Refleksje czarnej orbity

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika kuguar_, 27 czerwca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy gra sprawia mi radość?

  1. Tak

  2. Tak, ale tylko przez komunikacje z ludźmi przez komunikatory głosowe

  3. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
  1. kuguar_

    kuguar_ User

    Cześć wam,
    jestem ex graczem, który zakończył przygodę z grą jakoś w 2017/2018 roku. Zatem co ja tu robię? Naszło mnie na starcze wspominki ;)
    Mam do was kilka pytań:
    • Które lata gry wg was były najlepsze? U mnie jest to okres 2011-2016. Pamiętam spring fight 2013 czy pierwsze polowanie na piratów, ależ to było dobre!
    • Jak oceniacie ostatnie 5 lat gry? Czy gra idzie wreszcie w dobrą stronę? Czy może już każdy wyczekuje wyłączenia serwerów?
    • Czy połączenie serwerów coś zmieniło? Widać faktyczną większość ilość graczy?
    • Dlaczego zbugowane konta (głównie top 100) nie są banowane? Top 5 pozycji jest nie do ruszenia, a przecież czas w którym nagle ni z tego, ni z owego gracze dostali absurdalne ilości PD i POW jest bez problemu do zweryfikowania.
    PS. Przydałoby się zestawienie w np. tabeli jakie eventy oraz duże aktualizacje były w danym roku. Chyba, że może już takie cudeńko istnieje, a ja o nim nie wiem?