Rękawica Plutusa FAQ

Temat na forum 'FAQ dotychące akcji specjalnych (eventów)' rozpoczęty przez użytkownika MOD_M4, 9 lipca 2024 o 15:00.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    [​IMG]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 marca 2019
  2. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Ogólne Informacje
    Podczas trwania eventu na mapach x-8 pojawia się portal "Rękawica Plutusa".


    Celem będzie ukończenie "Rękawicy Plutusa" w czasie krótszym niż 60 minut, aby otrzymać punkty.
    Są jednak dodatkowe nagrody, które można uzyskać z punktów postępu niezależnie od tego jak szybko uda ci się ukończyć wrota.
    Kilka ogólnych informacji na temat Wrót:
    - Wrota można wykonać raz dziennie, a wejście jest bezpłatne.
    - Wrota restartowane są wraz z restartem serwera.
    - Wejście do wrót zostaje zamknięte 5 minut przed każdym restartem (Jeżeli gracz nadal znajduje się we wrotach zostaje automatycznie przeniesiony na mapę x-8 a cały progres zdobyty we wrotach zostanie usunięty a punkty postępu zostaną zachowane).
    - Po restarcie wrota zostają przywrócone do 1 fali a wejście zostanie otwarte.
    - Każdy gracz otrzymuje 5 żyć na każde wrota.
    - Czas zostaje liczony od momentu skoku do momentu zabicia bossa "Plutusa"(Czas spędzony poza wrotami (np w przypadku śmierci) jest również liczony).
    - Jeśli zginiesz na mapie bossów, cała mapa bossa zostanie zresetowana.

    Kolejność Map jest w pełni losowa lecz zawsze ostatnią mapą jest mapa z bossem "Plutusem".
    Wewnątrz wrót NPC upuszczają punkty postępu które są sumowane w pasku postępu.
    Punkty za ukończenie wrót w czasie poniżej 60 minut są dodawane niezwłocznie po ukończeniu wrót, nagrody zostaną przyznane zgodnie z rankingiem uzyskanych punktów na koniec wydarzenia.
    Im szybciej ukończysz wrota tym więcej punktów uzyskasz.
    Wyniki wszystkich graczy zostaną wyświetlone po wydarzeniu w sekcji "Ranking Akcji Specjalnej" w Alei sław.







     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  3. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Nowe NPC
    Statystyki

    NazwaHPOsłonaPochłaniacz OsłonPrędkośćSzkodyZasięg Szansa na Trafienie
    Cote Lo120,00020,000704002,50040080
    Kodkod350,00050,000703005,00045080
    Aura Dun Jig320,000320,000703007,50035080
    Lac Lion950,0000705003,50080080
    Natal Nap2,500,000150,0007015015,00055080
    Plutus (Boss)3,750,000450,0005030015,00045080
    Nagrody


    NazwaNagrodaSurowce
    Cote Lo11,000 Punktów Doświadczenia
    52 Punktów Poważania
    82,000 Kredyty
    28 Uridium
    4 – 6 Punkty Postępu
    60 Prometium
    60 Endurium
    60 Terbium
    0 Xenomit
    25 Prometid
    25 Duranium
    3 Promerium
    0 Seprom
    Kodkod30,000 Punktów Doświadczenia
    156 Punktów Poważania
    235,000 Kredyty
    75 Uridium
    8 – 14 Punkty Postępu
    180 Prometium
    180 Endurium
    180 Terbium
    0 Xenomit
    75 Prometid
    75 Duranium
    10 Promerium
    0 Seprom
    Aura Dun Jig48,000 Punktów Doświadczenia
    235 Punktów Poważania
    400,000 Kredyty
    128 Uridium
    15 – 25 Punkty Postępu
    280 Prometium
    280 Endurium
    280 Terbium
    0 Xenomit
    120 Prometid
    120 Duranium
    15 Promerium
    0 Seprom
    Lac Lion70,000 Punktów Doświadczenia
    350 Punktów Poważania
    555,000 Kredyty
    175 Uridium
    70 – 90 Punkty Postępu
    400 Prometium
    400 Endurium
    400 Terbium
    0 Xenomit
    175 Prometid
    175 Duranium
    22 Promerium
    0 Seprom
    Natal Nap200,000 Punktów Doświadczenia
    999 Punktów Poważania
    1,555,000 Kredyty
    500 Uridium
    94 – 114 Punkty Postępu
    1150 Prometium
    1150 Endurium
    1150 Terbium
    0 Xenomit
    500 Prometid
    500 Duranium
    60 Promerium
    0 Seprom
    Plutus (Boss)5,000,000 Punktów Doświadczenia
    500,000 Punktów Poważania
    5,000,000 Kredyty
    5,000 Uridium
    2,400 – 2,600 Punkty Postępu
    Pakiet Nagród 35% szansy.*
    * Pakiet nagród zawiera szansę na zdobycie wielu cennych przedmiotów, np. Ulepszona LF4, amunicja laserowa, rakiety, miny, a także szansa na zdobycie jednego z nowych projektów designów do statków Nobilis.
    Dodatkowo: dla najszczęśliwszych szansa na wygranie jackpota w wysokości 5 000 000 Uridium!
     
    T0środek i -dshh14- lubią to.
  4. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Nowe Designy Statków
    Wraz z wydarzeniem pojawiają się 3 nowe designy do statków o nazwie „Nobilis”, które mogą zostać upuszczone przez Plutusa.



    NazwaIMG
    Cyborg Nobilis cyborg-nobilis_100x100.png
    Hammerclaw Nobilis hammerclaw-nobilis_100x100.png
    Mimesis Nobilis mimesis-nobilis_100x100.png
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 marca 2019
    T0środek lubi to.
  5. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Boostery
    Podczas eventu dostępne są następujące boostery:

    IMGNazwaOpisWartość
    [​IMG]RM-B00Zwiększa o 50% liczbę otrzymywanych punktów akcji specjalnej.
    (Do zdobycia w montowni podczas trwania eventu (15,000 UCB-100, 1,500 Uridium)
    (Powielacz zużywa się w czasie rzeczywistym co oznacza że jego czas upływa również gdy konto jest wylogowane)
    50%
    [​IMG]RM-B01Zwiększa o 50% liczbę otrzymywanych punktów akcji specjalnej.
    (Do zdobycia w płatności podczas trwania eventu
    (Powielacz zużywa się w czasie rzeczywistym co oznacza że jego czas upływa również gdy konto jest wylogowane)
    100%
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  6. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Pasek Postępu
    Punkty postępu są upuszczane przez zniszczone NPC. Możesz wymienić je na przedmioty zgodnie z poniższą tabelą:

    Punkty Postępu Nagrody
    2,50020 Mózgowie Mindfire
    5,000Amunicja 15,000 A-BL
    15,000Paczka technologiczna
    25,000Paczka technologiczna*2
    50,00020,000 RBS-75
    15,000 Seprom
    Pasek postępu może zostać zrestartowany za 15,000 uridium.

    Paczka technologiczna zawiera 2*Wysadzenie NPC a także duże szanse na zdobycie cennych technologii, takich jak Wybuchowa atakująca maź, Płonący ślad, Osłona awaryjna 2 i Robot naprawiający w boju 2.





     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  7. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Ranking + Nagrody
    Punkty rankingowe naliczane będą zgodnie z czasem ukończenia wrót a nagrody zostaną przyznane zgodnie z rankingiem po zakończeniu eventu. Gracze będą mogli zobaczyć swój wynik w oknie "Rękawica Plutusa" . Po zakończeniu eventu ostateczna punktacja zostanie wpisana w Alei Sław.

    Miejsce w RankinguNagroda
    1.2,500,000 Uridium
    3 miesiące Premium
    7 dni rabatu.
    100,000 Seprom
    500,000 UCB-100
    50,000 RSB-75
    Tytuł“Mistrz Rękawicy”
    2.1,000,000 Uridium
    2 miesiące Premium
    75,000 Seprom
    350,000 UCB-100
    35,000 RSB-75
    3.500,000 Uridium
    2 miesiące Premium
    50,000 Seprom
    200,000 UCB-100
    20,000 RSB-75
    4. – 5.250,000 Uridium
    1 miesiąc Premium
    35,000 Seprom
    150,000 UCB-100
    15,000 RSB-75
    6. – 10.75,000 Uridium
    30,000 Seprom
    100,000 UCB-100
    10,000 RSB-75
    11. – 25.50,000 Uridium
    30,000 Seprom
    85,000 UCB-100
    8,500 RSB-75
    26. – 50.35,000 Uridium
    20,000 Seprom
    50,000 UCB-100
    5,000 RSB-75
    51. – 100.25,000 Uridium
    20,000 Seprom
    25,000 UCB-100
    2,500 RSB-75
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  8. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Osiągnięcia

    Zniszczenie bogactwa
    TytułOpisPunkty
    Champion of the GauntletBądź pierwszym graczem w rankingu eventu100
    Im są więksi…Pokonaj raz plutusa50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj 10 razy plutusa50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj 30 razy plutusa100
    Monumentalne tempoZbierz 2000 punktów w jednym Gauntlet of Plutus.25
    W mgnieniu okaZbierz 5000 punktów w jednym Gauntlet of Plutus.50
    Prędkość zabijaZbierz 20000 punktów w jednym Gauntlet of Plutus.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym z niewielu szczęśliwych.50
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  9. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Poradnik event 16.07-30.07.2020

    FAQ akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”

    Informacje ogólne

    Podczas akcji specjalnej „Rękawica Plutusa” na mapach X-8 pojawiają się specjalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”. Celem graczy jest ukończenie akcji w jak najkrótszym czasie.
    Po zakończeniu poprzedniej edycji tej akcji wielu użytkowników uznało, że wrota były zbyt trudne dla graczy ze słabszym wyposażeniem, dlatego tym razem dodaliśmy również łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”, które można znaleźć na mapie X-1.

    Poniżej znajdziecie kilka informacji ogólnych na temat tych wrót międzygalaktycznych:
    • Rękawicę Plutusa można ukończyć raz dziennie, a wejście do niej jest darmowe.
    • Wrota resetują się po codziennym restarcie serwera.
    • Na 5 minut przed zaplanowanym codziennym restartem dostęp do wrót zostanie uniemożliwiony.
    • Gracze, którzy podczas restartu serwera nadal znajdują się po drugiej stronie wrót, zostaną przeniesieni na swoją mapę X-8, a ich postęp nie będzie zapisany. W przypadku łatwych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” tacy gracze zostaną przeniesieni na mapę X-1.
    • Po zresetowaniu akcji wrota zostaną cofnięte do 1. fali i otworzą się ponownie.
    • Każdy gracz ma 5 żyć, które może wykorzystać we wrotach.
      • Czas będzie mierzony od momentu wejścia do Rękawicy Plutusa aż do pokonania Plutusa.
      • Czas spędzony poza Rękawicą Plutusa po śmierci również jest uwzględniany.
      • Gdy gracz umrze na mapie bossa, cała mapa zostanie zresetowana.
    • Jeśli gracz przeszedł przez jedne z wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” – łatwe lub normalne – w ciągu tego samego dnia nie może już przejść przez drugie z nich.

    Wkrocz do wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” i przebij się przez różne fale NPC. Podczas tej akcji specjalnej fale i mapy są generowane losowo. Jedynie ostatnia fala, w której stawisz czoła potężnemu bossowi Plutusowi, jest zawsze taka sama.
    Ranking akcji zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcje zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej w trakcie akcji. Wyniki końcowe zostaną wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji. W przypadku każdego gracza zapisanych zostanie 5 najlepszych czasów ukończenia normalnych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”.
    W trakcie tej akcji gracze nie będą zdobywać punktów postępu. Zamiast tego w normalnych wrotach międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” po zabiciu NPC pojawiać się będą skrzynie z nagrodami.
    WAŻNE: skrzynie te nie będą pojawiać się zawsze, a jedynie po zabiciu NPC w trakcie poszczególnych fal!


    Specjalni NPC
    W akcji „Rękawica Plutusa” można spotkać zarówno specjalnych NPC, jak i tych już znanych.
    Statystyki
    NazwaHPOsłonaRozrzut osłonyPrędkośćUszkodzeniaZasięgSzansa trafienia
    Cote Lo120 00020 00070400250040080
    Kodkod350 00050 00070300500045080
    Aura Dun Jig320 000320 00070300750035080
    Lac Lion950 000070500350080080
    Natal Nap2 500 000150 0007015015 00055080
    Plutus (boss)3 750 000450 0005030015 00045080

    ŁATWE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” działają na tej samej zasadzie, co normalne – z tą różnicą, że poziom trudności NPC jest niższy, a otrzymywane nagrody znacznie mniejsze. Nagrody za łatwe wrota są podobne do tych, które można zdobyć w normalnych, ale mają mniejszą wartość ze względu na niski poziom trudności łatwych wrót międzygalaktycznych.
    Możesz przejść przez łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” na mapie X-1. Wrócisz na tę mapę po opuszczeniu wrót.
    W trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduł statku DMG-NOS01, a także cenną amunicję laserową i rakiety.
    Pamiętajcie, że w łatwych wrotach po zabiciu Plutusa nie pojawi się dodatkowy pakiet nagród (w przeciwieństwie do normalnych).


    NORMALNE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Nagrody
    NazwaNagrodaŁadunek
    Cote Lo11 000 PD
    52 pkt. poważania
    82 000 pkt. poważania
    28 uridium
    60 jedn. prometium
    60 jedn. endurium
    60 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    25 jedn. prometidu
    25 jedn. duranium
    3 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Kodkod30 000 PD
    156 pkt. poważania
    235 000 kredytów
    75 uridium
    180 jedn. prometium
    180 jedn. endurium
    180 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    75 jedn. prometidu
    75 jedn. duranium
    10 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Aura Dun Jig48 000 PD
    235 pkt. poważania
    400 000 kredytów
    128 uridium
    280 jedn. prometium
    280 jedn. endurium
    280 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    120 jedn. prometidu
    120 jedn. duranium
    15 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Lac Lion70 000 PD
    350 pkt. poważania
    555 000 kredytów
    175 uridium
    400 jedn. prometium
    400 jedn. endurium
    400 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    175 jedn. prometidu
    175 jedn. duranium
    22 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Natal Nap200 000 PD
    999 pkt. poważania
    1 555 000 kredytów
    500 uridium
    1150 jedn. prometium
    1150 jedn. endurium
    1150 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    500 jedn. prometidu
    500 jedn. duranium
    60 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Plutus (boss)5 000 000 PD
    500 000 pkt. poważania
    5 000 000 kredytów
    5000 uridium
    Pakiet nagród 1 (patrz poniżej)
    Pakiet nagród 1 może zawierać wiele wartościowych przedmiotów, takich jak lasery LF4, amunicję laserową, rakiety, miny oraz jeden z nowych designów statku. Ponadto na jednego losowo wybranego szczęśliwca czeka również oszałamiająca liczba 5 mln uridium!
    Zamiast punktów postępu po zabiciu NPC czasem będą pojawiać się skrzynie z nagrodami zawierające cenne przedmioty. W trakcie poszczególnych fal zabici NPC upuszczą skrzynie, w których mogą znajdować się moduły statku DMG-NOS01 lub SHD-SEN01, a także amunicja laserowa, zasoby i technologia o dużej wartości.
    Walka z bossem Plutusem
    Celem graczy jest pokonanie Plutusa, którego chronią cztery wieżyczki umieszczone na każdej ze ścian otaczającej bossa osłony nietykalności.
    Po zniszczeniu wszystkich wieżyczek rozpocznie się druga faza starcia. Tym razem gracze będą musieli wyłączyć 8 generatorów, które pojawią się wokół Plutusa.
    Gdy wszystkie generatory zostaną wyłączone, zacznie się faza trzecia, czyli właściwa walka z Plutusem!

    Nowe designy statków
    Z początkiem akcji specjalnej pojawią się 2 nowe designy z serii Nobilis:
    • Sentinel Nobilis (dostępny w ramach licencji bojowej)
    • Solace Nobilis (dostępny jako nagroda za rangę)


    Nagrody za ranking
    Ranking akcji specjalnej zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”. Wyniki końcowe zostaną również wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji specjalnej.
    Nagrody zostaną przyznane na podstawie wyników gracza po zakończeniu akcji.
    Nagrody za ranking
    Nagrody za ranking
    RangaNagroda
    1.2 000 000 uridium
    2 miesiące statusu Premium
    Design statku Nobilis Solace
    100 000 jedn. sepromu
    300 000 szt. amunicji UCB-100
    50 000 szt. amunicji KK-C
    50 000 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcie za zwycięstwo: Mistrz Rękawicy
    2.1 000 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design statku Nobilis Solace
    75 000 jedn. sepromu
    200 000 szt. amunicji UCB-100
    30 000 szt. amunicji KK-C
    35 000 szt. amunicji RSB-75
    3.500 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design statku Nobilis Solace
    50 000 jedn. sepromu
    120 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji KK-C
    20 000 szt. amunicji RSB-75
    4. – 5.250 000 uridium
    Design statku Nobilis Solace
    35 000 jedn. sepromu
    100 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji KK-C
    15 000 szt. amunicji RSB-75
    6. – 10.75 000 uridium
    Design statku Nobilis Solace
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    8000 szt. amunicji RSB-75
    11. – 25.50 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    8000 szt. amunicji RSB-75
    26. – 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    50 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji RSB-75
    51. – 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    25 000 szt. amunicji UCB-100
    2500 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcia
    Do zdobycia są także pewne osiągnięcia, zarówno w pojedynczej akcji, jak i na przestrzeni kilku:
    TytułOpisPunkty
    Mistrz RękawicyBądź najlepszym graczem pod koniec akcji specjalnej.100
    Im więksi są…Pokonaj Plutusa raz.50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj Plutusa 10 razy.50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj Plutusa 30 razy.100
    Monumentalne tempoZdobądź łączny wynik 1000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.25
    W mgnieniu okaZdobądź łączny wynik 5000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.50
    Prędkość zabijaZdobądź łączny wynik 10 000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym ze szczęśliwców.50

    Cele i licencja bojowa
    Z początkiem akcji pojawi się licencja bojowa oraz nowe cele, które gracze mogą osiągać. Cele działają podobnie jak misje, jednak nie trzeba ich akceptować ręcznie. Postęp realizacji celów jest naliczany automatycznie od momentu rozpoczęcia akcji. Osiąganie celów przyznaje nagrody; osiąganie celów z aktywną licencją bojową przyznaje jeszcze większe nagrody.
    Od momentu uaktywnienia się celów licencja bojowa będzie możliwa do nabycia w sklepie. Można ją kupić za pośrednictwem uridium lub płatności. Licencja bojowa zapewnia dodatkowe nagrody za osiąganie celów.
    Jeśli zdobędziesz licencję bojową po wypełnieniu jakichś celów, możesz odebrać zasłużone nagrody z licencji w oknie „Cele”. Jeśli cele osiągniesz już po zakupie licencji bojowej, nagroda zostanie ci przyznana automatycznie.


    Nowe projekty akcji specjalnej
    W czasie trwania akcji dostępny jest nowy projekt do wykonania:
    KategoriaNazwaIlośćWymagaDo wytworzenia
    AmunicjaAmunicja KK-C12 00025 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji RSB-75
    bez limitu

    Nowe moduły ulepszające statek
    W czasie trwania akcji istnieje szansa na zdobycie nowych modułów ulepszających statek. Dostępne są następujące moduły:
    ModułKlasaModyfikatorStatekCena sprzedażyMiejsce odbioru
    SPC-TAR01Specjalne+3% prędkości
    -3% uszkodzeń
    Tartarus200 000 kredytówLicencja bojowa
    SHD-SEN01Osłona+15% osłon
    +5% penetracji osłon
    -5% HP
    Sentinel250 000 kredytówSkrzynia Rękawicy Plutusa (normalnej)
    DMG-NOS01Uszkodzenia+10% celności rakiet
    +15% uszkodzeń od laserów
    Nostromo
    N-Ambassador
    N-Diplomat
    N-Envoy
    150 000 kredytówSkrzynie Rękawicy Plutusa – łatwej i normalnej


    Nowe emotki i spraye
    W tej akcji dostępnych jest kilka emotek i sprayów. Można je aktywować przyciskiem „Dodatki” w systemie skrótów, jeśli je posiadasz.

    Emotka Oszołomiony Obcy
    [​IMG]

    Emotka Zaspany Obcy
    [​IMG]

    Emotka Gwiezdnooki Obcy
    [​IMG]

    Spray Celebracja
    [​IMG]

    Spray Pokój
    [​IMG]
    Spray Pytanie
    [​IMG]

    Edycja: 21.07 w tabelce z projektem akcji specjalnej zmiana: do wytworzenia - bez limitu..
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2020
    T0środek lubi to.
  10. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Ważne: Jeśli wrota wykonywane były powyżej 60 minut, to punkty rankingowe nie będą przyznane.
     
    T0środek lubi to.
  11. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Poradnik event 14.01-28.01.2021

    Informacje ogólne

    Podczas akcji specjalnej „Rękawica Plutusa” na mapach X-8 pojawiają się specjalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”. Celem graczy jest ukończenie akcji w jak najkrótszym czasie.
    Po zakończeniu poprzedniej edycji tej akcji wielu użytkowników uznało, że wrota były zbyt trudne dla graczy ze słabszym wyposażeniem, dlatego tym razem dodaliśmy również łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”, które można znaleźć na mapie X-1.

    Poniżej znajdziecie kilka informacji ogólnych na temat tych wrót międzygalaktycznych:
    • Rękawicę Plutusa można ukończyć raz dziennie, a wejście do niej jest darmowe.
    • Wrota resetują się po codziennym restarcie serwera.
    • Na 5 minut przed zaplanowanym codziennym restartem dostęp do wrót zostanie uniemożliwiony.
    • Gracze, którzy podczas restartu serwera nadal znajdują się po drugiej stronie wrót, zostaną przeniesieni na swoją mapę domową, a ich postęp nie będzie zapisany. W przypadku łatwych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” tacy gracze zostaną przeniesieni na mapę X-1.Gracze poniżej 12 poziomu zostaną przeniesieni na mapę x-8.
    • Po zresetowaniu akcji wrota zostaną cofnięte do 1. fali i otworzą się ponownie.
    • Każdy gracz ma 5 żyć, które może wykorzystać we wrotach.
      • Czas będzie mierzony od momentu wejścia do Rękawicy Plutusa aż do pokonania Plutusa.
      • Czas spędzony poza Rękawicą Plutusa po śmierci również jest uwzględniany.
      • Gdy gracz umrze na mapie bossa, cała mapa zostanie zresetowana.
    • Jeśli gracz przeszedł przez jedne z wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” – łatwe lub normalne – w ciągu tego samego dnia nie może już przejść przez drugie z nich.

    Wkrocz do wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” i przebij się przez różne fale NPC. Podczas tej akcji specjalnej fale i mapy są generowane losowo. Jedynie ostatnia fala, w której stawisz czoła potężnemu bossowi Plutusowi, jest zawsze taka sama.
    Ranking akcji zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcje zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej w trakcie akcji. Wyniki końcowe zostaną wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji. W przypadku każdego gracza zapisanych zostanie 5 najlepszych czasów ukończenia normalnych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”.
    W trakcie tej akcji gracze nie będą zdobywać punktów postępu. Zamiast tego w normalnych wrotach międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” po zabiciu NPC pojawiać się będą skrzynie z nagrodami, które będą zawierały różne wartości w zalezności od rodzaju trudności wrót.
    WAŻNE: skrzynie te nie będą pojawiać się zawsze, a jedynie po zabiciu NPC w trakcie poszczególnych fal!


    Specjalni NPC
    W akcji „Rękawica Plutusa” można spotkać zarówno specjalnych NPC, jak i tych już znanych.
    Statystyki
    NazwaHPOsłonaRozrzut osłonyPrędkośćUszkodzeniaZasięgSzansa trafienia
    Cote Lo150 00050 00070400300040080
    Kodkod400 00060 00070300600045080
    Aura Dun Jig380 000350 00070300800035080
    Lac Lion1 000 000070500400080080
    Natal Nap2 750 000175 0007015018 00055080
    Plutus (boss)5 000 000600 0005030020 00045080
    ŁATWE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” działają na tej samej zasadzie, co normalne – z tą różnicą, że poziom trudności NPC jest niższy, a otrzymywane nagrody znacznie mniejsze. Nagrody za łatwe wrota są podobne do tych, które można zdobyć w normalnych, ale mają mniejszą wartość ze względu na niski poziom trudności łatwych wrót międzygalaktycznych.
    Możesz przejść przez łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” na mapie X-1. Wrócisz na tę mapę po opuszczeniu wrót.
    W trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduł statku DMG-NOS01, a także cenną amunicję laserową i rakiety.
    Pamiętajcie, że w łatwych wrotach po zabiciu Plutusa nie pojawi się dodatkowy pakiet nagród (w przeciwieństwie do normalnych).


    NORMALNE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Nagrody
    NazwaNagrodaŁadunek
    Cote Lo15 000 PD
    80 pkt. poważania
    82 000 pkt. poważania
    40 uridium
    60 jedn. prometium
    60 jedn. endurium
    60 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    25 jedn. prometidu
    25 jedn. duranium
    3 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Kodkod36 000 PD
    180 pkt. poważania
    235 000 kredytów
    95 uridium
    180 jedn. prometium
    180 jedn. endurium
    180 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    75 jedn. prometidu
    75 jedn. duranium
    10 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Aura Dun Jig50 500 PD
    250 pkt. poważania
    400 000 kredytów
    128 uridium
    280 jedn. prometium
    280 jedn. endurium
    280 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    120 jedn. prometidu
    120 jedn. duranium
    15 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Lac Lion80 000 PD
    400 pkt. poważania
    555 000 kredytów
    200 uridium
    400 jedn. prometium
    400 jedn. endurium
    400 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    175 jedn. prometidu
    175 jedn. duranium
    22 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Natal Nap230 000 PD
    1 150 pkt. poważania
    1 555 000 kredytów
    575 uridium
    1150 jedn. prometium
    1150 jedn. endurium
    1150 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    500 jedn. prometidu
    500 jedn. duranium
    60 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Plutus (boss)5 000 000 PD
    500 000 pkt. poważania
    5 000 000 kredytów
    5000 uridium
    Pakiet nagród 1 (patrz poniżej)
    Pakiet nagród 1 może zawierać wiele wartościowych przedmiotów, takich jak lasery LF4, amunicję laserową, rakiety, miny oraz jeden z nowych designów statku. Ponadto na jednego losowo wybranego szczęśliwca czeka również oszałamiająca liczba 5 mln uridium (mała szansa)!
    Zamiast punktów postępu po zabiciu NPC czasem będą pojawiać się skrzynie z nagrodami zawierające cenne przedmioty. W trakcie poszczególnych fal zabici NPC upuszczą skrzynie, w których mogą znajdować się moduły XW01 , a także amunicja laserowa, zasoby i technologia o dużej wartości.

    Walka z bossem Plutusem
    Celem graczy jest pokonanie Plutusa, którego chronią cztery wieżyczki umieszczone na każdej ze ścian otaczającej bossa osłony nietykalności.
    Po zniszczeniu wszystkich wieżyczek rozpocznie się druga faza starcia. Tym razem gracze będą musieli wyłączyć 8 generatorów, które pojawią się wokół Plutusa. Za każdym razem gdy generator będzie wyłączony, pojawią się nowe npc. Dodatkowe npc z generatorów będa pojawiały się tych w łatwych wrotach.
    Gdy wszystkie generatory zostaną wyłączone, zacznie się faza trzecia, czyli właściwa walka z Plutusem! Uwaga: NPC pojawiający się z ostatnim wyłączonym generatorem będzie nadal atakował cię razem z Plutusem, więc pozbądź się ich jak najszybciej! Wskazówka: Nagroda, którą można zdobyć od Plutusa, obejmuje teraz szansę na zdobycie oleju indoktrynowego i RWA!

    Nowe designy statków
    Z początkiem akcji specjalnej pojawią się 2 nowe designy z serii Nobilis:
    • Diminisher Nobilis (dostępne za klucze battle pass)
    • Orcus Nobilis (nagroda rankingowa)


    Nagrody za ranking
    Ranking akcji specjalnej zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”. Wyniki końcowe zostaną również wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji specjalnej.
    Nagrody zostaną przyznane na podstawie wyników gracza po zakończeniu akcji.
    Nagrody za ranking
    Nagrody za ranking
    RangaNagroda
    1.2 000 000 uridium
    2 miesiące statusu Premium
    Design Statku Nobilis Ocurus
    100 000 jedn. sepromu
    300 000 szt. amunicji UCB-100
    50 000 szt. amunicji KK-C
    50 000 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcie za zwycięstwo: Mistrz Rękawicy
    2.1 000 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design statku Nobilis Ocurus
    75 000 jedn. sepromu
    200 000 szt. amunicji UCB-100
    30 000 szt. amunicji KK-C
    35 000 szt. amunicji RSB-75
    3.500 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design statku Nobilis Ocurus
    50 000 jedn. sepromu
    120 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji KK-C
    20 000 szt. amunicji RSB-75
    4. – 5.250 000 uridium
    Design statku Nobilis Ocurus
    35 000 jedn. sepromu
    100 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji KK-C
    15 000 szt. amunicji RSB-75
    6. – 10.75 000 uridium
    Design statku Nobilis Ocurus
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    8000 szt. amunicji RSB-75
    11. – 25.50 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    8000 szt. amunicji RSB-75
    26. – 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    50 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji RSB-75
    51. – 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    25 000 szt. amunicji UCB-100
    2500 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcia
    Do zdobycia są także pewne osiągnięcia, zarówno w pojedynczej akcji, jak i na przestrzeni kilku:
    TytułOpisPunkty
    Mistrz RękawicyBądź najlepszym graczem pod koniec akcji specjalnej.100
    Im więksi są…Pokonaj Plutusa raz.50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj Plutusa 10 razy.50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj Plutusa 30 razy.100
    Monumentalne tempoZdobądź łączny wynik 1000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.25
    W mgnieniu okaZdobądź łączny wynik 5000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.50
    Prędkość zabijaZdobądź łączny wynik 10 000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym ze szczęśliwców.50
    Cele i licencja bojowa
    Z początkiem akcji pojawi się licencja bojowa oraz nowe cele, które gracze mogą osiągać. Cele działają podobnie jak misje, jednak nie trzeba ich akceptować ręcznie. Postęp realizacji celów jest naliczany automatycznie od momentu rozpoczęcia akcji. Osiąganie celów przyznaje nagrody; osiąganie celów z aktywną licencją bojową przyznaje jeszcze większe nagrody.
    Od momentu uaktywnienia się celów licencja bojowa będzie możliwa do nabycia w sklepie. Można ją kupić za pośrednictwem uridium lub płatności. Licencja bojowa zapewnia dodatkowe nagrody za osiąganie celów.
    Jeśli zdobędziesz licencję bojową po wypełnieniu jakichś celów, możesz odebrać zasłużone nagrody z licencji w oknie „Cele”. Jeśli cele osiągniesz już po zakupie licencji bojowej, nagroda zostanie ci przyznana automatycznie.


    Nowe projekty akcji specjalnej
    W czasie trwania akcji dostępny jest nowy projekt do wykonania:
    KategoriaNazwaIlośćWymagaDo wytworzenia
    AmunicjaAmunicja KK-C12 00025 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji RSB-75
    bez limitu

    TechAnti Mine Transmitter120,000 UCB-100
    5,000 RSB-75
    wielokrotnie
    Klucze przepustki bojowej
    Oprócz zdobywania nagród bezpośrednio z każdego celu przepustki bojowej, zdobywasz także klucze przepustki bojowej (BPK), których możesz użyć do wymiany na wybrane nagrody w nowym oknie wymiany nagród przepustki bojowej. Przegląd przedmiotów, które można wymienić:
    PrzedmiotyIlość potrzebnych kluczyLimit wymiany
    Nobilis Diminisher Ship Design201
    DMG-XT10202
    SPC-XT10202
    HP-XT10202
    SHD-XT10202
    DMG-XW01155
    SPC-XW01155
    HP-XW01155
    SHD-XW01510
    Anti-Mine Transmitter37
    NPC Nuke38
    Anti-AI Emergency Reserves37
    3,000 CC-C21
    75x SP-100X110
    25x IAC510
    15x Indoctrine Oil510
    50x ABR110
    125x Extra Energy15
    4x Booty Keys110
    3,000x RSB-75110
    4,500x UCB-100110
    2,000x PLT-3030110
    3,000x PLT-202115
    500x UBR-100110
    500x HSTRM-01110
    25x DCR-250110
    50x SR-5210
    1,000x Seprom110
    25x Scrapium110

    Skrzynie z Łupami Przepustki Bitewnej
    Dzięki nowym kluczom przepustki bojowej możesz także otworzyć nowe skrzynki z łupami przepustki bojowej, które będą dostępne w czasie wydarzenia, pojawiając się w X-2 do X-8, mapach bitewnych, mapach piratów i częściej w Zamarzniętym Labiryncie. Podczas otwierania nowych pudeł może to zająć kilka sekund. Z tych skrzynek możesz wydobyć wiele cennych przedmiotów:
    PrzedmiotySzansa
    1x DMG-XW011,20%
    1x SPC-XW011,20%
    1x HP-XW011,20%
    1x SHD-XW011,20%
    50x Extra Energy18,00%
    5x Log Disks18,00%
    5x Booty Key18,00%
    20x Alien Laughing Emote0,50%
    20x Alien Sorry Emote1,00%
    20x Alien Cool Emote1,00%
    20x Watching you Spray1,00%
    20x Like Spray1,00%
    20x K.O. Spray1,00%
    800x A-BL15,00%
    100x Eternal Fragment7,00%
    50x Scrapium6,70%
    1,000x CC-C5,00%
    1x Nobilis Cyborg Ship Design0,40%
    1x Nobilis Hammerclaw Ship Design0,40%
    1x Nobilis Mimesis Ship Design0,40%
    1x Nobilis Sentinel Ship Design0,40%
    1x Nobilis Solace Ship Design0,40%

    Event Boost Ship: Gorączka
    Będą 2 różne przedziały czasowe, w których trwa wydarzenie Ship Boost: Podczas każdego uruchomienia tych przedziałów czasowych „Gorączka” różne typy statków otrzymają dodatkową premię w Eternal Blacklight Gates. Harmonogram gorączki: Od poniedziałku do piątku: od 19:00 do 21:00 czasu LST Sobota i niedziela: 13: 00-15: 00 i 19: 00-21: 00 LST Runda Gorączki 1: trwa od 14 stycznia 10:00 do 20 stycznia 23:59 Dotknięte statki:
    • Goliath
    • Goliath-X
    • Vengeance
    • V-Lightning
    • Tartarus
    • Hecate
    • Zephyr
    • Centurion
    • Orcus
    Efekty: + 20% NPC dmg / + 10% prędkość

    Runda Gorączki 2:eek:d 22 stycznia od godziny 10:00 do 28 stycznia do godziny 23:59
    Dotyczy statków:
    • Berserker
    • Venom
    • Mimesis
    • Keres
    • Retiarus
    • Centurion
    • Orcus
    Efekt: - 25% odnawianie umiejętności / + 10% NPC Dmg

    Rankingi czarnego światła
    Podczas powyższego wydarzenia dostępne są 2 różne zestawy nagród w rankingu Black Light, które można zdobyć. Te 2 zestawy odpowiadają czasom wydarzeń z zestawami gorączki statków:
    Faza 1
    RankingNagrody
    1stTitle: Eternal Challenger
    750,000 Uridium
    2 weeks Premium
    75,000 x Seprom
    30,000 x A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2ndTitle: Eternal Challenger
    500,000 Uridium
    50,000 x Seprom
    20,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3rdTitle: Eternal Challenger
    300,000 Uridium
    40,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4th to 5thTitle: Eternal Challenger
    200,000 Uridium
    35,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6th to 10th75,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    12,500 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    11th to 25th50,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    10,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    26th to 50th35,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    8,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    51st to 100th25,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    5,000 x A-BL


    Zestaw2
    RankingNagrody
    1stTitle: Eternal Defier
    750,000 Uridium
    2 weeks Premium
    75,000 x Seprom
    30,000 x A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2ndTitle: Eternal Defier
    500,000 Uridium
    50,000 x Seprom
    20,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3rdTitle: Eternal Defier
    300,000 Uridium
    40,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4th to 5thTitle: Eternal Defier
    200,000 Uridium
    35,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6th to 10th75,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    12,500 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    11th to 25th50,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    10,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    26th to 50th35,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    8,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    51st to 100th25,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    5,000 x A-BL
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2021
  12. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Informacje ogólne
    Podczas akcji specjalnej „Rękawica Plutusa” na mapach X-8 pojawiają się specjalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”. Celem graczy jest ukończenie akcji w jak najkrótszym czasie.

    Tak jak poprzednio pojawią się łatwe oraz normalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”. Jednak tym razem zachowanie bossa uległo drobnej zmianie, dzięki czemu wyzwanie będzie ciekawsze. Sami zdecydujcie, czy chcecie zobaczyć, co was teraz czeka. Dobra wiadomość: wskutek nowego zachowania bossa czas ukończenia wrót ulegnie skróceniu.
    Poniżej znajdziecie kilka informacji ogólnych na temat tych wrót międzygalaktycznych:
    • „Rękawicę Plutusa” można ukończyć raz dziennie, a wejście do niej jest darmowe.
    • Wrota resetują się po codziennym restarcie serwera.
    • Na 5 minut przed zaplanowanym codziennym restartem dostęp do wrót zostanie uniemożliwiony.
    • Gracze, którzy podczas restartu serwera nadal znajdują się po drugiej stronie wrót, zostaną przeniesieni na swoją mapę X-8, a ich postęp nie będzie zapisany. W przypadku łatwych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” tacy gracze zostaną przeniesieni na mapę X-1 (gracze powyżej 12. poziomu zostaną odesłani na mapy X-8).
    • Po zresetowaniu akcji wrota zostaną cofnięte do 1. fali i otworzą się ponownie.
    • Każdy gracz ma 5 żyć, które może wykorzystać we wrotach.
      • Czas będzie mierzony od momentu wejścia do „Rękawicy Plutusa” aż do pokonania Plutusa.
      • Czas spędzony poza „Rękawicą Plutusa” po śmierci również zostanie uwzględniony.
      • Gdy gracz umrze na mapie bossa, cała mapa zostanie zresetowana.
    • W przypadku łatwych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje standardowe 15 sekund czasu odnowienia.
    • W przypadku normalnych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje skrócony czas odnowienia wynoszący 1 sekundę
    • Jeśli gracz przeszedł przez jedne z wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” – łatwe lub normalne – w ciągu tego samego dnia nie może już przejść przez drugie z nich.
    Wkrocz do wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” i przebij się przez różne fale NPC. Podczas tej akcji specjalnej fale i mapy są generowane losowo. Jedynie ostatnia fala, w której stawisz czoła potężnemu bossowi Plutusowi, jest zawsze taka sama.
    Ranking akcji zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej w trakcie jej trwania. Wyniki końcowe zostaną wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji. W przypadku każdego gracza zapisanych zostanie 5 najlepszych czasów ukończenia normalnych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”.
    WAŻNE: skrzynie z nagrodami nie będą pojawiać się zawsze, a jedynie po zabiciu NPC w trakcie poszczególnych fal!




    Specjalni NPC
    W akcji „Rękawica Plutusa” można spotkać zarówno specjalnych NPC, jak i tych już znanych.
    Statystyki
    NazwaHPOsłonaRozrzut osłonyPrędkośćUszkodzeniaZasięgSzansa na trafienie
    Cote Lo155 00055 00070400350040080
    Kodkod410 00065 00070300650045080
    Aura Dun Jig390 000360 0007030010 00035080
    Lac Lion1 100 000070500500080080
    Natal Nap2 900 000185 0007015018 00055080
    Plutus (boss)5 000 000600 0005030020 00045080


    ŁATWE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” działają na tej samej zasadzie, co normalne – z tą różnicą, że poziom trudności NPC jest niższy, a otrzymywane nagrody znacznie mniejsze. Nagrody za łatwe wrota są podobne do tych, które można zdobyć w normalnych, ale mają mniejszą wartość ze względu na niski poziom trudności łatwych wrót międzygalaktycznych.
    Możesz przejść przez łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” na mapie X-1. Wrócisz na tę mapę po opuszczeniu wrót.
    W trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduł statku DMG-NOS01, a także cenną amunicję laserową i rakiety.
    Pamiętajcie, że w łatwych wrotach po zabiciu Plutusa nie pojawi się dodatkowy pakiet nagród (w przeciwieństwie do normalnych).


    NORMALNE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Nagrody
    NazwaNagrodaŁadunek
    Cote Lo16 000 PD
    80 pkt. poważania
    82 000 kredytów
    40 uridium
    60 jedn. prometium
    60 jedn. endurium
    60 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    25 jedn. prometidu
    25 jedn. duranium
    3 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Kodkod36 000 PD
    180 pkt. poważania
    235 000 kredytów
    94 uridium
    180 jedn. prometium
    180 jedn. endurium
    180 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    75 jedn. prometidu
    75 jedn. duranium
    10 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Aura Dun Jig50 500 PD
    250 pkt. poważania
    400 000 kredytów
    130 uridium
    280 jedn. prometium
    280 jedn. endurium
    280 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    120 jedn. prometidu
    120 jedn. duranium
    15 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Lac Lion80 000 PD
    400 pkt. poważania
    555 000 kredytów
    240 uridium
    400 jedn. prometium
    400 jedn. endurium
    400 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    175 jedn. prometidu
    175 jedn. duranium
    22 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Natal Nap230 000 PD
    1150 pkt. poważania
    1 555 000 kredytów
    610 uridium
    1150 jedn. prometium
    1150 jedn. endurium
    1150 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    500 jedn. prometidu
    500 jedn. duranium
    60 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Plutus (boss)5 000 000 PD
    500 000 pkt. poważania
    5 000 000 kredytów
    5000 uridium
    Pakiet nagród 1 (patrz poniżej)

    Pakiet nagród 1 może zawierać wiele wartościowych przedmiotów, takich jak lasery LF4, amunicję laserową, rakiety, miny oraz designy statku Cyborg, Mimesis lub Hammerclaw Nobilis. Ponadto na jedną losowo wybraną szczęśliwą osobę czeka również oszałamiająca liczba 5 mln uridium!
    Po zabiciu NPC czasem będą pojawiać się skrzynie z nagrodami oferujące cenne przedmioty. Pamiętaj, że tylko w trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduły statku XW01, a także cenną amunicję laserową, zasoby i technologie.

    Walka z bossem Plutusem
    Celem graczy jest pokonanie Plutusa, którego chronią cztery wieżyczki umieszczone na każdej ze ścian otaczającej bossa osłony nietykalności.
    Po zniszczeniu wszystkich wieżyczek rozpocznie się druga faza starcia, czyli walka z bossem Plutusem! Wtedy nie posiada on już osłony nietykalności, lecz przygotowuje atak na dużą skalę, przed którym musisz się ukryć! Walcz, aż go pokonasz!

    Nowy design statku
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 1 nowy design z serii Nobilis:
    • Zephyr Nobilis (dostępny jako nagroda za rangę)

    Nowy design P.E.T.-a
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 1 nowy design P.E.T.-a z serii Nobilis:
    • P.E.T. Nobilis G-Champion (pozyskiwany dzięki wymianie kluczy licencji bojowej)


    Nagrody za ranking
    Ranking akcji specjalnej zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”. Wyniki końcowe zostaną również wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji specjalnej.
    Nagrody zostaną przyznane na podstawie wyników gracza po zakończeniu akcji.
    Nagrody za ranking
    Nagrody za ranking
    RangaNagroda
    1.2 000 000 uridium
    2 miesiące statusu Premium
    Design statku Nobilis Zephyr
    100 000 jedn. sepromu
    300 000 szt. amunicji UCB-100
    50 000 szt. amunicji RCB-140
    50 000 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcie za zwycięstwo: Mistrz Rękawicy
    2.1 000 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design statku Nobilis Zephyr
    75 000 jedn. sepromu
    200 000 szt. amunicji UCB-100
    30 000 szt. amunicji RCB-140
    35 000 szt. amunicji RSB-75
    3.500 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design statku Nobilis Zephyr
    50 000 jedn. sepromu
    120 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji RCB-140
    20 000 szt. amunicji RSB-75
    4. – 5.250 000 uridium
    Design statku Nobilis Zephyr
    35 000 jedn. sepromu
    100 000 szt. amunicji UCB-100
    5 000 szt. amunicji RCB-140
    15 000 szt. amunicji RSB-75
    6. – 10.75 000 uridium
    Design statku Nobilis Zephyr
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji RSB-75
    11. – 25.50 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    8000 szt. amunicji RSB-75
    26. – 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    50 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji RSB-75
    51. – 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    25 000 szt. amunicji UCB-100
    2500 szt. amunicji RSB-75

    Osiągnięcia
    Do zdobycia są także pewne osiągnięcia, zarówno w pojedynczej akcji, jak i na przestrzeni kilku:
    TytułOpisPunkty
    Mistrz RękawicyBądź najlepszym graczem pod koniec akcji specjalnej.100
    Im więksi są…Pokonaj Plutusa raz.50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj Plutusa 10 razy.50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj Plutusa 30 razy.100
    Monumentalne tempoZdobądź łączny wynik 1000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.25
    W mgnieniu okaZdobądź łączny wynik 5000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.50
    Prędkość zabijaZdobądź łączny wynik 10 000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym ze szczęśliwców.50


    Nowe niestabilne moduły: seria XHD
    Moduły z serii XHD mają większą szansę zdobycia następujących statków:
    • Berserker
    • Hammerclaw
    • Citadel
    • C-Veteran
    • C-Elite
    W ramach nagród za klucze licencji bojowej rozdawane będą następujące moduły oraz skrzynie licencji bojowej:
    ModułKlasaModyfikatorStatek
    DMG-XHD01Modyfikatory uszkodzeńMinimalnie 4-8%, mała szansa 15-21%Defcom, Liberator, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, Spearhead, V-Adept, V-Corsair, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, G-Ignite, G-Kick, G-Referee, G-Goal, Pusat, G-Surgeon, G-Saturn, G-Centaur, BB-Solemn, S-Veteran, A-Veteran, C-Veteran, S-Elite, A-Elite, C-Elite, G-Vanquisher, G-Sovereign, G-Peacemaker, N-Diplomat, N-Envoy, N-Ambassador, G-Champion, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Yamato Ronin, Defcom Raven, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Keres, Retiarus, Orcus, Holo
    HP-XHD01HPMinimalnie 4-8%, mała szansa 25-32%Defcom, Liberator, Piranha, Nostromo, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, Spearhead, V-Adept, V-Corsair, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, G-Ignite, G-Kick, G-Referee, G-Goal, Pusat, G-Surgeon, G-Saturn, G-Centaur, BB-Solemn, S-Veteran, A-Veteran, C-Veteran, S-Elite, A-Elite, C-Elite, G-Vanquisher, G-Sovereign, G-Peacemaker, N-Diplomat, N-Envoy, N-Ambassador, G-Champion, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Yamato Ronin, Defcom Raven, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Keres, Retiarus, Orcus, Holo
    SHD-XHD01OsłonaMinimalnie 4-8%, mała szansa 12-20%Defcom, Liberator, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, Spearhead, V-Adept, V-Corsair, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, G-Ignite, G-Kick, G-Referee, G-Goal, Pusat, G-Surgeon, G-Saturn, G-Centaur, BB-Solemn, S-Veteran, A-Veteran, C-Veteran, S-Elite, A-Elite, C-Elite, G-Vanquisher, G-Sovereign, G-Peacemaker, N-Diplomat, N-Envoy, N-Ambassador, G-Champion, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Yamato Ronin, Defcom Raven, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Keres, Retiarus, Orcus, Holo
    SPC-XHD01Moduły specjalneMinimalnie 4-8%, mała szansa 12-20%Defcom, Liberator, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, Spearhead, V-Adept, V-Corsair, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, G-Ignite, G-Kick, G-Referee, G-Goal, Pusat, G-Surgeon, G-Saturn, G-Centaur, BB-Solemn, S-Veteran, A-Veteran, C-Veteran, S-Elite, A-Elite, C-Elite, G-Vanquisher, G-Sovereign, G-Peacemaker, N-Diplomat, N-Envoy, N-Ambassador, G-Champion, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Yamato Ronin, Defcom Raven, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Keres, Retiarus, Orcus, Holo


    Klucze licencji bojowej
    Oprócz zdobywania nagród bezpośrednio za każdy cel licencji bojowej dodatkową nagrodę stanowią klucze licencji bojowej (KLB), które służą do wymiany na wybrane nagrody z pozycji okna wymiany nagród licencji bojowej.
    Lista przedmiotów, które podlegają wymianie:
    PrzedmiotyWymagana liczba kluczy licencji bojowejMożliwe wymiany
    Design P.E.T.-a Nobilis G-Champion251
    DMG-XT10202
    SPC-XT10202
    HP-XT10202
    SHD-XT10202
    DMG-XHD01510
    HP-XHD01510
    SHD-XHD01510
    SPC-XHD01510
    Mroźne wyładowanie18
    Wysadzenie NPC38
    Rezerwy bezpieczeństwa Anty-AI38
    Zephyr301
    50 rakiet R-IC3115
    75 rakiet SP-100X110
    25 x AI510
    15 jedn. indoktrynolu510
    75 x RWA110
    150 jedn. bifenonu110
    100 jedn. tetrathrinu110
    75 jedn. kyhalonu110
    125 jedn. dodatkowej energii15
    4 x klucz do skrzyni110
    3000 szt. amunicji RSB-75110
    4500 szt. amunicji UCB-100110
    2000 rakiet PLT-3030110
    3000 rakiet PLT-202115
    500 rakiet UBR-100110
    500 rakiet HSTRM-01110
    25 rakiet DCR-250110
    50 rakiet SR-5210
    1000 jedn. sepromu110
    25 jedn. złomu110
    Skrzynie licencji bojowej
    Klucze licencji bojowej służą także do otwierania nowych skrzyń licencji bojowej. Można je napotkać w trakcie akcji specjalnej na mapach bitewnych od X-2 do X-8 oraz na mapach piratów. Otwieranie skrzyń licencji bojowej może potrwać nawet kilka sekund – ograniczenie to zapobiega przypadkowym kliknięciom.
    Nowe skrzynie mogą zawierać wiele cennych przedmiotów:
    PrzedmiotyPrawdopodobieństwo
    1 x DMG-XHD011,20%
    1 x SPC-XHD011,20%
    1 x HP-XHD011,20%
    1 x SHD-XHD011,20%
    50 jedn. dodatkowej energii18,00%
    5 x CDD18,00%
    5 x klucz do skrzyni18,00%
    20 x emotka Wpatrzony królik0,50%
    20 x emotka Mrugnięcie1,00%
    20 x uśmiechnięta emotka1,00%
    20 x spray Strzał1,00%
    20 x spray Silny1,00%
    20 x spray Celebracja1,00%
    800 szt. amunicji A-BL15,00%
    100 x fragment wieczności7,00%
    50 jedn. złomu6,70%
    1000 szt. amunicji RCB-1405,00%
    1 x design statku Nobilis Cyborg0,33%
    1 x design statku Nobilis Hammerclaw0,33%
    1 x design statku Nobilis Mimesis0,33%
    1 x design statku Nobilis Sentinel0,33%
    1 x design statku Nobilis Solace0,33%
    1 x design statku Nobilis Diminisher0,33%
     
  13. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Informacje ogólne

    13-25 stycznia

    Podczas akcji specjalnej „Rękawica Plutusa” na mapach X-8 pojawiają się specjalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”. Celem graczy jest ukończenie akcji w jak najkrótszym czasie.

    Tak jak poprzednio pojawią się łatwe oraz normalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”.
    • „Rękawicę Plutusa” można ukończyć raz dziennie, a wejście do niej jest darmowe.
    • Wrota resetują się po codziennym restarcie serwera.
    • Na 5 minut przed zaplanowanym codziennym restartem dostęp do wrót zostanie uniemożliwiony.
    • Gracze, którzy podczas restartu serwera nadal znajdują się po drugiej stronie wrót, zostaną przeniesieni na swoją mapę X-8, a ich postęp nie będzie zapisany. W przypadku łatwych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” tacy gracze zostaną przeniesieni na mapę X-1 (gracze powyżej 12. poziomu zostaną odesłani na mapy X-8).
    • Po zresetowaniu akcji wrota zostaną cofnięte do 1. fali i otworzą się ponownie.
    • Każdy gracz ma 5 żyć, które może wykorzystać we wrotach.
      • Czas będzie mierzony od momentu wejścia do „Rękawicy Plutusa” aż do pokonania Plutusa.
      • Czas spędzony poza „Rękawicą Plutusa” po śmierci również zostanie uwzględniony.
      • Gdy gracz umrze na mapie bossa, cała mapa zostanie zresetowana.
    • W przypadku łatwych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje standardowe 15 sekund czasu odnowienia.
    • W przypadku normalnych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje skrócony czas odnowienia wynoszący 1 sekundę
    • Jeśli gracz przeszedł przez jedne z wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” – łatwe lub normalne – w ciągu tego samego dnia nie może już przejść przez drugie z nich.
    Wkrocz do wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” i przebij się przez różne fale NPC. Podczas tej akcji specjalnej fale i mapy są generowane losowo. Jedynie ostatnia fala, w której stawisz czoła potężnemu bossowi Plutusowi, jest zawsze taka sama.
    Ranking akcji zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej w trakcie jej trwania. Wyniki końcowe zostaną wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji. W przypadku każdego gracza zapisanych zostanie 5 najlepszych czasów ukończenia normalnych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”.
    WAŻNE: skrzynie z nagrodami nie będą pojawiać się zawsze, a jedynie po zabiciu NPC w trakcie poszczególnych fal!




    Specjalni NPC
    W akcji „Rękawica Plutusa” można spotkać zarówno specjalnych NPC, jak i tych już znanych.
    Statystyki
    NazwaHPOsłonaRozrzut osłonyPrędkośćUszkodzeniaZasięgSzansa na trafienie
    Cote Lo160 00058 00070400350040080
    Kodkod440 00070 00070300650045080
    Aura Dun Jig400 000370 0007030011 00035080
    Lac Lion1 200 000070500600080080
    Natal Nap3 000 000195 0007015018 00055080
    Plutus (boss)5 000 000600 0005030020 00045080


    ŁATWE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” działają na tej samej zasadzie, co normalne – z tą różnicą, że poziom trudności NPC jest niższy, a otrzymywane nagrody znacznie mniejsze. Nagrody za łatwe wrota są podobne do tych, które można zdobyć w normalnych, ale mają mniejszą wartość ze względu na niski poziom trudności łatwych wrót międzygalaktycznych.
    Możesz przejść przez łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” na mapie X-1. Wrócisz na tę mapę po opuszczeniu wrót.
    W trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduł statku XU01, a także cenną amunicję laserową i rakiety.
    Pamiętajcie, że w łatwych wrotach po zabiciu Plutusa nie pojawi się dodatkowy pakiet nagród (w przeciwieństwie do normalnych).


    NORMALNE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Nagrody
    NazwaNagrodaŁadunek
    Cote Lo16 000 PD
    80 pkt. poważania
    82 000 kredytów
    40 uridium
    60 jedn. prometium
    60 jedn. endurium
    60 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    25 jedn. prometidu
    25 jedn. duranium
    3 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Kodkod36 000 PD
    180 pkt. poważania
    235 000 kredytów
    94 uridium
    180 jedn. prometium
    180 jedn. endurium
    180 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    75 jedn. prometidu
    75 jedn. duranium
    10 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Aura Dun Jig50 500 PD
    250 pkt. poważania
    400 000 kredytów
    130 uridium
    280 jedn. prometium
    280 jedn. endurium
    280 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    120 jedn. prometidu
    120 jedn. duranium
    15 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Lac Lion80 000 PD
    400 pkt. poważania
    555 000 kredytów
    240 uridium
    400 jedn. prometium
    400 jedn. endurium
    400 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    175 jedn. prometidu
    175 jedn. duranium
    22 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Natal Nap230 000 PD
    1150 pkt. poważania
    1 555 000 kredytów
    610 uridium
    1150 jedn. prometium
    1150 jedn. endurium
    1150 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    500 jedn. prometidu
    500 jedn. duranium
    60 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Plutus (boss)5 000 000 PD
    500 000 pkt. poważania
    5 000 000 kredytów
    5000 uridium
    Pakiet nagród 1 (patrz poniżej)

    Pakiet nagród 1 może zawierać wiele wartościowych przedmiotów, takich jak lasery LF4, amunicję laserową, rakiety, miny oraz designy statku Cyborg, Mimesis lub Hammerclaw Nobilis. Isnieje niewielka szansa, że jedną szczęśliwą osobę czeka również oszałamiająca liczba 5 mln uridium!
    Po zabiciu NPC czasem będą pojawiać się skrzynie z nagrodami oferujące cenne przedmioty. Pamiętaj, że tylko w trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduły statku XU01, a także cenną amunicję laserową, zasoby i technologie.

    Walka z bossem Plutusem
    Celem graczy jest pokonanie Plutusa, którego chronią cztery wieżyczki umieszczone na każdej ze ścian otaczającej bossa osłony nietykalności.
    Po zniszczeniu wszystkich wieżyczek rozpocznie się druga faza starcia, czyli walka z bossem Plutusem! Wtedy nie posiada on już osłony nietykalności, lecz przygotowuje atak na dużą skalę, przed którym musisz się ukryć! Walcz, aż go pokonasz!

    Nowy design statku
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 1 nowy design z serii Nobilis:
    • Goliath Plus Nobilis (dostępny jako nagroda za rangę)

    Nowy design P.E.T.-a
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 1 nowy design P.E.T.-a z serii Nobilis:
    • Nobilis A-Elite P.E.T. (pozyskiwany dzięki wymianie kluczy licencji bojowej)


    Nagrody za ranking
    Ranking akcji specjalnej zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”. Wyniki końcowe zostaną również wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji specjalnej.
    Nagrody zostaną przyznane na podstawie wyników gracza po zakończeniu akcji.
    Nagrody za ranking
    Nagrody za ranking
    RangaNagroda
    1.2 000 000 uridium
    2 miesiące statusu Premium
    Design statku
    Nobilis Goliath Plus
    100 000 jedn. sepromu
    300 000 szt. amunicji UCB-100
    50 000 szt. amunicji RCB-140
    50 000 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcie za zwycięstwo: Mistrz Rękawicy
    2.1 000 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design statku Nobilis Goliath Plus
    75 000 jedn. sepromu
    200 000 szt. amunicji UCB-100
    30 000 szt. amunicji RCB-140
    35 000 szt. amunicji RSB-75
    3.500 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design statku Nobilis Goliath Plus
    50 000 jedn. sepromu
    120 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji RCB-140
    20 000 szt. amunicji RSB-75
    4. – 5.250 000 uridium
    Design statku Nobilis Goliath Plus
    35 000 jedn. sepromu
    100 000 szt. amunicji UCB-100
    5 000 szt. amunicji RCB-140
    15 000 szt. amunicji RSB-75
    6. – 10.75 000 uridium
    Design statku Nobilis Goliath Plus
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji RSB-75
    11. – 25.50 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    8000 szt. amunicji RSB-75
    26. – 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    50 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji RSB-75
    51. – 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    25 000 szt. amunicji UCB-100
    2500 szt. amunicji RSB-75

    Osiągnięcia
    Do zdobycia są także pewne osiągnięcia, zarówno w pojedynczej akcji, jak i na przestrzeni kilku:
    TytułOpisPunkty
    Mistrz RękawicyBądź najlepszym graczem pod koniec akcji specjalnej.100
    Im więksi są…Pokonaj Plutusa raz.50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj Plutusa 10 razy.50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj Plutusa 30 razy.100
    Monumentalne tempoZdobądź łączny wynik 1000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.25
    W mgnieniu okaZdobądź łączny wynik 5000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.50
    Prędkość zabijaZdobądź łączny wynik 10 000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym ze szczęśliwców.50





    Klucze licencji bojowej
    Oprócz zdobywania nagród bezpośrednio za każdy cel licencji bojowej dodatkową nagrodę stanowią klucze licencji bojowej (KLB), które służą do wymiany na wybrane nagrody z pozycji okna wymiany nagród licencji bojowej.
    Lista przedmiotów, które podlegają wymianie:
    PrzedmiotyWymagana liczba kluczy licencji bojowejMożliwe wymiany
    Design P.E.T.-a Nobilis A-Elite251
    DMG-XT10202
    SPC-XT10202
    HP-XT10202
    SHD-XT10202
    DMG-XHD01510
    HP-XHD01510
    SHD-XHD01510
    SPC-XHD01510
    Mroźne wyładowanie18
    Wysadzenie NPC38
    Rezerwy bezpieczeństwa Anty-AI38
    Zephyr301
    50 rakiet R-IC3115
    75 rakiet SP-100X110
    25 x AI510
    15 jedn. indoktrynolu510
    75 x RWA110
    150 jedn. bifenonu110
    100 jedn. tetrathrinu110
    75 jedn. kyhalonu110
    125 jedn. dodatkowej energii15
    4 x klucz do skrzyni110
    3000 szt. amunicji RSB-75110
    4500 szt. amunicji UCB-100110
    2000 rakiet PLT-3030110
    3000 rakiet PLT-202115
    500 rakiet UBR-100110
    500 rakiet HSTRM-01110
    25 rakiet DCR-250110
    50 rakiet SR-5210
    1000 jedn. sepromu110
    25 jedn. złomu110

    Skrzynie licencji bojowej
    Klucze licencji bojowej służą także do otwierania nowych skrzyń licencji bojowej. Można je napotkać w trakcie akcji specjalnej na mapach bitewnych od X-2 do X-8 oraz na mapach piratów. Otwieranie skrzyń licencji bojowej może potrwać nawet kilka sekund – ograniczenie to zapobiega przypadkowym kliknięciom.
    Nowe skrzynie mogą zawierać wiele cennych przedmiotów:
    PrzedmiotyPrawdopodobieństwo
    1 x DMG-XHD011,20%
    1 x SPC-XHD011,20%
    1 x HP-XHD011,20%
    1 x SHD-XHD011,20%
    50 jedn. dodatkowej energii18,00%
    5 x CDD18,00%
    5 x klucz do skrzyni18,00%
    20 x emotka Wpatrzony królik0,50%
    20 x emotka Mrugnięcie1,00%
    20 x uśmiechnięta emotka1,00%
    20 x spray Strzał1,00%
    20 x spray Silny1,00%
    20 x spray Celebracja0,50%
    800 szt. amunicji A-BL15,00%
    100 x fragment wieczności7,00%
    50 jedn. złomu6,75%
    1000 szt. amunicji RCB-1405,00%
    1 x design statku Nobilis Cyborg0,35%
    1 x design statku Nobilis Hammerclaw0,35%
    1 x design statku Nobilis Mimesis0,35%
    1 x design statku Nobilis Sentinel0,35%
    1 x design statku Nobilis Solace0,35%
    1 x design P.E.T.a Nobilis G-Champion0,35%
     
  14. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Informacje ogólne

    14-28 lipca

    Podczas akcji specjalnej „Rękawica Plutusa” na mapach X-8 pojawiają się specjalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”. Celem graczy jest ukończenie akcji w jak najkrótszym czasie.

    Tak jak poprzednio pojawią się łatwe oraz normalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”.
    • „Rękawicę Plutusa” można ukończyć raz dziennie, a wejście do niej jest darmowe.
    • Wrota resetują się po codziennym restarcie serwera.
    • Na 5 minut przed zaplanowanym codziennym restartem dostęp do wrót zostanie uniemożliwiony.
    • Gracze, którzy podczas restartu serwera nadal znajdują się po drugiej stronie wrót, zostaną przeniesieni na swoją mapę X-8, a ich postęp nie będzie zapisany. W przypadku łatwych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” tacy gracze zostaną przeniesieni na mapę X-1 (gracze powyżej 12. poziomu zostaną odesłani na mapy X-8).
    • Po zresetowaniu akcji wrota zostaną cofnięte do 1. fali i otworzą się ponownie.
    • Każdy gracz ma 5 żyć, które może wykorzystać we wrotach.
      • Czas będzie mierzony od momentu wejścia do „Rękawicy Plutusa” aż do pokonania Plutusa.
      • Czas spędzony poza „Rękawicą Plutusa” po śmierci również zostanie uwzględniony.
      • Gdy gracz umrze na mapie bossa, cała mapa zostanie zresetowana.
    • W przypadku łatwych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje standardowe 15 sekund czasu odnowienia.
    • W przypadku normalnych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje skrócony czas odnowienia wynoszący 1 sekundę
    • Jeśli gracz przeszedł przez jedne z wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” – łatwe lub normalne – w ciągu tego samego dnia nie może już przejść przez drugie z nich.
    Wkrocz do wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” i przebij się przez różne fale NPC. Podczas tej akcji specjalnej fale i mapy są generowane losowo. Jedynie ostatnia fala, w której stawisz czoła potężnemu bossowi Plutusowi, jest zawsze taka sama.
    Ranking akcji zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej w trakcie jej trwania. Wyniki końcowe zostaną wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji. W przypadku każdego gracza zapisanych zostanie 5 najlepszych czasów ukończenia normalnych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”.
    WAŻNE: skrzynie z nagrodami nie będą pojawiać się zawsze, a jedynie po zabiciu NPC w trakcie poszczególnych fal!




    Specjalni NPC
    W akcji „Rękawica Plutusa” można spotkać zarówno specjalnych NPC, jak i tych już znanych.
    Statystyki
    NazwaHPOsłonaRozrzut osłonyPrędkośćUszkodzeniaZasięgSzansa na trafienie
    Cote Lo160 00058 00070400350040080
    Kodkod440 00070 00070300650045080
    Aura Dun Jig400 000370 0007030011 00035080
    Lac Lion1 200 000070500600080080
    Natal Nap3 000 000195 0007015018 00055080
    Plutus (boss)5 000 000600 0005030020 00045080


    ŁATWE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” działają na tej samej zasadzie, co normalne – z tą różnicą, że poziom trudności NPC jest niższy, a otrzymywane nagrody znacznie mniejsze. Nagrody za łatwe wrota są podobne do tych, które można zdobyć w normalnych, ale mają mniejszą wartość ze względu na niski poziom trudności łatwych wrót międzygalaktycznych.
    Możesz przejść przez łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” na mapie X-1. Wrócisz na tę mapę po opuszczeniu wrót.
    W trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduł statku XU01, a także cenną amunicję laserową i rakiety.
    Pamiętajcie, że w łatwych wrotach po zabiciu Plutusa nie pojawi się dodatkowy pakiet nagród (w przeciwieństwie do normalnych).


    NORMALNE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Nagrody
    NazwaNagrodaŁadunek
    Cote Lo16 000 PD
    80 pkt. poważania
    82 000 kredytów
    40 uridium
    60 jedn. prometium
    60 jedn. endurium
    60 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    25 jedn. prometidu
    25 jedn. duranium
    3 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Kodkod36 000 PD
    180 pkt. poważania
    235 000 kredytów
    94 uridium
    180 jedn. prometium
    180 jedn. endurium
    180 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    75 jedn. prometidu
    75 jedn. duranium
    10 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Aura Dun Jig50 500 PD
    250 pkt. poważania
    400 000 kredytów
    130 uridium
    280 jedn. prometium
    280 jedn. endurium
    280 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    120 jedn. prometidu
    120 jedn. duranium
    15 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Lac Lion80 000 PD
    400 pkt. poważania
    555 000 kredytów
    240 uridium
    400 jedn. prometium
    400 jedn. endurium
    400 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    175 jedn. prometidu
    175 jedn. duranium
    22 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Natal Nap230 000 PD
    1150 pkt. poważania
    1 555 000 kredytów
    610 uridium
    1150 jedn. prometium
    1150 jedn. endurium
    1150 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    500 jedn. prometidu
    500 jedn. duranium
    60 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Plutus (boss)5 000 000 PD
    500 000 pkt. poważania
    5 000 000 kredytów
    5000 uridium
    Pakiet nagród 1 (patrz poniżej)

    Pakiet nagród 1 może zawierać wiele wartościowych przedmiotów, takich jak lasery LF4, amunicję laserową, rakiety, miny oraz designy statku Cyborg, Mimesis lub Hammerclaw Nobilis. Isnieje niewielka szansa, że jedną szczęśliwą osobę czeka również oszałamiająca liczba 5 mln uridium!
    Po zabiciu NPC czasem będą pojawiać się skrzynie z nagrodami oferujące cenne przedmioty. Pamiętaj, że tylko w trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduły statku XU01, a także cenną amunicję laserową, zasoby i technologie.

    Walka z bossem Plutusem
    Celem graczy jest pokonanie Plutusa, którego chronią cztery wieżyczki umieszczone na każdej ze ścian otaczającej bossa osłony nietykalności.NPC będą pojawiać się wokół wieży, gdy zostanie ona trafiona. Odlatują od ciebie i musisz na nie polować! Jeśli zabijesz NPC, otrzymasz tymczasowe obrażenia lub wzmocnienia prędkości! Odnawiają się za każdym razem, gdy otrzymany zostanie nowy odpowiedni buff).
    Po zniszczeniu wszystkich wieżyczek rozpocznie się druga faza starcia, czyli walka z bossem Plutusem! Wtedy nie posiada on już osłony nietykalności, lecz przygotowuje atak na dużą skalę, przed którym musisz się ukryć! Walcz, aż go pokonasz!

    Nowy design statku
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 2 nowe designy z serii Nobilis:
    • Citadel Plus Nobilis (dostępne z kluczy licencji bojowej)
    • Solaris Plus Nobilis (nagroda z rankingu)


    Gorączka
    Wydarzenie Wzmocnienie statku będzie miało 2 różne przedziały czasowe: Podczas każdego uruchomienia tych przedziałów czasowych „Gorączki” różne wybory statków otrzymają dodatkową premię.
    Harmonogram gorączki:
    Od poniedziałku do piątku: od 19:00 do 21:00 LST
    Sobota i niedziela: 13:00 do 15:00 i 19:00 do 21:00 LST
    Zestaw gorączkowy 1: trwa od 14 lipca do 20 lipca
    Dotknięte statki:
    Zmniejszenie
    • Diminisher
    • Zephyr
    • Spectrum
    • Sentinel
    • Berserker
    • Mimesis
    • Solaris Plus
    • Solace Plus
    Efekty: + 25% Unik / + 20% PŻ / - 25% Czas odnowienia umiejętności
    Zestaw gorączki 2: trwa od 21 lipca do 27 lipca
    Dotknięte statki:
    • Goliath
    • Goliath-X
    • Goliath Plus
    • Berserker
    • V-Lightning
    • Tartarus
    • Retiarus
    • Solaris
    • Centurion
    • Pusat Plus
    Efekty: + 25% Obrażeń / + 10% Szybkości / - 25% Czas odnowienia umiejętności
    Nowe tytuły


    TytułOpis
    Eternal DominatorBądź wśród 5 top graczy w Blacklight Rankings 1
    Eternal SharpshooterBądź wqśród 5 top graczy w Blacklight Rankings 2



    Nagrody za ranking
    Ranking akcji specjalnej zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”. Wyniki końcowe zostaną również wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji specjalnej.
    Nagrody zostaną przyznane na podstawie wyników gracza po zakończeniu akcji.
    Nagrody za ranking

    Ranking Rewards
    Ranking Rewards
    RankReward
    1.2,000,000 Uridium
    2 months Premium
    Nobilis Solaris Plus Ship Design
    100,000 Seprom
    300,000 UCB-100
    50,000 RCB-140
    50,000 RSB-75
    Winner achievement: Champion of the Gauntlet
    2.1,000,000 Uridium
    1 Month Premium
    Nobilis Solaris Plus Ship Design
    75,000 Seprom
    200,000 UCB-100
    30,000 RCB-140
    35,000 RSB-75
    3.500,000 Uridium
    1 Month Premium
    Nobilis Solaris Plus Ship Design
    50,000 Seprom
    120,000 UCB-100
    10,000 RCB-140
    20,000 RSB-75
    4. - 5.250,000 Uridium
    Nobilis Solaris Plus Ship Design
    35,000 Seprom
    100,000 UCB-100
    5,000 RCB-140
    15,000 RSB-75
    6. - 10.75,000 Uridium
    Nobilis Solaris Plus Ship Design
    30,000 Seprom
    75,000 UCB-100
    10,000 RSB-75
    11. - 25.50,000 Uridium
    30,000 Seprom
    75,000 UCB-100
    8,000 RSB-75
    26. - 50.35,000 Uridium
    20,000 Seprom
    50,000 UCB-100
    5,000 RSB-75
    51. - 100.25,000 Uridium
    20,000 Seprom
    25,000 UCB-100
    2,500 RSB-75



    Ranking Blacklight
    W oknie wydarzenia klienta pojawi się ranking na żywo, który pokazuje graczy, którzy dotrą najdalej we wrotach
    Po wejściu do Eternal Black Light Galaxy Gate automatycznie weźmiesz udział w rankingach Black Light. Twoja najwyższa ukończona fala zostanie odnotowana na tablicach rankingowych. Jeśli są gracze, którzy ukończyli taką samą liczbę fal, ich ranga będzie ustalana w kolejności, kto dotarł do fali jako pierwszy.
    W czasie trwania wydarzenia dostępne są 2 różne zestawy nagród rankingu Black Light:

    Set 1
    RankingRewards
    1stTitle: Eternal Dominator
    750,000 Uridium
    2 weeks Premium
    75,000 x Seprom
    30,000 x A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2ndTitle: Eternal Dominator
    500,000 Uridium
    50,000 x Seprom
    20,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3rdTitle: Eternal Dominator
    300,000 Uridium
    40,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4th to 5thTitle: Eternal Dominator
    200,000 Uridium
    35,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6th to 10th75,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    12,500 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    11th to 25th50,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    10,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    26th to 50th35,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    8,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    51st to 100th25,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    5,000 x A-BL


    Set 2
    RankingRewards
    1stTitle: Eternal Sharpshooter
    750,000 Uridium
    2 weeks Premium
    75,000 x Seprom
    30,000 x A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2ndTitle: Eternal Sharpshooter
    500,000 Uridium
    50,000 x Seprom
    20,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3rdTitle: Eternal Sharpshooter
    300,000 Uridium
    40,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4th to 5thTitle: Eternal Sharpshooter
    200,000 Uridium
    35,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6th to 10th75,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    12,500 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    11th to 25th50,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    10,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    26th to 50th35,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    8,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    51st to 100th25,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    5,000 x A-BL

    Osiągnięcia
    Do zdobycia są także pewne osiągnięcia, zarówno w pojedynczej akcji, jak i na przestrzeni kilku:
    TytułOpisPunkty
    Mistrz RękawicyBądź najlepszym graczem pod koniec akcji specjalnej.100
    Im więksi są…Pokonaj Plutusa raz.50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj Plutusa 10 razy.50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj Plutusa 30 razy.100
    Monumentalne tempoZdobądź łączny wynik 1000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.25
    W mgnieniu okaZdobądź łączny wynik 5000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.50
    Prędkość zabijaZdobądź łączny wynik 10 000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym ze szczęśliwców.50





    Klucze licencji bojowej
    Oprócz zdobywania nagród bezpośrednio za każdy cel licencji bojowej dodatkową nagrodę stanowią klucze licencji bojowej (KLB), które służą do wymiany na wybrane nagrody z pozycji okna wymiany nagród licencji bojowej.
    Lista przedmiotów, które podlegają wymianie:
    PrzedmiotyWymagana liczba kluczy licencji bojowejMożliwe wymiany
    251
    DMG-XT10202
    SPC-XT10202
    HP-XT10202
    SHD-XT10202
    DMG-XHD01510
    HP-XHD01510
    SHD-XHD01510
    SPC-XHD01510
    Mroźne wyładowanie18
    Wysadzenie NPC38
    Rezerwy bezpieczeństwa Anty-AI38
    Zephyr301
    50 rakiet R-IC3115
    75 rakiet SP-100X110
    25 x AI510
    15 jedn. indoktrynolu510
    75 x RWA110
    150 jedn. bifenonu110
    100 jedn. tetrathrinu110
    75 jedn. kyhalonu110
    125 jedn. dodatkowej energii15
    4 x klucz do skrzyni110
    3000 szt. amunicji RSB-75110
    4500 szt. amunicji UCB-100110
    2000 rakiet PLT-3030110
    3000 rakiet PLT-202115
    500 rakiet UBR-100110
    500 rakiet HSTRM-01110
    25 rakiet DCR-250110
    50 rakiet SR-5210
    1000 jedn. sepromu110
    25 jedn. złomu110

    Skrzynie licencji bojowej
    Klucze licencji bojowej służą także do otwierania nowych skrzyń licencji bojowej. Można je napotkać w trakcie akcji specjalnej na mapach bitewnych od X-2 do X-8 oraz na mapach piratów. Otwieranie skrzyń licencji bojowej może potrwać nawet kilka sekund – ograniczenie to zapobiega przypadkowym kliknięciom.
    Nowe skrzynie mogą zawierać wiele cennych przedmiotów:
    PrzedmiotyPrawdopodobieństwo
    1 x DMG-XHD011,20%
    1 x SPC-XHD011,20%
    1 x HP-XHD011,20%
    1 x SHD-XHD011,20%
    50 jedn. dodatkowej energii18,00%
    5 x CDD18,00%
    5 x klucz do skrzyni18,00%
    ..
    ..
    ..
    ..
    ..
    ..
    800 szt. amunicji A-BL15,00%
    100 x fragment wieczności7,00%
    50 jedn. złomu6,75%
    ..
    1 x design statku Nobilis Cyborg0,35%
    1 x design statku Nobilis Hammerclaw0,35%
    1 x design statku Nobilis Mimesis0,35%
    1 x design statku Nobilis Sentinel0,35%
    1 x design statku Nobilis Solace0,35%
    0,35%
     
  15. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Informacje ogólne

    12-25 stycznia

    Zmiany oparte na opiniach graczy
    Opierając się na opiniach, że mechanika wydarzenia mogłaby zostać zaktualizowana, zaimplementowaliśmy dodatkowe wrota mapy bonusowej na koniec walki z Plutusem. Szansę na pojawienie się tych wrót można zwiększyć, zabijając Aura Dun Jig NPC.
    Otrzymaliśmy informację zwrotną, że NPC, którzy dają wzmocnienia, nie są warci zabijania, dlatego dodaliśmy więcej znaczących wzmocnień na NPC, a także zwiększono limit ich wzmocnień.
    NOVA zostały udostępnione w Kluczach Przepustki Bitewnej


    Podczas akcji specjalnej „Rękawica Plutusa” na mapach X-8 pojawiają się specjalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”. Celem graczy jest ukończenie akcji w jak najkrótszym czasie.

    Tak jak poprzednio pojawią się łatwe oraz normalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”.
    • „Rękawicę Plutusa” można ukończyć raz dziennie, a wejście do niej jest darmowe.
    • Wrota resetują się po codziennym restarcie serwera.
    • Na 5 minut przed zaplanowanym codziennym restartem dostęp do wrót zostanie uniemożliwiony.
    • Gracze, którzy podczas restartu serwera nadal znajdują się po drugiej stronie wrót, zostaną przeniesieni na swoją mapę X-8, a ich postęp nie będzie zapisany. W przypadku łatwych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” tacy gracze zostaną przeniesieni na mapę X-1 (gracze powyżej 12. poziomu zostaną odesłani na mapy X-8).
    • Po zresetowaniu akcji wrota zostaną cofnięte do 1. fali i otworzą się ponownie.
    • Każdy gracz ma 5 żyć, które może wykorzystać we wrotach.
      • Czas będzie mierzony od momentu wejścia do „Rękawicy Plutusa” aż do pokonania Plutusa.
      • Czas spędzony poza „Rękawicą Plutusa” po śmierci również zostanie uwzględniony.
      • Gdy gracz umrze na mapie bossa, cała mapa zostanie zresetowana.
    • W przypadku łatwych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje standardowe 15 sekund czasu odnowienia.
    • W przypadku normalnych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje skrócony czas odnowienia wynoszący 1 sekundę
    • Jeśli gracz przeszedł przez jedne z wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” – łatwe lub normalne – w ciągu tego samego dnia nie może już przejść przez drugie z nich.
    Wkrocz do wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” i przebij się przez różne fale NPC. Podczas tej akcji specjalnej fale i mapy są generowane losowo. Jedynie ostatnia fala, w której stawisz czoła potężnemu bossowi Plutusowi, jest zawsze taka sama.
    Ranking akcji zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej w trakcie jej trwania. Wyniki końcowe zostaną wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji. W przypadku każdego gracza zapisanych zostanie 5 najlepszych czasów ukończenia normalnych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”.
    WAŻNE: skrzynie z nagrodami nie będą pojawiać się zawsze, a jedynie po zabiciu NPC w trakcie poszczególnych fal!

    Nowość: dodatkowa mapa „Skarbiec bogactwa Plutusa”
    Wraz z tym wydarzeniem wprowadzono nową mapę bonusową o nazwie „Plutus’ Trove of Riches” zarówno dla wrót normalnych, jak i łatwych.
    Po zakończeniu bitwy Plutus istnieje szansa, że pojawią się wrota do nowej mapy bonusowej. Ta dodatkowa mapa jest podobna do tej w rękawicy plutusa, gdzie musisz walczyć z wieloma falami NPC. Zabicie wszystkich NPC na tej mapie bonusowej zapewnia pakiet nagród, który zostanie dopisany pod koniec ostatniej fali.
    Jeśli zginiesz na mapie bonusowej lub ją opuścisz, nie możesz wejść ponownie do czasu zresetowania GG.
    WAŻNE: Ranking ogólny zatrzymuje się, gdy tylko Plutus zostanie pokonany. Oznacza to, że czas spędzony na mapie bonusowej NIE jest brany pod uwagę w rankingu!
    Dodatkowe nagrody za mapy
    Pakiet Reward zawiera szansę na zdobycie wielu cennych przedmiotów, m.in. Hyperplasmoid LF-4, Paritydrill LF-4, Magmadrill LF-4, DMG-XHD01, HP-XHD01, SHD-XHD01, SPC-XHD01, Evocation Chip, Diametion, SG3N-PX01, LF-PX01.
    WAŻNE: Wzmacniacze podwajające skrzynie nie są aktywne dla tych nagród!



    Specjalni NPC
    W akcji „Rękawica Plutusa” można spotkać zarówno specjalnych NPC, jak i tych już znanych.
    Statystyki
    NazwaHPOsłonaRozrzut osłonyPrędkośćUszkodzeniaZasięgSzansa na trafienie
    Cote Lo160 00058 00070400350040080
    Kodkod440 00070 00070300650045080
    Aura Dun Jig400 000370 0007030011 00035080
    Lac Lion1 200 000070500600080080
    Natal Nap3 000 000195 0007015018 00055080
    Plutus (boss)5 000 000600 0005030020 00045080


    ŁATWE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” działają na tej samej zasadzie, co normalne – z tą różnicą, że poziom trudności NPC jest niższy, a otrzymywane nagrody znacznie mniejsze. Nagrody za łatwe wrota są podobne do tych, które można zdobyć w normalnych, ale mają mniejszą wartość ze względu na niski poziom trudności łatwych wrót międzygalaktycznych.
    Możesz przejść przez łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” na mapie X-1. Wrócisz na tę mapę po opuszczeniu wrót.
    W trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduł statku XU01, a także cenną amunicję laserową i rakiety.
    Pamiętajcie, że w łatwych wrotach po zabiciu Plutusa nie pojawi się dodatkowy pakiet nagród (w przeciwieństwie do normalnych).


    NORMALNE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Nagrody
    NazwaNagrodaŁadunek
    Cote Lo16 000 PD
    80 pkt. poważania
    82 000 kredytów
    40 uridium
    60 jedn. prometium
    60 jedn. endurium
    60 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    25 jedn. prometidu
    25 jedn. duranium
    3 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Kodkod36 000 PD
    180 pkt. poważania
    235 000 kredytów
    94 uridium
    180 jedn. prometium
    180 jedn. endurium
    180 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    75 jedn. prometidu
    75 jedn. duranium
    10 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Aura Dun Jig50 500 PD
    250 pkt. poważania
    400 000 kredytów
    130 uridium
    280 jedn. prometium
    280 jedn. endurium
    280 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    120 jedn. prometidu
    120 jedn. duranium
    15 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Lac Lion80 000 PD
    400 pkt. poważania
    555 000 kredytów
    240 uridium
    400 jedn. prometium
    400 jedn. endurium
    400 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    175 jedn. prometidu
    175 jedn. duranium
    22 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Natal Nap230 000 PD
    1150 pkt. poważania
    1 555 000 kredytów
    610 uridium
    1150 jedn. prometium
    1150 jedn. endurium
    1150 jedn. terbium
    0 jedn. xenomitu
    500 jedn. prometidu
    500 jedn. duranium
    60 jedn. promerium
    0 jedn. sepromu
    Plutus (boss)5 000 000 PD
    500 000 pkt. poważania
    5 000 000 kredytów
    5000 uridium
    Pakiet nagród 1 (patrz poniżej)

    Pakiet nagród 1 może zawierać wiele wartościowych przedmiotów, takich jak lasery LF4, amunicję laserową, rakiety, miny oraz designy statku Cyborg, Mimesis lub Hammerclaw Nobilis. Isnieje niewielka szansa, że jedną szczęśliwą osobę czeka również oszałamiająca liczba 5 mln uridium!
    Po zabiciu NPC czasem będą pojawiać się skrzynie z nagrodami oferujące cenne przedmioty. Pamiętaj, że tylko w trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduły statku XU01, a także cenną amunicję laserową, zasoby i technologie.

    Walka z bossem Plutusem
    Celem graczy jest pokonanie Plutusa, którego chronią cztery wieżyczki umieszczone na każdej ze ścian otaczającej bossa osłony nietykalności.NPC będą pojawiać się wokół wieży, gdy zostanie ona trafiona. Odlatują od ciebie i musisz na nie polować! Jeśli zabijesz NPC, otrzymasz tymczasowe obrażenia lub wzmocnienia prędkości! Odnawiają się za każdym razem, gdy otrzymany zostanie nowy odpowiedni buff).
    Wzmocnienia zostały zbalansowane i Kodkod staje się teraz agresywny. Oprócz Cote Lo i Kodkod, na wieżę odradza się jeden Aura Dun Jig i tylko jeśli go zabijesz, zwiększysz szansę na pojawienie się wrót do mapy bonusowej. Podobnie jak Cote Lo, Aura Dun Jig będzie uciekać przed graczami.
    Ważne: możesz też całkowicie zignorować Aura Dun Jig i nadal masz szansę, że pojawią się wrota do mapy bonusowej. Ale ta szansa jest zwiększona tylko wtedy, gdy zabijesz Aura Dun Jig!

    Po zniszczeniu wszystkich wieżyczek rozpocznie się druga faza starcia, czyli walka z bossem Plutusem! Wtedy nie posiada on już osłony nietykalności, lecz przygotowuje atak na dużą skalę, przed którym musisz się ukryć! Walcz, aż go pokonasz!

    Nowy design statku
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 1 nowy design z serii Nobilis:
    • Nobilis Solace Plus (dostępne z kluczy licencji bojowej)
    Nowy design P.E.T.a
    Będzie 1 nowy design P.E.T.a o nazwie „Nobilis” towarzyszący wydarzeniu:
    Nobilis Orcus P.E.T. (dostępne jako nagroda rankingowa)


    Gorączka
    Wydarzenie Wzmocnienie statku będzie miało 2 różne przedziały czasowe: Podczas każdego uruchomienia tych przedziałów czasowych „Gorączki” różne wybory statków otrzymają dodatkową premię.
    Harmonogram gorączki:
    Od poniedziałku do piątku: od 19:00 do 21:00 LST
    Sobota i niedziela: 13:00 do 15:00 i 19:00 do 21:00 LST
    Zestaw gorączkowy 1: trwa od 14 lipca do 20 lipca
    Dotknięte statki:
    Zmniejszenie
    • Diminisher
    • Zephyr
    • Spectrum
    • Sentinel
    • Berserker
    • Mimesis
    • Solaris Plus
    • Solace Plus
    Efekty: + 25% Unik / + 20% PŻ / - 25% Czas odnowienia umiejętności
    Zestaw gorączki 2: trwa od 21 lipca do 27 lipca
    Dotknięte statki:
    • Goliath
    • Goliath-X
    • Goliath Plus
    • Berserker
    • V-Lightning
    • Tartarus
    • Retiarus
    • Solaris
    • Centurion
    • Pusat Plus
    Efekty: + 25% Obrażeń / + 10% Szybkości / - 25% Czas odnowienia umiejętności
    Nowe tytuły


    TytułOpis
    Eternal DominatorBądź wśród 5 top graczy w Blacklight Rankings 1
    Eternal SharpshooterBądź wqśród 5 top graczy w Blacklight Rankings 2



    Nagrody za ranking
    Ranking akcji specjalnej zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”. Wyniki końcowe zostaną również wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji specjalnej.
    Nagrody zostaną przyznane na podstawie wyników gracza po zakończeniu akcji.
    Nagrody za ranking

    Ranking Rewards
    Ranking Rewards
    RankReward
    1.2,000,000 Uridium
    2 months Premium
    Nobilis Orcus P.E.T. Design
    100,000 Seprom
    300,000 UCB-100
    50,000 RCB-140
    50,000 RSB-75
    Winner achievement: Champion of the Gauntlet
    2.1,000,000 Uridium
    1 Month Premium
    Nobilis Orcus P.E.T. Design
    75,000 Seprom
    200,000 UCB-100
    30,000 RCB-140
    35,000 RSB-75
    3.500,000 Uridium
    1 Month Premium
    Nobilis Orcus P.E.T. Design
    50,000 Seprom
    120,000 UCB-100
    10,000 RCB-140
    20,000 RSB-75
    4. - 5.250,000 Uridium
    Nobilis Orcus P.E.T. Design
    35,000 Seprom
    100,000 UCB-100
    5,000 RCB-140
    15,000 RSB-75
    6. - 10.75,000 Uridium
    Nobilis Orcus P.E.T. Design
    30,000 Seprom
    75,000 UCB-100
    10,000 RSB-75
    11. - 25.50,000 Uridium
    30,000 Seprom
    75,000 UCB-100
    8,000 RSB-75
    26. - 50.35,000 Uridium
    20,000 Seprom
    50,000 UCB-100
    5,000 RSB-75
    51. - 100.25,000 Uridium
    20,000 Seprom
    25,000 UCB-100
    2,500 RSB-75



    Ranking Blacklight
    W oknie wydarzenia klienta pojawi się ranking na żywo, który pokazuje graczy, którzy dotrą najdalej we wrotach
    Po wejściu do Eternal Black Light Galaxy Gate automatycznie weźmiesz udział w rankingach Black Light. Twoja najwyższa ukończona fala zostanie odnotowana na tablicach rankingowych. Jeśli są gracze, którzy ukończyli taką samą liczbę fal, ich ranga będzie ustalana w kolejności, kto dotarł do fali jako pierwszy.
    W czasie trwania wydarzenia dostępne są 2 różne zestawy nagród rankingu Black Light:

    Set 1
    RankingRewards
    1stTitle: Eternal Dominator
    750,000 Uridium
    2 weeks Premium
    75,000 x Seprom
    30,000 x A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2ndTitle: Eternal Dominator
    500,000 Uridium
    50,000 x Seprom
    20,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3rdTitle: Eternal Dominator
    300,000 Uridium
    40,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4th to 5thTitle: Eternal Dominator
    200,000 Uridium
    35,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6th to 10th75,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    12,500 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    11th to 25th50,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    10,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    26th to 50th35,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    8,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    51st to 100th25,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    5,000 x A-BL


    Set 2
    RankingRewards
    1stTitle: Eternal Sharpshooter
    750,000 Uridium
    2 weeks Premium
    75,000 x Seprom
    30,000 x A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2ndTitle: Eternal Sharpshooter
    500,000 Uridium
    50,000 x Seprom
    20,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3rdTitle: Eternal Sharpshooter
    300,000 Uridium
    40,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4th to 5thTitle: Eternal Sharpshooter
    200,000 Uridium
    35,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6th to 10th75,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    12,500 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    11th to 25th50,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    10,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    26th to 50th35,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    8,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    51st to 100th25,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    5,000 x A-BL

    Osiągnięcia
    Do zdobycia są także pewne osiągnięcia, zarówno w pojedynczej akcji, jak i na przestrzeni kilku:
    TytułOpisPunkty
    Mistrz RękawicyBądź najlepszym graczem pod koniec akcji specjalnej.100
    Im więksi są…Pokonaj Plutusa raz.50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj Plutusa 10 razy.50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj Plutusa 30 razy.100
    Monumentalne tempoZdobądź łączny wynik 1000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.25
    W mgnieniu okaZdobądź łączny wynik 5000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.50
    Prędkość zabijaZdobądź łączny wynik 10 000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym ze szczęśliwców.50





    Klucze licencji bojowej
    Oprócz zdobywania nagród bezpośrednio za każdy cel licencji bojowej dodatkową nagrodę stanowią klucze licencji bojowej (KLB), które służą do wymiany na wybrane nagrody z pozycji okna wymiany nagród licencji bojowej.
    Lista przedmiotów, które podlegają wymianie:
    Overview of Items that can be exchanged:
    ItemsBattle Pass Keys neededExchange Limit
    Nobilis Solace Plus251
    Nobilis Citadel Plus251
    DMG-XT10202
    SPC-XT10202
    HP-XT10202
    SHD-XT10202
    DMG-XHD01510
    HP-XHD01510
    SHD-XHD01510
    SPC-XHD01510
    Frost Field18
    NPC Nuke38
    Anti-AI Emergency Reserves38
    Zephyr301
    50x R-IC3115
    75x SP-100X110
    1x N.O.V.A.83
    25x IAC510
    15x Indoctrine Oil510
    75x ABR110
    150x Bifenon110
    100x Tetrathrin110
    75x Kyhalon110
    125x Extra Energy15
    4x Booty Keys110
    3,000x RSB-75110
    4,500x UCB-100110
    2,000x PLT-3030110
    3,000x PLT-202115
    500x UBR-100110
    500x HSTRM-01110
    25x DCR-250110
    50x SR-5210
    1,000x Seprom110
    25x Scrapium110
    45x Log Disks110
    1,000x P.E.T. Fuel110
    150x Polychromium15
    150x Rinusk110
    5x Schism110
    125x Evocation Chip110


    Skrzynie licencji bojowej
    Klucze licencji bojowej służą także do otwierania nowych skrzyń licencji bojowej. Można je napotkać w trakcie akcji specjalnej na mapach bitewnych od X-2 do X-8 oraz na mapach piratów. Otwieranie skrzyń licencji bojowej może potrwać nawet kilka sekund – ograniczenie to zapobiega przypadkowym kliknięciom.
    Nowe skrzynie mogą zawierać wiele cennych przedmiotów:
    ItemsSzansa
    1x DMG-XHD011,20%
    1x SPC- XHD011,20%
    1x HP- XHD011,20%
    1x SHD- XHD011,20%
    50x Extra Energy18,00%
    5x Log Disks18,00%
    5x Booty Key18,00%
    800x A-BL15,00%
    100x Eternal Fragment7,00%
    50x Scrapium6,75%
    1,000x RCB-1406,00%
    2,000X RCB-1403,65%
    1x Nobilis Cyborg Ship Design0,30%
    1x Nobilis Hammerclaw Ship Design0,30%
    1x Nobilis Mimesis Ship Design0,30%
    1x Nobilis Sentinel Ship Design0,30%
    1x Nobilis Solace Ship Design0,30%
    1x Nobilis Diminisher Ship Design0,30%
    1x Nobilis Citadel Plus Ship Design0,30%
    1x Nobilis G-Champion P.E.T. Design0,35%
    1x Nobilis A-Elite P.E.T. Design0,35%

    Gorączka
    Od poniedziałku do piątku: od 19:00 do 21:00 LST
    Sobota do niedzieli: 13:00 do 15:00 i 19:00 do 21:00 LST

    Gorączka Set 1:eek:d 12 stycznia do 18 stycznia
    dotyczy statków:
    • Diminisher
    • Zephyr
    • Spectrum
    • Sentinel
    • Berserker
    • Mimesis
    • Solaris Plus
    • Solace Plus
    Efekty: + 25% Unikanie / + 20% HP / - 25% Czas odnowienia umiejętności

    Gorączka Set 2: od 19 stycznua do 25 stycznia
    dotyczy statków
    • Goliath
    • Goliath-X
    • Goliath Plus
    • Berserker
    • V-Lightning
    • Tartarus
    • Solace
    • Disruptor
    • Centurion
    • Pusat Plus
    Effects: + 25% Dmg/ + 10% prędkość / - 25% Czas odnowienia umiejętności
    New Titles


    TitleDescription
    Eternal Bruisertop 5 graczy w rankingu 1
    Eternal Brutetop 5 graczy w rankingu 2


    Black Light Ranking

    W oknie wydarzenia klienta zostanie wyświetlony ranking na żywo, który pokazuje graczy, którzy osiągnęli najdalszy dystans w Galaktycznych wrotach Wiecznego Czarnego Światła.
    Gdy wejdziesz do Galaktycznych wrót Wiecznego Czarnego Światła, automatycznie weźmiesz udział w rankingach Czarnego Światła. Twoja najwyższa ukończona fala zostanie odnotowana na tablicach rankingowych. Jeśli są gracze, którzy ukończyli tę samą liczbę fal, ich ranga zostanie uszeregowana według tego, kto pierwszy dotarł do fali.
    W czasie wydarzenia dostępne są 2 różne zestawy nagród Rankingu Czarnego Światła, które można zdobyć:

    Set 1
    RankingRewards
    1stTitle: Eternal Bruiser
    750,000 Uridium
    2 weeks Premium
    75,000 x Seprom
    30,000 x A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2ndTitle: Eternal Bruiser
    500,000 Uridium
    50,000 x Seprom
    20,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3rdTitle: Eternal Bruiser
    300,000 Uridium
    40,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4th to 5thTitle: Eternal Bruiser
    200,000 Uridium
    35,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6th to 10th75,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    12,500 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    11th to 25th50,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    10,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    26th to 50th35,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    8,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    51st to 100th25,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    5,000 x A-BL


    Set 2
    RankingRewards
    1stTitle: Eternal Brute
    750,000 Uridium
    2 weeks Premium
    75,000 x Seprom
    30,000 x A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2ndTitle: Eternal Brute
    500,000 Uridium
    50,000 x Seprom
    20,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3rdTitle: Eternal Brute
    300,000 Uridium
    40,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4th to 5thTitle: Eternal Brute
    200,000 Uridium
    35,000 x Seprom
    15,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6th to 10th75,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    12,500 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    11th to 25th50,000 Uridium
    30,000 x Seprom
    10,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    26th to 50th35,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    8,000 x A-BL
    1 x DMG-XT10
    51st to 100th25,000 Uridium
    20,000 x Seprom
    5,000 x A-BL
     
  16. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    FAQ akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”

    Zmiany oparte o opinie naszych graczy
    • Biorąc pod uwagę komentarze graczy, że podczas akcji specjalnej z mapą bonusową pojawiały się opóźnienia, drzwi bonusowe się zacinały i gracze byli wyrzucani na mapę X-1, zmieniliśmy mechanikę i wprowadziliśmy zamiast niej nowe pokaźne CPU obcych.
    • Nagrody i cele licencji bojowej zostały zrównoważone.
    • Więcej możliwości zdobycia amunicji RCB-140, ponieważ potrzeba jej do wypełnienia pewnych celów.
    • Bonusowe nagrody zostały zrównoważone.

    Informacje ogólne
    Podczas akcji specjalnej „Rękawica Plutusa” na mapach X-8 pojawiają się specjalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”. Celem graczy jest ukończenie akcji w jak najkrótszym czasie.
    Tak jak poprzednio pojawią się łatwe oraz normalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”.
    Poniżej znajdziecie kilka informacji ogólnych na temat tych wrót międzygalaktycznych:
    • „Rękawicę Plutusa” można ukończyć raz dziennie, a wejście do niej jest darmowe.
    • Wrota resetują się po codziennym restarcie serwera.
    • Na 5 minut przed zaplanowanym codziennym restartem dostęp do wrót zostanie uniemożliwiony.
    • Gracze, którzy podczas restartu serwera nadal znajdują się po drugiej stronie wrót, zostaną przeniesieni na swoją mapę X-8, a ich postęp nie będzie zapisany. W przypadku łatwych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” tacy gracze zostaną przeniesieni na mapę X-1 (gracze powyżej 12. poziomu zostaną odesłani na mapy X-8).
    • Po zresetowaniu akcji wrota zostaną cofnięte do 1. fali i otworzą się ponownie.
    • Każdy gracz ma 5 żyć, które może wykorzystać we wrotach.
      • Czas będzie mierzony od momentu wejścia do „Rękawicy Plutusa” aż do pokonania Plutusa.
      • Czas spędzony poza „Rękawicą Plutusa” po śmierci również zostanie uwzględniony.
      • Gdy gracz umrze na mapie bossa, cała mapa zostanie zresetowana.
    • W przypadku łatwych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje standardowe 15 sekund czasu odnowienia.
    • W przypadku normalnych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje skrócony czas odnowienia wynoszący 1 sekundę
    • Jeśli gracz przeszedł przez jedne z wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” – łatwe lub normalne – w ciągu tego samego dnia nie może już przejść przez drugie z nich.
    Wkrocz do wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” i przebij się przez różne fale NPC. Podczas tej akcji specjalnej fale i mapy są generowane losowo. Jedynie ostatnia fala, w której stawisz czoła potężnemu bossowi Plutusowi, jest zawsze taka sama.
    Ranking akcji zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej w trakcie jej trwania. Wyniki końcowe zostaną wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji. W przypadku każdego gracza zapisanych zostanie 5 najlepszych czasów ukończenia normalnych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”.
    WAŻNE: Skrzynie z nagrodami nie będą pojawiać się zawsze, a jedynie po zabiciu NPC w trakcie poszczególnych fal!

    Nowość: pokaźny CPU obcych
    Po pokonaniu Plutusa istnieje szansa zdobycia pokaźnego CPU obcych.
    Zarówno w przypadku normalnych, jak i łatwych wrót istnieje szansa zdobycia pokaźnego CPU obcych, którą można zwiększyć, pokonując Aura Dun Jig. CPU zostanie przekazane pod koniec walki z bossem Plutusem.
    Pokaźny CPU obcych można wykorzystać na konkretnych mapach, by spowodować pojawienie się NPC, których pokonanie zapewnia bonusowe nagrody:
    • Pokaźny CPU obcych (normalny) może zostać użyty na następujących mapach: X-5, X-6, X-7, X-8, mapy bitewne
    • Pokaźny CPU obcych (łatwy) może zostać użyty na następujących mapach: X-3, X-4, X-5, mapy bitewne
    Każde CPU można wykorzystać tylko raz do przywołania jednego wrogiego NPC.
    • NPC będzie widoczny tylko dla gracza, który przywołał go za pomocą CPU.
    • Jeśli wywołany NPC zabije gracza, gracz zostanie zabity przez innego NPC, gra ulegnie rozłączeniu lub gracz wyjdzie z gry:
      • Gracz nie otrzyma nagród.
      • NPC pozostanie na mapie, dopóki nie zostanie pokonany lub serwer nie ulegnie zrestartowaniu.
      • Przywołany NPC musi zostać pokonany, zanim będzie można przywołać kolejnego.
    • CPU nie można użyć w strefie ochronnej.
    • Jeśli na mapie znajduje się 250 NPC, nie można użyć CPU.
    • Pokaźne CPU obcych można użyć tylko podczas trwania akcji „Rękawica Plutusa”.
    Przypominamy: Wykorzystaj pokaźne CPU obcych, zanim akcja specjalna dobiegnie końca, ponieważ po jej zakończeniu zostaną one usunięte.

    Nagrody
    Pokaźny CPU obcych (łatwy):
    Każdy pakiet nagród to szansa na zdobycie cennych przedmiotów, np. Hyperplasmoid LF-4, Paritydrill LF-4, Magmadrill LF-4, DMG-XHD01, HP-XHD01, SHD-XHD01, SPC-XHD01, czip ewokacji, diametrion i zezwolenie.
    Pokaźny CPU obcych (normalny):
    Każdy pakiet nagród to większa szansa na zdobycie wielu cennych przedmiotów, np. Hyperplasmoid LF-4, Paritydrill LF-4, Magmadrill LF-4, DMG-XHD01, HP-XHD01, SHD-XHD01, SPC-XHD01, czip ewokacji, diametrion, SG3N-PX01 i LF-PX01.

    WAŻNE: W przypadku tych nagród nie można użyć powielaczy bonusowych!


    Specjalni NPC
    W akcji „Rękawica Plutusa” można spotkać zarówno specjalnych NPC, jak i tych już znanych.
    Statystyki
    NazwaHPOsłonaRozrzut osłonyPrędkośćUszkodzeniaZasięgSzansa na trafienie
    Cote Lo160,00058,00070400350040080
    Kodkod440,00070,00070300650045080
    Aura Dun Jig400 000370,00070300 jedn.11,000350 jedn.80
    Lac Lion1 200 0000 jedn.705006,000800 jedn.80
    Natal Nap3,000,000195,0007015018 00055080
    Plutus (boss)5 000 000600 00050300 jedn.20 00045080


    ŁATWE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” działają na tej samej zasadzie, co normalne – z tą różnicą, że poziom trudności NPC jest niższy, a otrzymywane nagrody znacznie mniejsze. Nagrody za łatwe wrota są podobne do tych, które można zdobyć w normalnych, ale mają mniejszą wartość ze względu na niski poziom trudności łatwych wrót międzygalaktycznych.
    Możesz przejść przez łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” na mapie X-1. Wrócisz na tę mapę po opuszczeniu wrót.
    W trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduły statku XU01, a także cenną amunicję laserową i rakiety.
    Pamiętajcie, że w łatwych wrotach po zabiciu Plutusa nie pojawi się dodatkowy pakiet nagród (w przeciwieństwie do normalnych).

    NORMALNE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Nagrody
    NazwaNagrodaŁadunek
    Cote Lo16 000 PD
    80 pkt. poważania
    82 000 kredytów
    40 uridium
    60 jedn. prometium
    60 jedn. endurium
    60 jedn. terbium
    25 jedn. prometidu
    25 jedn. duranium
    3 jedn. promerium
    Kodkod36 000 PD
    180 pkt. poważania
    235 000 kredytów
    94 uridium
    180 jedn. prometium
    180 jedn. endurium
    180 jedn. terbium
    75 jedn. prometidu
    75 jedn. duranium
    10 jedn. promerium
    Aura Dun Jig50 500 PD
    250 pkt. poważania
    400 000 kredytów
    130 uridium
    280 jedn. prometium
    280 jedn. endurium
    280 jedn. terbium
    120 jedn. prometidu
    120 jedn. duranium
    15 jedn. promerium
    Lac Lion80 000 PD
    400 pkt. poważania
    555 000 kredytów
    240 uridium
    400 jedn. prometium
    400 jedn. endurium
    400 jedn. terbium
    175 jedn. prometidu
    175 jedn. duranium
    22 jedn. promerium
    Natal Nap230 000 PD
    1150 pkt. poważania
    1 555 000 kredytów
    610 uridium
    1150 jedn. prometium
    1150 jedn. endurium
    1150 jedn. terbium
    500 jedn. prometidu
    500 jedn. duranium
    60 jedn. promerium
    Plutus (boss)5 000 000 PD
    500 000 pkt. poważania
    5 000 000 kredytów
    5000 uridium
    Pakiet nagród 1 (patrz poniżej)

    Pakiet nagród 1 może zawierać wiele wartościowych przedmiotów, takich jak lasery LF4, amunicja laserowa, rakiety, miny oraz designy statku Cyborg, Mimesis lub Hammerclaw Nobilis. Ponadto istnieje też niewielka szansa na zdobycie oszałamiającej liczby 5 mln uridium!
    Po zabiciu NPC czasem będą pojawiać się skrzynie z nagrodami oferujące cenne przedmioty. Pamiętaj, że tylko w trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduły statku XHD01, a także cenną amunicję laserową, zasoby i technologie.

    Walka z bossem Plutusem
    Celem graczy jest pokonanie Plutusa, którego chronią cztery wieżyczki umieszczone na każdej ze ścian otaczającej bossa osłony nietykalności. Kiedy wieżyczka zostanie ostrzelana, wokół niej pojawią się NPC. Zaczną odlatywać od gracza, którego zadaniem jest je pokonać! Po pokonaniu tych NPC gracz dostanie tymczasowe wzmocnienie zadawanych obrażeń lub wzmocnienie prędkości! Wzmocnienia będą się odnawiać, gdy gracz otrzyma nowe.
    Wzmocnienia zostały zmienione i Kodkod jest teraz agresywny. Wraz z Cote Lo i Kodkodem przy każdej wieżyczce pojawia się jeden Aura Dun Jig. Tylko po jego zabiciu dostaniesz większą szansę na otrzymanie pokaźnego CPU obcych. Podobnie jak Cote Lo, Aura Dun Jig będzie uciekać od gracza.
    WAŻNE: Możesz całkowicie zignorować Aura Dun Jig i wciąż będziesz mieć szansę na otrzymanie pokaźnego CPU obcych, jednak po jego zabiciu szansa ta bardzo rośnie!

    Po zniszczeniu wszystkich wieżyczek rozpocznie się druga faza starcia, czyli walka z bossem Plutusem! Wtedy nie posiada on już osłony nietykalności, lecz przygotowuje atak na dużą skalę, przed którym musisz się ukryć! Walcz, aż go pokonasz!

    Nowy design statku
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 1 nowy design z serii Nobilis:
    • Nobilis Pusat Plus (pozyskiwany dzięki wymianie kluczy licencji bojowej)


    Nowy design P.E.T.-a
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 1 nowy design P.E.T.-a z serii Nobilis:
    • P.E.T. Nobilis Sentinel (pozyskiwany dzięki nagrodom za ranking)


    Nagrody za ranking
    Ranking akcji specjalnej zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”. Wyniki końcowe zostaną również wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji specjalnej.
    Nagrody zostaną przyznane na podstawie wyników gracza po zakończeniu akcji.
    Nagrody za ranking
    Nagrody za ranking
    RangaNagroda
    1.2 000 000 uridium
    2 miesiące statusu Premium
    Design P.E.T.-a Nobilis Sentinel
    100 000 jedn. sepromu
    300 000 szt. amunicji UCB-100
    50 000 szt. amunicji RCB-140
    50 000 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcie za zwycięstwo: Mistrz Rękawicy
    2.1 000 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design P.E.T.-a Nobilis Sentinel
    75 000 jedn. sepromu
    200 000 szt. amunicji UCB-100
    30 000 szt. amunicji RCB-140
    35 000 szt. amunicji RSB-75
    3.500 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design P.E.T.-a Nobilis Sentinel
    50 000 jedn. sepromu
    120 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji RCB-140
    20 000 szt. amunicji RSB-75
    4. – 5.250 000 uridium
    Design P.E.T.-a Nobilis Sentinel
    35 000 jedn. sepromu
    100 000 szt. amunicji UCB-100
    5 000 szt. amunicji RCB-140
    15 000 szt. amunicji RSB-75
    6. – 10.75 000 uridium
    Design P.E.T.-a Nobilis Sentinel
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji RSB-75
    11. – 25.50 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    8000 szt. amunicji RSB-75
    26. – 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    50 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji RSB-75
    51. – 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    25 000 szt. amunicji UCB-100
    2500 szt. amunicji RSB-75

    Osiągnięcia
    Do zdobycia są także pewne osiągnięcia, zarówno w pojedynczej akcji, jak i na przestrzeni kilku:
    TytułOpisPunkty
    Mistrz RękawicyBądź najlepszym graczem pod koniec akcji specjalnej.100
    Im więksi są…Pokonaj Plutusa raz.50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj Plutusa 10 razy.50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj Plutusa 30 razy.100
    Monumentalne tempoZdobądź łączny wynik 1000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.25
    W mgnieniu okaZdobądź łączny wynik 5000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.50
    Prędkość zabijaZdobądź łączny wynik 10 000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym ze szczęśliwców.50


    Klucze licencji bojowej
    Oprócz zdobywania nagród bezpośrednio za każdy cel licencji bojowej dodatkową nagrodę stanowią klucze licencji bojowej (KLB), które służą do wymiany na wybrane nagrody z pozycji okna wymiany nagród licencji bojowej.
    Lista przedmiotów, które podlegają wymianie:
    PrzedmiotyWymagana liczba kluczy licencji bojowejMożliwe wymiany
    Nobilis Solace Plus251
    Nobilis Pusat Plus251
    DMG-XT10203
    SPC-XT10203
    HP-XT10203
    SHD-XT10203
    DMG-XHD0155
    HP-XHD0155
    SHD-XHD0155
    SPC-XHD0155
    DMG-XU0155
    SPC-XU0155
    HP-XU0155
    SHD-XU0155
    Mroźne wyładowanie18
    Wysadzenie NPC38
    Rezerwy bezpieczeństwa Anty-AI38
    Solaris301
    50 rakiet R-IC3115
    75 rakiet SP-100X110
    1 x N.O.W.A. – jednostka Neo83
    1 x przekierowujący mechanizm P.E.T.-a251
    25 x AI510
    15 jedn. indoktrynolu510
    75 x RWA110
    150 jedn. bifenonu110
    100 jedn. tetrathrinu110
    75 jedn. kyhalonu110
    125 jedn. dodatkowej energii15
    4 x klucz do skrzyni110
    3000 szt. amunicji RSB-75110
    4500 szt. amunicji UCB-100110
    2000 rakiet PLT-3030110
    3000 rakiet PLT-202115
    500 rakiet UBR-100110
    500 rakiet HSTRM-01110
    25 rakiet DCR-250110
    50 rakiet SR-5210
    1000 jedn. sepromu110
    25 jedn. złomu110
    45 x CDD110
    1000 jedn. paliwa dla P.E.T.-a110
    150 x polichrom15
    150 jedn. rinusku110
    5 x kryształ rozdzielenia110
    125 x czip ewokacji110

    Skrzynie licencji bojowej
    Klucze licencji bojowej służą także do otwierania nowych skrzyń licencji bojowej. Można je napotkać w trakcie akcji specjalnej na mapach bitewnych od X-2 do X-8 oraz na mapach piratów. Otwieranie skrzyń licencji bojowej może potrwać nawet kilka sekund – ograniczenie to zapobiega przypadkowym kliknięciom.
    Nowe skrzynie mogą zawierać wiele cennych przedmiotów:
    PrzedmiotyPrawdopodobieństwo
    1 x DMG-XHD011,20%
    1 x SPC-XHD011,20%
    1 x HP-XHD011,20%
    1 x SHD-XHD011,20%
    50 jedn. dodatkowej energii18,00%
    5 x CDD18,00%
    5 x klucz do skrzyni18,00%
    800 szt. amunicji A-BL15,00%
    100 x fragment wieczności7,00%
    50 jedn. złomu6,75%
    1000 szt. amunicji RCB-1406,00%
    2000 szt. amunicji RCB-1403,65%
    1 x design statku Nobilis Cyborg0,30%
    1 x design statku Nobilis Solace Plus0,30%
    1 x design statku Nobilis Mimesis0,30%
    1 x design statku Nobilis Sentinel0,30%
    1 x design statku Nobilis Solace0,30%
    1 x design statku Nobilis Diminisher0,30%
    1 x design statku Nobilis Citadel Plus0,30%
    1 x design P.E.T.-a Nobilis G-Champion0,35%
    1 x design P.E.T.-a Nobilis A-Elite0,35%

    Rankingi Wieczności Black Light
    W ramach akcji „Rankingi Black Light” odbędzie się specjalna akcja „Wzmacnianie statków” z 2 zestawami list rankingowych, fantastycznymi nagrodami i nowymi tytułami!

    Akcja specjalna „Wzmacnianie statków”: Gorączka
    Akcja „Wzmacnianie statków” będzie miała miejsce w 2 przedziałach czasowych. W trakcie każdego z tych „gorączkowych” okresów różne statki otrzymają dodatkowe wzmocnienie.

    Terminarz Gorączki:
    Poniedziałek-piątek: od 19:00 do 21:00 (lokalnego czasu gwiezdnego).
    Sobota i niedziela: od 13:00 do 15:00 oraz od 19:00 do 21:00 (lokalnego czasu gwiezdnego)

    Gorączka – część 1.: trwa od 13 do 19 lipca
    Działa na statki:
    • Diminisher
    • Zephyr
    • Spectrum
    • Sentinel
    • Berserker
    • Mimesis
    • Solaris Plus
    • Solace Plus
    Efekty: +25% uników / +20% HP / -25% czasu odnowienia umiejętności

    Gorączka – część 2.: trwa od 20 do 27 lipca
    Działa na statki:
    • Goliath
    • Goliath-X
    • Goliath Plus
    • Berserker
    • V-Lightning
    • Tartarus
    • Solace
    • Rozpraszacz
    • Centurion
    • Pusat Plus
    Efekty: +25% uszkodzeń / +10% prędkości / -25% czasu odnowienia umiejętności

    Nowe tytuły

    TytułOpis
    Arcymistrz wiecznościZajmij jedno z pierwszych 5 miejsc w rankingu Black Light 1.
    Dowódca wiecznościZajmij jedno z pierwszych 5 miejsc w rankingu Black Light 2.



    Ranking Black Light

    W oknie akcji klienta będzie się wyświetlał aktualizowany na żywo ranking. Pojawią się w nim najlepsi gracze Wrót Wieczności Black Light.

    Kiedy wejdziecie do Wrót Wieczności Black Light, automatycznie dołączycie do rywalizacji o miejsce w rankingach Black Light. Wasz najlepszy wynik znajdzie się na liście rankingowej. Jeśli dwóch lub więcej graczy odeprze taką samą liczbę fal, ich miejsce będzie zależało od tego, kto pokonał fale w krótszym czasie.
    Podczas tej akcji specjalnej można otrzymać 2 zestawy nagród rankingowych Black Light:
    Zestaw nr 1
    RankingNagrody
    1. miejsceTytuł: Arcymistrz wieczności
    750 000 uridium
    2 tygodnie statusu Premium
    75 000 jedn. sepromu
    30 000 szt. amunicji A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2. miejsceTytuł: Arcymistrz wieczności
    500 000 uridium
    50 000 jedn. sepromu
    20 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3. miejsceTytuł: Arcymistrz wieczności
    300 000 uridium
    40 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4. i 5.Tytuł: Arcymistrz wieczności
    200 000 uridium
    35 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6. do 10.75 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    12 500 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    11–2550 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    10 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    26. do 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    8000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    51. do 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    5000 szt. amunicji A-BL


    Zestaw nr 2
    RankingNagrody
    1. miejsceTytuł: Dowódca wieczności
    750 000 uridium
    2 tygodnie statusu Premium
    75 000 jedn. sepromu
    30 000 szt. amunicji A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2. miejsceTytuł: Dowódca wieczności
    500 000 uridium
    50 000 jedn. sepromu
    20 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3. miejsceTytuł: Dowódca wieczności
    300 000 uridium
    40 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4. i 5.Tytuł: Dowódca wieczności
    200 000 uridium
    35 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6. do 10.75 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    12 500 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    11–2550 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    10 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    26. do 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    8000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    51. do 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    5000 szt. amunicji A-BL


    Kalendarz logowania
    Kalendarz logowania jest dostępny od 13 lipca do 22 lipca i w sumie oferuje 8 nagród. Możecie je odbierać przez 10 dni, co pozwoli wam zebrać wszystkie nagrody, nawet jeśli nie uda wam się zalogować każdego dnia.
     
  17. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    FAQ akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”

    11 stycznia - 2 lutego

    Zmiany oparte o opinie naszych graczy
    • Biorąc pod uwagę komentarze graczy, że podczas akcji specjalnej z mapą bonusową pojawiały się opóźnienia, drzwi bonusowe się zacinały i gracze byli wyrzucani na mapę X-1, zmieniliśmy mechanikę i wprowadziliśmy zamiast niej nowe pokaźne CPU obcych.
    • Nagrody i cele licencji bojowej zostały zrównoważone.
    • Więcej możliwości zdobycia amunicji RCB-140, ponieważ potrzeba jej do wypełnienia pewnych celów.
    • Bonusowe nagrody zostały zrównoważone.

    Informacje ogólne
    Podczas akcji specjalnej „Rękawica Plutusa” na mapach X-8 pojawiają się specjalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”. Celem graczy jest ukończenie akcji w jak najkrótszym czasie.
    Tak jak poprzednio pojawią się łatwe oraz normalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”.
    Poniżej znajdziecie kilka informacji ogólnych na temat tych wrót międzygalaktycznych:
    • „Rękawicę Plutusa” można ukończyć raz dziennie, a wejście do niej jest darmowe.
    • Wrota resetują się po codziennym restarcie serwera.
    • Na 5 minut przed zaplanowanym codziennym restartem dostęp do wrót zostanie uniemożliwiony.
    • Gracze, którzy podczas restartu serwera nadal znajdują się po drugiej stronie wrót, zostaną przeniesieni na swoją mapę X-8, a ich postęp nie będzie zapisany. W przypadku łatwych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” tacy gracze zostaną przeniesieni na mapę X-1 (gracze powyżej 12. poziomu zostaną odesłani na mapy X-8).
    • Po zresetowaniu akcji wrota zostaną cofnięte do 1. fali i otworzą się ponownie.
    • Każdy gracz ma 5 żyć, które może wykorzystać we wrotach.
      • Czas będzie mierzony od momentu wejścia do „Rękawicy Plutusa” aż do pokonania Plutusa.
      • Czas spędzony poza „Rękawicą Plutusa” po śmierci również zostanie uwzględniony.
      • Gdy gracz umrze na mapie bossa, cała mapa zostanie zresetowana.
    • W przypadku łatwych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje standardowe 15 sekund czasu odnowienia.
    • W przypadku normalnych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje skrócony czas odnowienia wynoszący 1 sekundę
    • Jeśli gracz przeszedł przez jedne z wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” – łatwe lub normalne – w ciągu tego samego dnia nie może już przejść przez drugie z nich.
    Wkrocz do wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” i przebij się przez różne fale NPC. Podczas tej akcji specjalnej fale i mapy są generowane losowo. Jedynie ostatnia fala, w której stawisz czoła potężnemu bossowi Plutusowi, jest zawsze taka sama.
    Ranking akcji zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej w trakcie jej trwania. Wyniki końcowe zostaną wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji. W przypadku każdego gracza zapisanych zostanie 5 najlepszych czasów ukończenia normalnych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”.
    WAŻNE: Skrzynie z nagrodami nie będą pojawiać się zawsze, a jedynie po zabiciu NPC w trakcie poszczególnych fal!

    Nowość: pokaźny CPU obcych
    Po pokonaniu Plutusa istnieje szansa zdobycia pokaźnego CPU obcych.
    Zarówno w przypadku normalnych, jak i łatwych wrót istnieje szansa zdobycia pokaźnego CPU obcych, którą można zwiększyć, pokonując Aura Dun Jig. CPU zostanie przekazane pod koniec walki z bossem Plutusem.
    Pokaźny CPU obcych można wykorzystać na konkretnych mapach, by spowodować pojawienie się NPC, których pokonanie zapewnia bonusowe nagrody:
    • Pokaźny CPU obcych (normalny) może zostać użyty na następujących mapach: X-5, X-6, X-7, X-8, mapy bitewne
    • Pokaźny CPU obcych (łatwy) może zostać użyty na następujących mapach: X-3, X-4, X-5, mapy bitewne
    Każde CPU można wykorzystać tylko raz do przywołania jednego wrogiego NPC.
    • NPC będzie widoczny tylko dla gracza, który przywołał go za pomocą CPU.
    • Jeśli wywołany NPC zabije gracza, gracz zostanie zabity przez innego NPC, gra ulegnie rozłączeniu lub gracz wyjdzie z gry:
      • Gracz nie otrzyma nagród.
      • NPC pozostanie na mapie, dopóki nie zostanie pokonany lub serwer nie ulegnie zrestartowaniu.
      • Przywołany NPC musi zostać pokonany, zanim będzie można przywołać kolejnego.
    • CPU nie można użyć w strefie ochronnej.
    • Jeśli na mapie znajduje się 250 NPC, nie można użyć CPU.
    • Pokaźne CPU obcych można użyć tylko podczas trwania akcji „Rękawica Plutusa”.
    Przypominamy: Wykorzystaj pokaźne CPU obcych, zanim akcja specjalna dobiegnie końca, ponieważ po jej zakończeniu zostaną one usunięte.

    Nagrody
    Pokaźny CPU obcych (łatwy):
    Każdy pakiet nagród to szansa na zdobycie cennych przedmiotów, np. Hyperplasmoid LF-4, Paritydrill LF-4, Magmadrill LF-4, DMG-XHD01, HP-XHD01, SHD-XHD01, SPC-XHD01, czip ewokacji, diametrion i zezwolenie.
    Pokaźny CPU obcych (normalny):
    Każdy pakiet nagród to większa szansa na zdobycie wielu cennych przedmiotów, np. Hyperplasmoid LF-4, Paritydrill LF-4, Magmadrill LF-4, DMG-XHD01, HP-XHD01, SHD-XHD01, SPC-XHD01, czip ewokacji, diametrion, SG3N-PX01 i LF-PX01.

    WAŻNE: W przypadku tych nagród nie można użyć powielaczy bonusowych!


    Specjalni NPC
    W akcji „Rękawica Plutusa” można spotkać zarówno specjalnych NPC, jak i tych już znanych.
    Statystyki
    NazwaHPOsłonaRozrzut osłonyPrędkośćUszkodzeniaZasięgSzansa na trafienie
    Cote Lo160,00058,00070400350040080
    Kodkod440,00070,00070300650045080
    Aura Dun Jig400 000370,00070300 jedn.11,000350 jedn.80
    Lac Lion1 200 0000 jedn.705006,000800 jedn.80
    Natal Nap3,000,000195,0007015018 00055080
    Plutus (boss)5 000 000600 00050300 jedn.20 00045080
    ŁATWE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” działają na tej samej zasadzie, co normalne – z tą różnicą, że poziom trudności NPC jest niższy, a otrzymywane nagrody znacznie mniejsze. Nagrody za łatwe wrota są podobne do tych, które można zdobyć w normalnych, ale mają mniejszą wartość ze względu na niski poziom trudności łatwych wrót międzygalaktycznych.
    Możesz przejść przez łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” na mapie X-1. Wrócisz na tę mapę po opuszczeniu wrót.
    W trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduły statku XU01, a także cenną amunicję laserową i rakiety.
    Pamiętajcie, że w łatwych wrotach po zabiciu Plutusa nie pojawi się dodatkowy pakiet nagród (w przeciwieństwie do normalnych).

    NORMALNE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Nagrody
    NazwaNagrodaŁadunek
    Cote Lo16 000 PD
    80 pkt. poważania
    82 000 kredytów
    40 uridium
    60 jedn. prometium
    60 jedn. endurium
    60 jedn. terbium
    25 jedn. prometidu
    25 jedn. duranium
    3 jedn. promerium
    Kodkod36 000 PD
    180 pkt. poważania
    235 000 kredytów
    94 uridium
    180 jedn. prometium
    180 jedn. endurium
    180 jedn. terbium
    75 jedn. prometidu
    75 jedn. duranium
    10 jedn. promerium
    Aura Dun Jig50 500 PD
    250 pkt. poważania
    400 000 kredytów
    130 uridium
    280 jedn. prometium
    280 jedn. endurium
    280 jedn. terbium
    120 jedn. prometidu
    120 jedn. duranium
    15 jedn. promerium
    Lac Lion80 000 PD
    400 pkt. poważania
    555 000 kredytów
    240 uridium
    400 jedn. prometium
    400 jedn. endurium
    400 jedn. terbium
    175 jedn. prometidu
    175 jedn. duranium
    22 jedn. promerium
    Natal Nap230 000 PD
    1150 pkt. poważania
    1 555 000 kredytów
    610 uridium
    1150 jedn. prometium
    1150 jedn. endurium
    1150 jedn. terbium
    500 jedn. prometidu
    500 jedn. duranium
    60 jedn. promerium
    Plutus (boss)5 000 000 PD
    500 000 pkt. poważania
    5 000 000 kredytów
    5000 uridium
    Pakiet nagród 1 (patrz poniżej)
    Pakiet nagród 1 może zawierać wiele wartościowych przedmiotów, takich jak lasery LF4, amunicja laserowa, rakiety, miny oraz designy statku Cyborg, Mimesis lub Hammerclaw Nobilis. Ponadto istnieje też niewielka szansa na zdobycie oszałamiającej liczby 5 mln uridium!
    Po zabiciu NPC czasem będą pojawiać się skrzynie z nagrodami oferujące cenne przedmioty. Pamiętaj, że tylko w trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduły statku XHD01, a także cenną amunicję laserową, zasoby i technologie.

    Walka z bossem Plutusem
    Celem graczy jest pokonanie Plutusa, którego chronią cztery wieżyczki umieszczone na każdej ze ścian otaczającej bossa osłony nietykalności. Kiedy wieżyczka zostanie ostrzelana, wokół niej pojawią się NPC. Zaczną odlatywać od gracza, którego zadaniem jest je pokonać! Po pokonaniu tych NPC gracz dostanie tymczasowe wzmocnienie zadawanych obrażeń lub wzmocnienie prędkości! Wzmocnienia będą się odnawiać, gdy gracz otrzyma nowe.
    Wzmocnienia zostały zmienione i Kodkod jest teraz agresywny. Wraz z Cote Lo i Kodkodem przy każdej wieżyczce pojawia się jeden Aura Dun Jig. Tylko po jego zabiciu dostaniesz większą szansę na otrzymanie pokaźnego CPU obcych. Podobnie jak Cote Lo, Aura Dun Jig będzie uciekać od gracza.
    WAŻNE: Możesz całkowicie zignorować Aura Dun Jig i wciąż będziesz mieć szansę na otrzymanie pokaźnego CPU obcych, jednak po jego zabiciu szansa ta bardzo rośnie!

    Po zniszczeniu wszystkich wieżyczek rozpocznie się druga faza starcia, czyli walka z bossem Plutusem! Wtedy nie posiada on już osłony nietykalności, lecz przygotowuje atak na dużą skalę, przed którym musisz się ukryć! Walcz, aż go pokonasz!

    Nowy design statku
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 1 nowy design z serii Nobilis:
    • Nobilis Berserker (pozyskiwany dzięki wymianie kluczy licencji bojowej)


    Nowy design P.E.T.-a
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 1 nowy design P.E.T.-a z serii Nobilis:
    • Nobilis Berserker P.E.T. Design (pozyskiwany dzięki nagrodom za ranking)


    Nagrody za ranking
    Ranking akcji specjalnej zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”. Wyniki końcowe zostaną również wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji specjalnej.
    Nagrody zostaną przyznane na podstawie wyników gracza po zakończeniu akcji.
    Nagrody za ranking
    Nagrody za ranking
    RangaNagroda
    1.2 000 000 uridium
    2 miesiące statusu Premium
    100 000 jedn. sepromu
    300 000 szt. amunicji UCB-100
    50 000 szt. amunicji RCB-140
    50 000 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcie za zwycięstwo: Mistrz Rękawicy
    2.1 000 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    75 000 jedn. sepromu
    200 000 szt. amunicji UCB-100
    30 000 szt. amunicji RCB-140
    35 000 szt. amunicji RSB-75
    3.500 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    50 000 jedn. sepromu
    120 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji RCB-140
    20 000 szt. amunicji RSB-75
    4. – 5.250 000 uridium
    35 000 jedn. sepromu
    100 000 szt. amunicji UCB-100
    5 000 szt. amunicji RCB-140
    15 000 szt. amunicji RSB-75
    6. – 10.75 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji RSB-75
    11. – 25.50 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    8000 szt. amunicji RSB-75
    26. – 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    50 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji RSB-75
    51. – 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    25 000 szt. amunicji UCB-100
    2500 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcia
    Do zdobycia są także pewne osiągnięcia, zarówno w pojedynczej akcji, jak i na przestrzeni kilku:
    TytułOpisPunkty
    Mistrz RękawicyBądź najlepszym graczem pod koniec akcji specjalnej.100
    Im więksi są…Pokonaj Plutusa raz.50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj Plutusa 10 razy.50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj Plutusa 30 razy.100
    Monumentalne tempoZdobądź łączny wynik 1000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.25
    W mgnieniu okaZdobądź łączny wynik 5000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.50
    Prędkość zabijaZdobądź łączny wynik 10 000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym ze szczęśliwców.50
    Klucze licencji bojowej
    Oprócz zdobywania nagród bezpośrednio za każdy cel licencji bojowej dodatkową nagrodę stanowią klucze licencji bojowej (KLB), które służą do wymiany na wybrane nagrody z pozycji okna wymiany nagród licencji bojowej.
    Lista przedmiotów, które podlegają wymianie:
    PrzedmiotyWymagana liczba kluczy licencji bojowejMożliwe wymiany
    251
    Nobilis Pusat Plus251
    DMG-XT10203
    SPC-XT10203
    HP-XT10203
    SHD-XT10203
    DMG-XHD0155
    HP-XHD0155
    SHD-XHD0155
    SPC-XHD0155
    DMGXU0355
    SPC-XU0355
    HP-XU0355
    SHD-XU0355
    Mroźne wyładowanie18
    Wysadzenie NPC38
    Rezerwy bezpieczeństwa Anty-AI38
    Solaris301
    50 rakiet R-IC3115
    75 rakiet SP-100X110
    1 x N.O.W.A. – jednostka Neo83
    1 x przekierowujący mechanizm P.E.T.-a251
    25 x AI510
    15 jedn. indoktrynolu510
    75 x RWA110
    150 jedn. bifenonu110
    100 jedn. tetrathrinu110
    75 jedn. kyhalonu110
    125 jedn. dodatkowej energii15
    4 x klucz do skrzyni110
    3000 szt. amunicji RSB-75110
    4500 szt. amunicji UCB-100110
    2000 rakiet PLT-3030110
    3000 rakiet PLT-202115
    500 rakiet UBR-100110
    500 rakiet HSTRM-01110
    25 rakiet DCR-250110
    50 rakiet SR-5210
    1000 jedn. sepromu110
    25 jedn. złomu110
    45 x CDD110
    1000 jedn. paliwa dla P.E.T.-a110
    150 x polichrom15
    150 jedn. rinusku110
    5 x kryształ rozdzielenia110
    125 x czip ewokacji110
    Skrzynie licencji bojowej
    Klucze licencji bojowej służą także do otwierania nowych skrzyń licencji bojowej. Można je napotkać w trakcie akcji specjalnej na mapach bitewnych od X-2 do X-8 oraz na mapach piratów. Otwieranie skrzyń licencji bojowej może potrwać nawet kilka sekund – ograniczenie to zapobiega przypadkowym kliknięciom.
    Nowe skrzynie mogą zawierać wiele cennych przedmiotów:
    PrzedmiotyPrawdopodobieństwo
    1 x DMG-XHD011,20%
    1 x SPC-XHD011,20%
    1 x HP-XHD011,20%
    1 x SHD-XHD011,20%
    50 jedn. dodatkowej energii17,65%
    5 x CDD18,00%
    5 x klucz do skrzyni18,00%
    800 szt. amunicji A-BL15,00%
    100 x fragment wieczności7,00%
    50 jedn. złomu6,75%
    1000 szt. amunicji RCB-1406,00%
    2000 szt. amunicji RCB-1404,00%
    1 x design statku Nobilis Cyborg0,30%
    0,30%
    1 x design statku Nobilis Mimesis0,30%
    1 x design statku Nobilis Sentinel0,30%
    1 x design statku Nobilis Solace0,30%
    1 x design statku Nobilis Diminisher0,30%
    1 x design statku Nobilis Citadel Plus0,30%
    1 x design P.E.T.-a Nobilis G-Champion0,35%
    0,35%
    Rankingi Wieczności Black Light
    W ramach akcji „Rankingi Black Light” odbędzie się specjalna akcja „Wzmacnianie statków” z 2 zestawami list rankingowych, fantastycznymi nagrodami i nowymi tytułami!

    Akcja specjalna „Wzmacnianie statków”: Gorączka
    Akcja „Wzmacnianie statków” będzie miała miejsce w 2 przedziałach czasowych. W trakcie każdego z tych „gorączkowych” okresów różne statki otrzymają dodatkowe wzmocnienie.

    Terminarz Gorączki:
    Poniedziałek-piątek: od 19:00 do 21:00 (lokalnego czasu gwiezdnego).
    Sobota i niedziela: od 13:00 do 15:00 oraz od 19:00 do 21:00 (lokalnego czasu gwiezdnego)

    Gorączka – część 1.: trwa od 11 do 22 stycznia
    Działa na statki:
      • Tempest
      • Spearhead Plus
      • Cyborg
      • Diminisher
      • Spectrum
      • Berserker
      • Mimesis
      • Venom
    Efekty: +25% uników / +25% HP / +8% DMG

    Gorączka – część 2.: trwa od 23 do 4 lutego
    Działa na statki:
      • Tempest
      • Pusat
      • Berserker
      • Solace
      • Cyborg
      • Centurion
      • Tartarus
      • Venom
    Efekty: +25% hp / +10% prędkości / +8%dmg

    Nowe tytuły

    TytułOpis
    Zajmij jedno z pierwszych 5 miejsc w rankingu Black Light 1.
    Zbawiciel wiecznościZajmij jedno z pierwszych 5 miejsc w rankingu Black Light 2.
    Ranking Black Light

    W oknie akcji klienta będzie się wyświetlał aktualizowany na żywo ranking. Pojawią się w nim najlepsi gracze Wrót Wieczności Black Light.

    Kiedy wejdziecie do Wrót Wieczności Black Light, automatycznie dołączycie do rywalizacji o miejsce w rankingach Black Light. Wasz najlepszy wynik znajdzie się na liście rankingowej. Jeśli dwóch lub więcej graczy odeprze taką samą liczbę fal, ich miejsce będzie zależało od tego, kto pokonał fale w krótszym czasie.
    Podczas tej akcji specjalnej można otrzymać 2 zestawy nagród rankingowych Black Light:
    Zestaw nr 1
    RankingNagrody
    1. miejsceTytuł: Liberator wieczności
    750 000 uridium
    2 tygodnie statusu Premium
    75 000 jedn. sepromu
    30 000 szt. amunicji A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2. miejsceTytuł: Liberator wiecznościi
    500 000 uridium
    50 000 jedn. sepromu
    20 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3. miejsceTytuł: Liberator wieczności
    300 000 uridium
    40 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4. i 5.Tytuł: Liberator wieczności
    200 000 uridium
    35 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6. do 10.75 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    12 500 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    11–2550 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    10 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    26. do 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    8000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    51. do 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    5000 szt. amunicji A-BL
    Zestaw nr 2
    RankingNagrody
    1. miejsceTytuł: Zbawiciel wiecznościi
    750 000 uridium
    2 tygodnie statusu Premium
    75 000 jedn. sepromu
    30 000 szt. amunicji A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2. miejsceTytuł: Zbawiciel wieczności
    500 000 uridium
    50 000 jedn. sepromu
    20 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3. miejsceTytuł: Zbawiciel wieczności
    300 000 uridium
    40 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4. i 5.Tytuł: Zbawiciel wiecznościi
    200 000 uridium
    35 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6. do 10.75 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    12 500 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    11–2550 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    10 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    26. do 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    8000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    51. do 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    5000 szt. amunicji A-BL



    Możesz teraz wymienić 3000 sztuk amunicji CC-C na klucze licencji bojowej. Limit wymiany wynosi 8.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 stycznia 2024
  18. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    FAQ akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”

    10 lipca - 24 lipca

    Zmiany oparte o opinie naszych graczy
    • Biorąc pod uwagę komentarze graczy, że podczas akcji specjalnej z mapą bonusową pojawiały się opóźnienia, drzwi bonusowe się zacinały i gracze byli wyrzucani na mapę X-1, zmieniliśmy mechanikę i wprowadziliśmy zamiast niej nowe pokaźne CPU obcych.
    • Nagrody i cele licencji bojowej zostały zrównoważone.
    • Więcej możliwości zdobycia amunicji RCB-140, ponieważ potrzeba jej do wypełnienia pewnych celów.
    • Bonusowe nagrody zostały zrównoważone.

    Informacje ogólne
    Podczas akcji specjalnej „Rękawica Plutusa” na mapach X-8 pojawiają się specjalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”. Celem graczy jest ukończenie akcji w jak najkrótszym czasie.
    Tak jak poprzednio pojawią się łatwe oraz normalne wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”.
    Poniżej znajdziecie kilka informacji ogólnych na temat tych wrót międzygalaktycznych:
    • „Rękawicę Plutusa” można ukończyć raz dziennie, a wejście do niej jest darmowe.
    • Wrota resetują się po codziennym restarcie serwera.
    • Na 5 minut przed zaplanowanym codziennym restartem dostęp do wrót zostanie uniemożliwiony.
    • Gracze, którzy podczas restartu serwera nadal znajdują się po drugiej stronie wrót, zostaną przeniesieni na swoją mapę X-8, a ich postęp nie będzie zapisany. W przypadku łatwych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” tacy gracze zostaną przeniesieni na mapę X-1 (gracze powyżej 12. poziomu zostaną odesłani na mapy X-8).
    • Po zresetowaniu akcji wrota zostaną cofnięte do 1. fali i otworzą się ponownie.
    • Każdy gracz ma 5 żyć, które może wykorzystać we wrotach.
      • Czas będzie mierzony od momentu wejścia do „Rękawicy Plutusa” aż do pokonania Plutusa.
      • Czas spędzony poza „Rękawicą Plutusa” po śmierci również zostanie uwzględniony.
      • Gdy gracz umrze na mapie bossa, cała mapa zostanie zresetowana.
    • W przypadku łatwych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje standardowe 15 sekund czasu odnowienia.
    • W przypadku normalnych wrót przeskoczenie na kolejną mapę daje skrócony czas odnowienia wynoszący 1 sekundę
    • Jeśli gracz przeszedł przez jedne z wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” – łatwe lub normalne – w ciągu tego samego dnia nie może już przejść przez drugie z nich.
    Wkrocz do wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa” i przebij się przez różne fale NPC. Podczas tej akcji specjalnej fale i mapy są generowane losowo. Jedynie ostatnia fala, w której stawisz czoła potężnemu bossowi Plutusowi, jest zawsze taka sama.
    Ranking akcji zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej w trakcie jej trwania. Wyniki końcowe zostaną wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji. W przypadku każdego gracza zapisanych zostanie 5 najlepszych czasów ukończenia normalnych wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”.
    WAŻNE: Skrzynie z nagrodami nie będą pojawiać się zawsze, a jedynie po zabiciu NPC w trakcie poszczególnych fal!

    pokaźny CPU obcych

    Po pokonaniu Plutusa istnieje szansa zdobycia pokaźnego CPU obcych.
    Zarówno w przypadku normalnych, jak i łatwych wrót istnieje szansa zdobycia pokaźnego CPU obcych, którą można zwiększyć, pokonując Aura Dun Jig. CPU zostanie przekazane pod koniec walki z bossem Plutusem.
    Pokaźny CPU obcych można wykorzystać na konkretnych mapach, by spowodować pojawienie się NPC, których pokonanie zapewnia bonusowe nagrody:
    • Pokaźny CPU obcych (normalny) może zostać użyty na następujących mapach: X-5, X-6, X-7, X-8, mapy bitewne
    • Pokaźny CPU obcych (łatwy) może zostać użyty na następujących mapach: X-3, X-4, X-5, mapy bitewne
    Każde CPU można wykorzystać tylko raz do przywołania jednego wrogiego NPC.
    • NPC będzie widoczny tylko dla gracza, który przywołał go za pomocą CPU.
    • Jeśli wywołany NPC zabije gracza, gracz zostanie zabity przez innego NPC, gra ulegnie rozłączeniu lub gracz wyjdzie z gry:
      • Gracz nie otrzyma nagród.
      • NPC pozostanie na mapie, dopóki nie zostanie pokonany lub serwer nie ulegnie zrestartowaniu.
      • Przywołany NPC musi zostać pokonany, zanim będzie można przywołać kolejnego.
    • CPU nie można użyć w strefie ochronnej.
    • Jeśli na mapie znajduje się 250 NPC, nie można użyć CPU.
    • Pokaźne CPU obcych można użyć tylko podczas trwania akcji „Rękawica Plutusa”.
    Przypominamy: Wykorzystaj pokaźne CPU obcych, zanim akcja specjalna dobiegnie końca, ponieważ po jej zakończeniu zostaną one usunięte.

    Nagrody
    Pokaźny CPU obcych (łatwy):
    Każdy pakiet nagród to szansa na zdobycie cennych przedmiotów, np. Hyperplasmoid LF-4, Paritydrill LF-4, Magmadrill LF-4, DMG-XHD01, HP-XHD01, SHD-XHD01, SPC-XHD01, czip ewokacji, diametrion i zezwolenie.
    Pokaźny CPU obcych (normalny):
    Każdy pakiet nagród to większa szansa na zdobycie wielu cennych przedmiotów, np. Hyperplasmoid LF-4, Paritydrill LF-4, Magmadrill LF-4, DMG-XHD01, HP-XHD01, SHD-XHD01, SPC-XHD01, czip ewokacji, diametrion, SG3N-PX01 i LF-PX01.

    WAŻNE: W przypadku tych nagród nie można użyć powielaczy bonusowych!


    Specjalni NPC
    W akcji „Rękawica Plutusa” można spotkać zarówno specjalnych NPC, jak i tych już znanych.
    Statystyki
    NazwaHPOsłonaRozrzut osłonyPrędkośćUszkodzeniaZasięgSzansa na trafienie
    Cote Lo160,00058,00070400350040080
    Kodkod440,00070,00070300650045080
    Aura Dun Jig400 000370,00070300 jedn.11,000350 jedn.80
    Lac Lion1 200 0000 jedn.705006,000800 jedn.80
    Natal Nap3,000,000195,0007015018 00055080
    Plutus (boss)5 000 000600 00050300 jedn.20 00045080
    ŁATWE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” działają na tej samej zasadzie, co normalne – z tą różnicą, że poziom trudności NPC jest niższy, a otrzymywane nagrody znacznie mniejsze. Nagrody za łatwe wrota są podobne do tych, które można zdobyć w normalnych, ale mają mniejszą wartość ze względu na niski poziom trudności łatwych wrót międzygalaktycznych.
    Możesz przejść przez łatwe wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa” na mapie X-1. Wrócisz na tę mapę po opuszczeniu wrót.
    W trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduły statku XU01, a także cenną amunicję laserową i rakiety.
    Pamiętajcie, że w łatwych wrotach po zabiciu Plutusa nie pojawi się dodatkowy pakiet nagród (w przeciwieństwie do normalnych).

    NORMALNE wrota międzygalaktyczne „Rękawica Plutusa”
    Nagrody
    NazwaNagrodaŁadunek
    Cote Lo16 000 PD
    80 pkt. poważania
    82 000 kredytów
    40 uridium
    60 jedn. prometium
    60 jedn. endurium
    60 jedn. terbium
    25 jedn. prometidu
    25 jedn. duranium
    3 jedn. promerium
    Kodkod36 000 PD
    180 pkt. poważania
    235 000 kredytów
    94 uridium
    180 jedn. prometium
    180 jedn. endurium
    180 jedn. terbium
    75 jedn. prometidu
    75 jedn. duranium
    10 jedn. promerium
    Aura Dun Jig50 500 PD
    250 pkt. poważania
    400 000 kredytów
    130 uridium
    280 jedn. prometium
    280 jedn. endurium
    280 jedn. terbium
    120 jedn. prometidu
    120 jedn. duranium
    15 jedn. promerium
    Lac Lion80 000 PD
    400 pkt. poważania
    555 000 kredytów
    240 uridium
    400 jedn. prometium
    400 jedn. endurium
    400 jedn. terbium
    175 jedn. prometidu
    175 jedn. duranium
    22 jedn. promerium
    Natal Nap230 000 PD
    1150 pkt. poważania
    1 555 000 kredytów
    610 uridium
    1150 jedn. prometium
    1150 jedn. endurium
    1150 jedn. terbium
    500 jedn. prometidu
    500 jedn. duranium
    60 jedn. promerium
    Plutus (boss)5 000 000 PD
    500 000 pkt. poważania
    5 000 000 kredytów
    5000 uridium
    Pakiet nagród 1 (patrz poniżej)
    Pakiet nagród 1 może zawierać wiele wartościowych przedmiotów, takich jak lasery LF4, amunicja laserowa, rakiety, miny oraz designy statku Cyborg, Mimesis lub Hammerclaw Nobilis. Ponadto istnieje też niewielka szansa na zdobycie oszałamiającej liczby 5 mln uridium!
    Po zabiciu NPC czasem będą pojawiać się skrzynie z nagrodami oferujące cenne przedmioty. Pamiętaj, że tylko w trakcie wybranych fal po zabiciu NPC pojawią się skrzynie z nagrodami mogące zawierać moduły statku XHD01, a także cenną amunicję laserową, zasoby i technologie.

    Walka z bossem Plutusem
    Celem graczy jest pokonanie Plutusa, którego chronią cztery wieżyczki umieszczone na każdej ze ścian otaczającej bossa osłony nietykalności. Kiedy wieżyczka zostanie ostrzelana, wokół niej pojawią się NPC. Zaczną odlatywać od gracza, którego zadaniem jest je pokonać! Po pokonaniu tych NPC gracz dostanie tymczasowe wzmocnienie zadawanych obrażeń lub wzmocnienie prędkości! Wzmocnienia będą się odnawiać, gdy gracz otrzyma nowe.
    Wzmocnienia zostały zmienione i Kodkod jest teraz agresywny. Wraz z Cote Lo i Kodkodem przy każdej wieżyczce pojawia się jeden Aura Dun Jig. Tylko po jego zabiciu dostaniesz większą szansę na otrzymanie pokaźnego CPU obcych. Podobnie jak Cote Lo, Aura Dun Jig będzie uciekać od gracza.
    WAŻNE: Możesz całkowicie zignorować Aura Dun Jig i wciąż będziesz mieć szansę na otrzymanie pokaźnego CPU obcych, jednak po jego zabiciu szansa ta bardzo rośnie!

    Po zniszczeniu wszystkich wieżyczek rozpocznie się druga faza starcia, czyli walka z bossem Plutusem! Wtedy nie posiada on już osłony nietykalności, lecz przygotowuje atak na dużą skalę, przed którym musisz się ukryć! Walcz, aż go pokonasz!

    Nowy design statku
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 1 nowy design z serii Nobilis:
    • Nobilis Hecate Plus (pozyskiwany dzięki wymianie kluczy licencji bojowej)


    Nowy design P.E.T.-a
    Z początkiem akcji specjalnej pojawi się 1 nowy design P.E.T.-a z serii Nobilis:
    • Nobilis Dimisher P.E.T. Design (pozyskiwany dzięki nagrodom za ranking)


    Nagrody za ranking
    Ranking akcji specjalnej zostanie stworzony w oparciu o czas ukończenia wrót międzygalaktycznych „Rękawica Plutusa”. Nagrody za akcję zostaną przydzielone zgodnie z końcowym rankingiem. Gracze mogą sprawdzić liczbę punktów w oknie akcji specjalnej „Rękawica Plutusa”. Wyniki końcowe zostaną również wyświetlone po zakończeniu akcji i będą widoczne w alei sław, w sekcji rankingu akcji specjalnej.
    Nagrody zostaną przyznane na podstawie wyników gracza po zakończeniu akcji.
    Nagrody za ranking
    Nagrody za ranking
    Nagrody za ranking
    RangaNagroda
    1.2 000 000 uridium
    2 miesiące statusu Premium
    Design P.E.T.-a Dimisher Sentinel
    100 000 jedn. sepromu
    300 000 szt. amunicji UCB-100
    50 000 szt. amunicji RCB-140
    50 000 szt. amunicji RSB-75
    Osiągnięcie za zwycięstwo: Mistrz Rękawicy
    2.1 000 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design P.E.T.-a Nobilis Dimisher
    75 000 jedn. sepromu
    200 000 szt. amunicji UCB-100
    30 000 szt. amunicji RCB-140
    35 000 szt. amunicji RSB-75
    3.500 000 uridium
    1 miesiąc statusu Premium
    Design P.E.T.-a Nobilis Dimisher
    50 000 jedn. sepromu
    120 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji RCB-140
    20 000 szt. amunicji RSB-75
    4. – 5.250 000 uridium
    Design P.E.T.-a Nobilis Dimisher
    35 000 jedn. sepromu
    100 000 szt. amunicji UCB-100
    5 000 szt. amunicji RCB-140
    15 000 szt. amunicji RSB-75
    6. – 10.75 000 uridium
    Design P.E.T.-a Nobilis Dimisher
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    10 000 szt. amunicji RSB-75
    11. – 25.50 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    75 000 szt. amunicji UCB-100
    8000 szt. amunicji RSB-75
    26. – 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    50 000 szt. amunicji UCB-100
    5000 szt. amunicji RSB-75
    51. – 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    25 000 szt. amunicji UCB-100
    2500 szt. amunicji RSB-75

    Osiągnięcia
    Do zdobycia są także pewne osiągnięcia, zarówno w pojedynczej akcji, jak i na przestrzeni kilku:
    TytułOpisPunkty
    Mistrz RękawicyBądź najlepszym graczem pod koniec akcji specjalnej.100
    Im więksi są…Pokonaj Plutusa raz.50
    …tym boleśniej upadają.Pokonaj Plutusa 10 razy.50
    Zniszczenie bogactwaPokonaj Plutusa 30 razy.100
    Monumentalne tempoZdobądź łączny wynik 1000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.25
    W mgnieniu okaZdobądź łączny wynik 5000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.50
    Prędkość zabijaZdobądź łączny wynik 10 000 pkt. w pojedynczej akcji „Rękawica Plutusa”.100
    Nieograniczone szczęścieBądź jednym ze szczęśliwców.50
    Klucze licencji bojowej
    Oprócz zdobywania nagród bezpośrednio za każdy cel licencji bojowej dodatkową nagrodę stanowią klucze licencji bojowej (KLB), które służą do wymiany na wybrane nagrody z pozycji okna wymiany nagród licencji bojowej.
    Lista przedmiotów, które podlegają wymianie:
    PrzedmiotyWymagana liczba kluczy licencji bojowejMożliwe wymiany
    Nobilis Berkserker25
    Nobilis Hecate Plus251
    DMG-XT10203
    SPC-XT10203
    HP-XT10203
    SHD-XT10203
    DMG-XHD0155
    HP-XHD0155
    SHD-XHD0155
    SPC-XHD0155
    DMGXU0355
    SPC-XU0355
    HP-XU0355
    SHD-XU0355
    Mroźne wyładowanie18
    Wysadzenie NPC38
    Rezerwy bezpieczeństwa Anty-AI38
    Dimisher301
    50 rakiet R-IC3115
    75 rakiet SP-100X110
    1 x N.O.W.A. – jednostka Neo83
    1 x przekierowujący mechanizm P.E.T.-a251
    25 x AI510
    15 jedn. indoktrynolu510
    75 x RWA110
    150 jedn. bifenonu110
    100 jedn. tetrathrinu110
    75 jedn. kyhalonu110
    125 jedn. dodatkowej energii15
    4 x klucz do skrzyni110
    3000 szt. amunicji RSB-75110
    4500 szt. amunicji UCB-100110
    2000 rakiet PLT-3030110
    3000 rakiet PLT-202115
    500 rakiet UBR-100110
    500 rakiet HSTRM-01110
    25 rakiet DCR-250110
    50 rakiet SR-5210
    1000 jedn. sepromu110
    25 jedn. złomu110
    45 x CDD110
    1000 jedn. paliwa dla P.E.T.-a110
    150 x polichrom15
    150 jedn. rinusku110
    5 x kryształ rozdzielenia110
    125 x czip ewokacji110



    Skrzynie licencji bojowej
    Klucze licencji bojowej służą także do otwierania nowych skrzyń licencji bojowej. Można je napotkać w trakcie akcji specjalnej na mapach bitewnych od X-2 do X-8 oraz na mapach piratów. Otwieranie skrzyń licencji bojowej może potrwać nawet kilka sekund – ograniczenie to zapobiega przypadkowym kliknięciom.
    Nowe skrzynie mogą zawierać wiele cennych przedmiotów:
    PrzedmiotyPrawdopodobieństwo
    1 x DMG-XHD011,20%
    1 x SPC-XHD011,20%
    1 x HP-XHD011,20%
    1 x SHD-XHD011,20%
    50 jedn. dodatkowej energii17,54%
    5 x CDD18,00%
    5 x klucz do skrzyni18,00%
    800 szt. amunicji A-BL15,00%
    100 x fragment wieczności7,00%
    50 jedn. złomu6,75%
    1000 szt. amunicji RCB-1406,00%
    2000 szt. amunicji RCB-1404,00%
    1 x design statku Nobilis Cyborg0,30%
    0,30%
    1 x design statku Nobilis Pusat Plus0,22%
    1 x design statku Nobilis Berkserker0,22%
    1 x design statku Nobilis Solace Plus0,22%
    1 x design statku Nobilis Diminisher0,30%
    1 x design statku Nobilis Citadel Plus0,30%
    1 x design P.E.T.-a Nobilis G-Champion0,35%

    1x Nobilis Orcus P.E.T. Design0,35%
    1x Nobilis Diminisher P.E.T. Design0,35%
    1x Odysseus Laser0,10%

    Codzienny kalendarz logowania
    Wraz z wydarzeniem w grze pojawi się także dodatkowy Kalendarz Dziennego Logowania, który również rozpoczyna się 10 lipca wraz z wydarzeniem i trwa do 24 lipca.
    W czasie trwania gry dostępnych będzie 10 nagród za logowanie, a na zebranie ich wszystkich będziesz miał 15 dni. W ten sposób każdy ma szansę odebrać wszystkie nagrody za logowanie.


    Rankingi Wieczności Black Light
    W ramach akcji „Rankingi Black Light” odbędzie się specjalna akcja „Wzmacnianie statków” z 2 zestawami list rankingowych, fantastycznymi nagrodami i nowymi tytułami!

    Akcja specjalna „Wzmacnianie statków”: Gorączka
    Akcja „Wzmacnianie statków” będzie miała miejsce w 2 przedziałach czasowych. W trakcie każdego z tych „gorączkowych” okresów różne statki otrzymają dodatkowe wzmocnienie.

    Terminarz Gorączki:
    Poniedziałek-piątek: od 19:00 do 21:00 (lokalnego czasu gwiezdnego).
    Sobota i niedziela: od 13:00 do 15:00 oraz od 19:00 do 21:00 (lokalnego czasu gwiezdnego)

    Gorączka – część 1.: trwa od 10 do 16 lipca
    Działa na statki:
        • Diminisher
        • Zephyr
        • Spectrum Plus
        • Sentinel
        • Berserker
        • Mimesis
        • Solaris Plus
        • Solace Plus
    Efekty: +25% uników / +20% HP / -25%odnowienie umiejętności

    Gorączka – część 2.: trwa od 18 do 24 lipca
    Działa na statki:
        • Goliath
        • Goliath-X
        • Goliath Plus
        • Citadel Plus
        • V-Lightning
        • Tartarus
        • Solace
        • Disruptor
        • Centurion
        • Hecate Plus
    Efekty: +25% hp / +10% prędkości /-25%odnowienie umiejętności


    Nowe tytuły


    TytułOpis
    Wieczna SupernovaZajmij jedno z pierwszych 5 miejsc w rankingu Black Light 1.
    Wieczny RozbijaczZajmij jedno z pierwszych 5 miejsc w rankingu Black Light 2.

    Ranking Black Light

    W oknie akcji klienta będzie się wyświetlał aktualizowany na żywo ranking. Pojawią się w nim najlepsi gracze Wrót Wieczności Black Light.

    Kiedy wejdziecie do Wrót Wieczności Black Light, automatycznie dołączycie do rywalizacji o miejsce w rankingach Black Light. Wasz najlepszy wynik znajdzie się na liście rankingowej. Jeśli dwóch lub więcej graczy odeprze taką samą liczbę fal, ich miejsce będzie zależało od tego, kto pokonał fale w krótszym czasie.
    Podczas tej akcji specjalnej można otrzymać 2 zestawy nagród rankingowych Black Light:
    Zestaw nr 1
    RankingNagrody
    1. miejsceTytuł: Wieczna Supernova
    750 000 uridium
    2 tygodnie statusu Premium
    75 000 jedn. sepromu
    30 000 szt. amunicji A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2. miejsceTytuł: Wieczna Supernova
    500 000 uridium
    50 000 jedn. sepromu
    20 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3. miejsceTytuł: Wieczna Supernova
    300 000 uridium
    40 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4. i 5.Tytuł: Wieczna Supernova
    200 000 uridium
    35 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6. do 10.75 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    12 500 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    11–2550 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    10 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    26. do 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    8000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    51. do 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    5000 szt. amunicji A-BL
    Zestaw nr 2
    RankingNagrody
    1. miejsceTytuł: Wieczny Rozbijacz
    750 000 uridium
    2 tygodnie statusu Premium
    75 000 jedn. sepromu
    30 000 szt. amunicji A-BL
    3 x DMG-XT10
    3 x HP-XT10
    3 x SHD-XT10
    3 x SPC-XT10
    2. miejsceTytuł: Wieczny Rozbijacz
    500 000 uridium
    50 000 jedn. sepromu
    20 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    3. miejsceTytuł: Wieczny Rozbijacz
    300 000 uridium
    40 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    2 x DMG-XT10
    2 x HP-XT10
    2 x SHD-XT10
    2 x SPC-XT10
    4. i 5.Tytuł: Wieczny Rozbijacz
    200 000 uridium
    35 000 jedn. sepromu
    15 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    1 x HP-XT10
    1 x SHD-XT10
    1 x SPC-XT10
    6. do 10.75 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    12 500 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    11–2550 000 uridium
    30 000 jedn. sepromu
    10 000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    26. do 50.35 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    8000 szt. amunicji A-BL
    1 x DMG-XT10
    51. do 100.25 000 uridium
    20 000 jedn. sepromu
    5000 szt. amunicji A-BL



    Możesz teraz wymienić 3000 sztuk amunicji CC-C na klucze licencji bojowej. Limit wymiany wynosi 8.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.