Rękawica Plutusa - opinie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 21 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. warrriat

    warrriat User

    W jaki sposób multiklany lub ilość uridium blokuje cię w nadchodzącym evencie? Jakie konkretnie nieuczciwe zagrywki masz na myśli?
     
    Ostatnie edytowanie: 13 stycznia 2020
  2. Cupak

    Cupak User

    :rolleyes: piszesz tak jakbyś wczoraj zczął grać
     
  3. warrriat

    warrriat User

    Nie, pytam poważnie. W jaki sposób to że ktoś ma kilka milionów uridium i jest w klanie wielofirmowym przeszkadza ci w robieniu wrót na czas?
     
    Ostatnie edytowanie: 13 stycznia 2020
  4. Arczi

    Arczi User

    O ktorej godzinie stratuje event?
     
  5. Cupak

    Cupak User

    :eek::eek::eek:
    [​IMG]
     
  6. warrriat

    warrriat User

    No tak nie wiem czy wiesz, ale wrota na czas nie robi się z x2 ani z x3, ba nawet nie z x4 tylko z KKC a ta amunicja była ogólnodostępna dla wszystkich. A twoje podejście jest tylko potwierdzeniem mojej tezy. Problem widzisz wszędzie tylko nie w sobie. Dziennie możesz spokojnie wbić 1mln uri latasz tydzień i masz kilka milionów. A co do klanów dalej nie wiem w jaki sposób mają się one do robienia wrót.
     
  7. O ktorej godzinie jest start eventu ?
     
  8. Cupak

    Cupak User

    Nie mogłeś napisać że jestes autopilotem od razu ;)
     
  9. warrriat

    warrriat User

    Przecież uridium zarabia się na behemotach, które bije się ręcznie. Ale pewnie nie masz levelu żeby tam dotrzeć.
     
  10. Cupak

    Cupak User

    zapędziłeś sie do rogu :p bo behemotki zostały opanowane przez multiklany więc wracamy do punktu wyjścia :cool:
     
  11. warrriat

    warrriat User

    Ja ostatnio biłem z moją firmą
     
  12. Kolejny event dla elity. Słabsi gracze pomijani...
    Dark Orbitowy standard.
    BP nie robi nic w kierunku tego żeby ściągać nowych graczy.
     
    Cupak lubi to.
  13. Ankalagon

    Ankalagon User

    Są nowe konta. Co do graczy może masz rację.

    Częściowo przyznam rację użytkownikowi @warriat - są gracze dla których liczy się ranking. Dobrze wiedzieć, że jest ktoś zadowolony z tego eventu.
     
  14. Cupak

    Cupak User

    Kiedyś ranking liczył się dla każdego w tej grze:rolleyes: lub top3000, teraz dla tych co maja równe pole do rywalizacji top100 ?o_O
     
  15. Ankalagon

    Ankalagon User

    Jeśli chodzi o tego typu rywalizację mogą wszyscy rywalizować - dobrze wiemy, że fulki to nie tylko gracze top 100 powiedziałbym, że fulki znajdziesz również w rankingu top 2000. Pisząc fulki mam na myśli wyposażenie a nie zrobione misje nabite PD czy tez Poważanie. Jednym zależy na randze innym nie zależy, jednym podobają się takie eventy innym nie. Ja akurat należę do tych co uważają, że event jest kiepski co nie raz podkreślałem.

    Cupak co to znaczy równe pole do rywalizacji? W tym evencie masz ubić jak najszybciej się da alienki - alienki dla wszystkich takie same
    to tak jak w szachach masz pole szachowe, pionki i graczy na przeciwko siebie. Kto wygrywa mocniejszy, sprytniejszy, bardziej doświadczony, mający większą wiedzę - czy ktoś kto trenuje 6 miesięcy jest w stanie pokonać arcymistrza? Nie, ale może stanąć do eliminacji i się wykazać ( pomimo, z góry, wiadomej, że przegra.) i zdobyć odpowiednie doświadczenie, namacalnie sprawdzić czy mu się to na ten czas opłaca, czy dana rozrywka przypadła mu do gustu itp itd.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2020
    rrr-roger500-rrr i Legenda lubią to.
  16. agraf70

    agraf70 User

    Kolego cosik Ci sie pomieszało w 1 dzien 1 mil. uri chyba jestem za stary na te bajki ....
    nie wiem jak Ty to zarabiasz, u mnie po 2-3 godzi obcina nagrodę a bijąc nawet w tym czasie co gram behemoty to nie dam rady wbić tyle uri behemot około 6 tys. uri., na godzinę max 9 ubijesz to licz ...( 9x6tys=54 tys uri/h ) czyli ile godz. ? i wpisz sobie NIE JESTEM ROBOTEM

    wracając do ewentu dla mnie nie istnieje. Plutas umarł
    dzięki
     
  17. Cupak

    Cupak User

    W tym evencie wygrywa ten kto miał nalepszego autopilota i ten któremu ten event macha autopilot :)
     
    Legenda lubi to.
  18. Ankalagon

    Ankalagon User

    Może masz rację. Gdyby ten event mnie interesował może bym się przejął.
     
  19. agraf70

    agraf70 User

    może i tak najlepsze z tego jest to ze do zakończenia ewentu nikt nie wie które miejsce ma jego a..pilot hehehe
     
    Cupak lubi to.
  20. -porty7-

    -porty7- User

    Trudno w tych czasach o uczciwą rywalizacje. Samemu moim średnim kontem to o wiele dłużej schodzi niż takiemu botowi, ale jest przynajmniej własna satyswakcja. Przynajmniej ja się kieruję tą myślą.
     
    STRADIVARI71 lubi to.