-=[Referee-Bot]=-

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika ★Lσкi★, 27 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Czy ktoś z obecnej ekipy albo graczy może powiedzieć co się stało z tym zacnym npc , nie widuje go od dłuższego czasu, znikną z zestawienia npc w randze a nie mogę znaleźć info o jego wycofaniu tak samo brak informacji o tym ze event szalone kubiki został wykasowany .
   
 2. Twórcy w chwili obecnej postawili na formę "graczu odkrywaj sobie sam ten nieznany świat" i w wielu sytuacjach pomimo oficjalnego wprowadzenia/wycofania czegoś nie ma jasnych i przede wszystkich oficjalnych informacji przekazanych na forum.
  Przykładem jest wprowadzenie "systemu malejących nagród" - oficjalnie został wprowadzony jednak do dziś nikt nie wie na jakiej zasadzie on działa - niektórym graczom jeszcze nigdy się nie włączył zaś inni potrafią zauważyć już po 1,5h-2h gry malejące nagrody(zaczyna się od -20%). Dodam, że system działa na każdego gracza - nieuczciwego i uczciwego. Zapytania kierowane odnośnie tego przykładu na forum bądź do supportu są szybko "gaszone" odpowiedzią, że przekonać się o tym można na własnej skórze i wydawcy gry nie przekazali sposobu działania tego systemu do opublikowania na forum/discord. Jest to ukryta ciekawostka gry.

  Kolejną ciekawostką może być to: BP zorientowało się ile jest wystawianych kont na portalach aukcyjnych z zapisem "sprzedaję czas poświęcony na grę, konto jest własnością BP" gdzie w takim przypadku nie mają podstawy do zbanowania takiego konta. Okresowo są organizowane promocję (oficjalne przez BP) gdzie można nabyć starą FE z paroma dodatkami i 16 lvl na start za kase w sklepie tak jak uri czy abonamenty...
   
  -dshh14- lubi to.
 3. Wiele eventow skasowano , dziwi fakt braku Referee co prawda dawały spory zarobek jak sie posiadało amo piłkarskie ale obecnie sa Invoki Behy i Capitol/Find wiec nie wiem dlaczego ich nie ma może na Euro 2021 wrócą :)
   

Poleć tę stronę