Rękawica Plutusa FAQ

Temat na forum 'FAQ dotychące akcji specjalnych (eventów)' rozpoczęty przez użytkownika MOD_M4, 16 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    [​IMG]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 marca 2019
  2. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Ogólne Informacje
    Podczas trwania eventu na mapach x-8 pojawia się portal "Rękawica Plutusa".


    Celem będzie ukończenie "Rękawicy Plutusa" w czasie krótszym niż 60 minut, aby otrzymać punkty.
    Są jednak dodatkowe nagrody, które można uzyskać z punktów postępu niezależnie od tego jak szybko uda ci się ukończyć wrota.
    Kilka ogólnych informacji na temat Wrót:
    - Wrota można wykonać raz dziennie, a wejście jest bezpłatne.
    - Wrota restartowane są wraz z restartem serwera.
    - Wejście do wrót zostaje zamknięte 5 minut przed każdym restartem (Jeżeli gracz nadal znajduje się we wrotach zostaje automatycznie przeniesiony na mapę x-8 a cały progres zdobyty we wrotach zostanie usunięty a punkty postępu zostaną zachowane).
    - Po restarcie wrota zostają przywrócone do 1 fali a wejście zostanie otwarte.
    - Każdy gracz otrzymuje 5 żyć na każde wrota.
    - Czas zostaje liczony od momentu skoku do momentu zabicia bossa "Plutusa"(Czas spędzony poza wrotami (np w przypadku śmierci) jest również liczony).
    - Jeśli zginiesz na mapie bossów, cała mapa bossa zostanie zresetowana.

    Kolejność Map jest w pełni losowa lecz zawsze ostatnią mapą jest mapa z bossem "Plutusem".
    Wewnątrz wrót NPC upuszczają punkty postępu które są sumowane w pasku postępu.
    Punkty za ukończenie wrót w czasie poniżej 60 minut są dodawane niezwłocznie po ukończeniu wrót, nagrody zostaną przyznane zgodnie z rankingiem uzyskanych punktów na koniec wydarzenia.
    Im szybciej ukończysz wrota tym więcej punktów uzyskasz.
    Wyniki wszystkich graczy zostaną wyświetlone po wydarzeniu w sekcji "Ranking Akcji Specjalnej" w Alei sław.







     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  3. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Nowe NPC
    Statystyki

    NazwaHPOsłonaPochłaniacz OsłonPrędkośćSzkodyZasięg Szansa na Trafienie
    Cote Lo120,00020,000704002,50040080
    Kodkod350,00050,000703005,00045080
    Aura Dun Jig320,000320,000703007,50035080
    Lac Lion950,0000705003,50080080
    Natal Nap2,500,000150,0007015015,00055080
    Plutus (Boss)3,750,000450,0005030015,00045080
    Nagrody


    NazwaNagrodaSurowce
    Cote Lo11,000 Punktów Doświadczenia
    52 Punktów Poważania
    82,000 Kredyty
    28 Uridium
    4 – 6 Punkty Postępu
    60 Prometium
    60 Endurium
    60 Terbium
    0 Xenomit
    25 Prometid
    25 Duranium
    3 Promerium
    0 Seprom
    Kodkod30,000 Punktów Doświadczenia
    156 Punktów Poważania
    235,000 Kredyty
    75 Uridium
    8 – 14 Punkty Postępu
    180 Prometium
    180 Endurium
    180 Terbium
    0 Xenomit
    75 Prometid
    75 Duranium
    10 Promerium
    0 Seprom
    Aura Dun Jig48,000 Punktów Doświadczenia
    235 Punktów Poważania
    400,000 Kredyty
    128 Uridium
    15 – 25 Punkty Postępu
    280 Prometium
    280 Endurium
    280 Terbium
    0 Xenomit
    120 Prometid
    120 Duranium
    15 Promerium
    0 Seprom
    Lac Lion70,000 Punktów Doświadczenia
    350 Punktów Poważania
    555,000 Kredyty
    175 Uridium
    70 – 90 Punkty Postępu
    400 Prometium
    400 Endurium
    400 Terbium
    0 Xenomit
    175 Prometid
    175 Duranium
    22 Promerium
    0 Seprom
    Natal Nap200,000 Punktów Doświadczenia
    999 Punktów Poważania
    1,555,000 Kredyty
    500 Uridium
    94 – 114 Punkty Postępu
    1150 Prometium
    1150 Endurium
    1150 Terbium
    0 Xenomit
    500 Prometid
    500 Duranium
    60 Promerium
    0 Seprom
    Plutus (Boss)5,000,000 Punktów Doświadczenia
    500,000 Punktów Poważania
    5,000,000 Kredyty
    5,000 Uridium
    2,400 – 2,600 Punkty Postępu
    Pakiet Nagród 35% szansy.*
    * Pakiet nagród zawiera szansę na zdobycie wielu cennych przedmiotów, np. Ulepszona LF4, amunicja laserowa, rakiety, miny, a także szansa na zdobycie jednego z nowych projektów designów do statków Nobilis.
    Dodatkowo: dla najszczęśliwszych szansa na wygranie jackpota w wysokości 5 000 000 Uridium!
     
    T0środek i -dshh14- lubią to.
  4. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Nowe Designy Statków
    Wraz z wydarzeniem pojawiają się 3 nowe designy do statków o nazwie „Nobilis”, które mogą zostać upuszczone przez Plutusa.



    NazwaIMG
    Cyborg Nobilis cyborg-nobilis_100x100.png
    Hammerclaw Nobilis hammerclaw-nobilis_100x100.png
    Mimesis Nobilis mimesis-nobilis_100x100.png
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 marca 2019
    T0środek lubi to.
  5. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Boostery
    Podczas eventu dostępne są następujące boostery:

    IMGNazwaOpisWartość
    [​IMG]RM-B00Zwiększa o 50% liczbę otrzymywanych punktów akcji specjalnej.
    (Do zdobycia w montowni podczas trwania eventu (15,000 UCB-100, 1,500 Uridium)
    (Powielacz zużywa się w czasie rzeczywistym co oznacza że jego czas upływa również gdy konto jest wylogowane)
    50%
    [​IMG]RM-B01Zwiększa o 50% liczbę otrzymywanych punktów akcji specjalnej.
    (Do zdobycia w płatności podczas trwania eventu
    (Powielacz zużywa się w czasie rzeczywistym co oznacza że jego czas upływa również gdy konto jest wylogowane)
    100%
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  6. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Pasek Postępu
    Punkty postępu są upuszczane przez zniszczone NPC. Możesz wymienić je na przedmioty zgodnie z poniższą tabelą:

    Punkty Postępu Nagrody
    2,50020 Mózgowie Mindfire
    5,000Amunicja 15,000 A-BL
    15,000Paczka technologiczna
    25,000Paczka technologiczna*2
    50,00020,000 RBS-75
    15,000 Seprom
    Pasek postępu może zostać zrestartowany za 15,000 uridium.

    Paczka technologiczna zawiera 2*Wysadzenie NPC a także duże szanse na zdobycie cennych technologii, takich jak Wybuchowa atakująca maź, Płonący ślad, Osłona awaryjna 2 i Robot naprawiający w boju 2.





     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  7. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Ranking + Nagrody
    Punkty rankingowe naliczane będą zgodnie z czasem ukończenia wrót a nagrody zostaną przyznane zgodnie z rankingiem po zakończeniu eventu. Gracze będą mogli zobaczyć swój wynik w oknie "Rękawica Plutusa" . Po zakończeniu eventu ostateczna punktacja zostanie wpisana w Alei Sław.

    Miejsce w RankinguNagroda
    1.2,500,000 Uridium
    3 miesiące Premium
    7 dni rabatu.
    100,000 Seprom
    500,000 UCB-100
    50,000 RSB-75
    Tytuł“Mistrz Rękawicy”
    2.1,000,000 Uridium
    2 miesiące Premium
    75,000 Seprom
    350,000 UCB-100
    35,000 RSB-75
    3.500,000 Uridium
    2 miesiące Premium
    50,000 Seprom
    200,000 UCB-100
    20,000 RSB-75
    4. – 5.250,000 Uridium
    1 miesiąc Premium
    35,000 Seprom
    150,000 UCB-100
    15,000 RSB-75
    6. – 10.75,000 Uridium
    30,000 Seprom
    100,000 UCB-100
    10,000 RSB-75
    11. – 25.50,000 Uridium
    30,000 Seprom
    85,000 UCB-100
    8,500 RSB-75
    26. – 50.35,000 Uridium
    20,000 Seprom
    50,000 UCB-100
    5,000 RSB-75
    51. – 100.25,000 Uridium
    20,000 Seprom
    25,000 UCB-100
    2,500 RSB-75
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  8. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Osiągnięcia

    Zniszczenie bogactwa
    TytułOpisPunkty
    Champion of the GauntletBądź pierwszym graczem w rankingu eventu100
    Im są więksi…Pokonaj raz plutusa50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj 10 razy plutusa50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj 30 razy plutusa100
    Monumentalne tempoZbierz 2000 punktów w jednym Gauntlet of Plutus.25
    W mgnieniu okaZbierz 5000 punktów w jednym Gauntlet of Plutus.50
    Prędkość zabijaZbierz 20000 punktów w jednym Gauntlet of Plutus.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym z niewielu szczęśliwych.50
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  9. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Poradnik event 16.07-30.07.2020

    FAQ akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”

    Informacje ogólne

    Podczas akcji specjalnej „Rękawica Plutusa” na mapach X-8 pojawiają się specjalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”. Celem graczy jest ukończenie akcji w jak najkrótszym czasie.
    Po zakończeniu poprzedniej edycji tej akcji wielu użytkowników uznało, że wrota były zbyt trudne dla graczy ze słabszym wyposażeniem, dlatego tym razem dodaliśmy również łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”, które można znaleźć na mapie X-1.

    Poniżej znajdziecie kilka informacji ogólnych na temat tych wrót międzygalaktycznych:
    • Rękawicę Plutusa można ukończyć raz dziennie, a wejście do niej jest darmowe.
    • Wrota resetują się po codziennym restarcie serwera.
    • Na 5 minut przed zaplanowanym codziennym restartem dostęp do wrót zostanie uniemożliwiony.
    • Gracze, którzy podczas restartu serwera nadal znajdują się po drugiej stronie wrót, zostaną przeniesieni na swoją mapę X-8, a ich postęp nie będzie zapisany. W przypadku łatwych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” tacy gracze zostaną przeniesieni na mapę X-1.
    • Po zresetowaniu akcji wrota zostaną cofnięte do 1. fali i otworzą się ponownie.
    • Każdy gracz ma 5 żyć, które może wykorzystać we wrotach.
      • Czas będzie mierzony od momentu wejścia do Rękawicy Plutusa aż do pokonania Plutusa.
      • Czas spędzony poza Rękawicą Plutusa po śmierci również jest uwzględniany.
      • Gdy gracz umrze na mapie bossa, cała mapa zostanie zresetowana.
    • Jeśli gracz przeszedł przez jedne z wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” – łatwe lub normalne – w ciągu tego samego dnia nie może już przejść przez drugie z nich.

    Wkrocz do wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” i przebij się przez różne fale NPC. Podczas tej akcji specjalnej fale i mapy są generowane losowo. Jedynie ostatnia fala, w której stawisz czoła potężnemu bossowi Plutusowi, jest zawsze taka sama.
    Ranking akcji zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcje zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej w trakcie akcji. Wyniki końcowe zostaną wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji. W przypadku każdego gracza zapisanych zostanie 5 najlepszych czasów ukończenia normalnych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”.
    W trakcie tej akcji gracze nie będą zdobywać punktów postępu. Zamiast tego w normalnych wrotach międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” po zabiciu NPC pojawiać się będą skrzynie z nagrodami.
    WAŻNE: skrzynie te nie będą pojawiać się zawsze, a jedynie po zabiciu NPC w trakcie poszczególnych fal!


    Specjalni NPC
    W akcji „Rękawica Plutusa” można spotkać zarówno specjalnych NPC, jak i tych już znanych.
    Statystyki
    NazwaHPOsłonaRozrzut osłonyPrędkośćUszkodzeniaZasięgSzansa trafienia
    Cote Lo120 00020 00070400250040080
    Kodkod350 00050 00070300500045080
    Aura Dun Jig320 000320 00070300750035080
    Lac Lion950 000070500350080080
    Natal Nap2 500 000150 0007015015 00055080
    Plutus (boss)3 750 000450 0005030015 00045080

    ŁATWE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” działają na tej samej zasadzie, co normalne – z tą różnicą, że poziom trudności NPC jest niższy, a otrzymywane nagrody znacznie mniejsze. Nagrody za łatwe wrota są podobne do tych, które można zdobyć w normalnych, ale mają mniejszą wartość ze względu na niski poziom trudności łatwych wrót międzygalaktycznych.
    Możesz przejść przez łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” na mapie X-1. Wrócisz na tę mapę po opuszczeniu wrót.
    W trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduł statku DMG-NOS01, a także cenną amunicję laserową i rakiety.
    Pamiętajcie, że w łatwych wrotach po zabiciu Plutusa nie pojawi się dodatkowy pakiet nagród (w przeciwieństwie do normalnych).


    NORMALNE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Nagrody
    NazwaNagrodaŁadunek
    Cote Lo11 000 PD
    52 pkt. poważania
    82 000 pkt. poważania
    28 uridium
    60 jedn. prometium
    60 jedn. endurium
    60 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    25 jedn. prometidu
    25 jedn. duranium
    3 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Kodkod30 000 PD
    156 pkt. poważania
    235 000 kredytów
    75 uridium
    180 jedn. prometium
    180 jedn. endurium
    180 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    75 jedn. prometidu
    75 jedn. duranium
    10 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Aura Dun Jig48 000 PD
    235 pkt. poważania
    400 000 kredytów
    128 uridium
    280 jedn. prometium
    280 jedn. endurium
    280 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    120 jedn. prometidu
    120 jedn. duranium
    15 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Lac Lion70 000 PD
    350 pkt. poważania
    555 000 kredytów
    175 uridium
    400 jedn. prometium
    400 jedn. endurium
    400 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    175 jedn. prometidu
    175 jedn. duranium
    22 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Natal Nap200 000 PD
    999 pkt. poważania
    1 555 000 kredytów
    500 uridium
    1150 jedn. prometium
    1150 jedn. endurium
    1150 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    500 jedn. prometidu
    500 jedn. duranium
    60 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Plutus (boss)5 000 000 PD
    500 000 pkt. poważania
    5 000 000 kredytów
    5000 uridium
    Pakiet nagród 1 (patrz poniżej)
    Pakiet nagród 1 może zawierać wiele wartościowych przedmiotów, takich jak lasery LF4, amunicję laserową, rakiety, miny oraz jeden z nowych designów statku. Ponadto na jednego losowo wybranego szczęśliwca czeka również oszałamiająca liczba 5 mln uridium!
    Zamiast punktów postępu po zabiciu NPC czasem będą pojawiać się skrzynie z nagrodami zawierające cenne przedmioty. W trakcie poszczególnych fal zabici NPC upuszczą skrzynie, w których mogą znajdować się moduły statku DMG-NOS01 lub SHD-SEN01, a także amunicja laserowa, zasoby i technologia o dużej wartości.
    Walka z bossem Plutusem
    Celem graczy jest pokonanie Plutusa, którego chronią cztery wieżyczki umieszczone na każdej ze ścian otaczającej bossa osłony nietykalności.
    Po zniszczeniu wszystkich wieżyczek rozpocznie się druga faza starcia. Tym razem gracze będą musieli wyłączyć 8 generatorów, które pojawią się wokół Plutusa.
    Gdy wszystkie generatory zostaną wyłączone, zacznie się faza trzecia, czyli właściwa walka z Plutusem!

    Nowe designy statków
    Z początkiem akcji specjalnej pojawią się 2 nowe designy z serii Nobilis:
    • Sentinel Nobilis (dostępny w ramach licencji bojowej)
    • Solace Nobilis (dostępny jako nagroda za rangę)


    Nagrody za ranking
    Ranking akcji specjalnej zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”. Wyniki końcowe zostaną również wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji specjalnej.
    Nagrody zostaną przyznane na podstawie wyników gracza po zakończeniu akcji.
    Nagrody za ranking
    Nagrody za ranking
    RangaNagroda
    1.2 000 000 uridium
    2 miesiące statusu Premium
    Design statku Nobilis Solace
    100 000 jedn. sepromu
    300 000 szt. amunicji UCB-100
    50 000 szt. amunicji KK-C
    50 000 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcie za zwycięstwo: Mistrz Rękawicy
    2.1 000 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design statku Nobilis Solace
    75 000 jedn. sepromu
    200 000 szt. amunicji UCB-100
    30 000 szt. amunicji KK-C
    35 000 szt. amunicji RSB-75
    3.500 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design statku Nobilis Solace
    50 000 jedn. sepromu
    120 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji KK-C
    20 000 szt. amunicji RSB-75
    4. – 5.250 000 uridium
    Design statku Nobilis Solace
    35 000 jedn. sepromu
    100 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji KK-C
    15 000 szt. amunicji RSB-75
    6. – 10.75 000 uridium
    Design statku Nobilis Solace
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    8000 szt. amunicji RSB-75
    11. – 25.50 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    8000 szt. amunicji RSB-75
    26. – 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    50 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji RSB-75
    51. – 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    25 000 szt. amunicji UCB-100
    2500 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcia
    Do zdobycia są także pewne osiągnięcia, zarówno w pojedynczej akcji, jak i na przestrzeni kilku:
    TytułOpisPunkty
    Mistrz RękawicyBądź najlepszym graczem pod koniec akcji specjalnej.100
    Im więksi są…Pokonaj Plutusa raz.50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj Plutusa 10 razy.50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj Plutusa 30 razy.100
    Monumentalne tempoZdobądź łączny wynik 1000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.25
    W mgnieniu okaZdobądź łączny wynik 5000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.50
    Prędkość zabijaZdobądź łączny wynik 10 000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym ze szczęśliwców.50

    Cele i licencja bojowa
    Z początkiem akcji pojawi się licencja bojowa oraz nowe cele, które gracze mogą osiągać. Cele działają podobnie jak misje, jednak nie trzeba ich akceptować ręcznie. Postęp realizacji celów jest naliczany automatycznie od momentu rozpoczęcia akcji. Osiąganie celów przyznaje nagrody; osiąganie celów z aktywną licencją bojową przyznaje jeszcze większe nagrody.
    Od momentu uaktywnienia się celów licencja bojowa będzie możliwa do nabycia w sklepie. Można ją kupić za pośrednictwem uridium lub płatności. Licencja bojowa zapewnia dodatkowe nagrody za osiąganie celów.
    Jeśli zdobędziesz licencję bojową po wypełnieniu jakichś celów, możesz odebrać zasłużone nagrody z licencji w oknie „Cele”. Jeśli cele osiągniesz już po zakupie licencji bojowej, nagroda zostanie ci przyznana automatycznie.


    Nowe projekty akcji specjalnej
    W czasie trwania akcji dostępny jest nowy projekt do wykonania:
    KategoriaNazwaIlośćWymagaDo wytworzenia
    AmunicjaAmunicja KK-C12 00025 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji RSB-75
    bez limitu

    Nowe moduły ulepszające statek
    W czasie trwania akcji istnieje szansa na zdobycie nowych modułów ulepszających statek. Dostępne są następujące moduły:
    ModułKlasaModyfikatorStatekCena sprzedażyMiejsce odbioru
    SPC-TAR01Specjalne+3% prędkości
    -3% uszkodzeń
    Tartarus200 000 kredytówLicencja bojowa
    SHD-SEN01Osłona+15% osłon
    +5% penetracji osłon
    -5% HP
    Sentinel250 000 kredytówSkrzynia Rękawicy Plutusa (normalnej)
    DMG-NOS01Uszkodzenia+10% celności rakiet
    +15% uszkodzeń od laserów
    Nostromo
    N-Ambassador
    N-Diplomat
    N-Envoy
    150 000 kredytówSkrzynie Rękawicy Plutusa – łatwej i normalnej


    Nowe emotki i spraye
    W tej akcji dostępnych jest kilka emotek i sprayów. Można je aktywować przyciskiem „Dodatki” w systemie skrótów, jeśli je posiadasz.

    Emotka Oszołomiony Obcy
    [​IMG]

    Emotka Zaspany Obcy
    [​IMG]

    Emotka Gwiezdnooki Obcy
    [​IMG]

    Spray Celebracja
    [​IMG]

    Spray Pokój
    [​IMG]
    Spray Pytanie
    [​IMG]

    Edycja: 21.07 w tabelce z projektem akcji specjalnej zmiana: do wytworzenia - bez limitu..
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2020
    T0środek lubi to.
  10. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Ważne: Jeśli wrota wykonywane były powyżej 60 minut, to punkty rankingowe nie będą przyznane.
     
    T0środek lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę