Rękawica Plutusa - opinie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 21 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ASLAN*

    *ASLAN* User

    14 min :)
     
  2. *ASLAN*

    *ASLAN* User

    no własnie nie bo wszystkie me wyniki to 14 min max 15 :)
     
  3. Wy te wrotka klepiecie z zamknietymi oczami?tak z pamięci?Dla mnie to jakiś kosmos faktycznie.Bez premki i full konta ledwie schodzę ponizej 30 minut.Lagi,lagi i gratuluję że u was wszystko działa jak należy.Pozdrawiam :)
     
  4. *ASLAN*

    *ASLAN* User

    zdradze ci tajemnice full promki na 16 x2 bosty na dmg seprom i amo kkc oraz zarażenie i leci :)
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  5. Zeus_33

    Zeus_33 User

    Czy ktoś mi powie jak zejść poniżej 12 minut xd?? Jak to trzeba robić bo rozumiem chyba ze ktoś ma chyba lepsze wyposażenie niż promki itp xd ?? Skoro biją te wrota po 10-11 minut No ja pytam jak :d
     
  6. Nie da się, kto ci takich bredni naopowiadał?
     
  7. Zeus_33

    Zeus_33 User

  8. Jestem pewien, że to nie jest normalny czas, nawet na kk-c rcb i ze wszystkim, to musi być na zbugowanych modułach statku
     
  9. Zeus_33

    Zeus_33 User

    no to widzisz nawet jak zostały wykorzystane bugi z modułami to tedn event powinien być resetowany... bo bani tak coś jest :D ...
     
  10. Rywalizacja nie ma w ogóle sensu, na yt jest wideo jak gość wykręca 12:09 czas mając full wszystko i widać że uczciwie i zeby ktoś nie był zdziwiony na koniec jak ktoś ma prawie 1000 pkt więcej od 2 miejsca
     
  11. -.POCISK.-

    -.POCISK.- User

    tak to jest jak maszyny biorą udział w eventach
    z botami to nie wygramy jak w rekawicy tak i na mapie
     
  12. bot nie potrafi zrobic w szybkim czasie plutusa, a jedynie gracz z jego refleksem i znajomoscia tych wrot, oraz rozum tego gracza aby podejmowac decyzje co w danej chwili odpalic aby bylo to na plus dla jego czasowki
     
  13. Ciekawy jestem jaki najlepszy czas ktoś osiągnął na full koncie ,jednak bez premki. Poniżej 20 minut mi się jeszcze nie udało.:( Na pełnym czasie transfreru to możliwe,jednak nie wyczaiłem kiedy dokładnie użyć (wysadzenie NPC) kolejna próba :)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 sierpnia 2020
  14. Zeus_33

    Zeus_33 User

    hmm no ja mam full konto i jakoś nie mogę zejść poniżej 15min ... xd tak że nie wiem 15:40 to jest mój najlepszy..
     
  15. Bez premki uzyskujesz 15:40?
    Zapomniełem o zarażeniu upss
     
    Ostatnie edytowanie: 2 sierpnia 2020
  16. Zeus_33

    Zeus_33 User

    Z premka,lecz myśle z bez premki tez bym mógł osiągnąć nie wielkiej różnicy czas... No ale żeby zejść niżej to już nie mam szans xd nie mam pojęcia jak :)
     
  17. TraluMrozu

    TraluMrozu User

    Te wrota robi się średnio 12min, da się to poprawić o 15/20s ale sporo zależy tu od ustawienia fali (tzn. gdzie wyskoczą alieny, przy nas czy na drugim końcu mapy).
    [​IMG]
     
    warrriat lubi to.
  18. warrriat

    warrriat User

    Hej bardzo dobry wynik! Powodzenia!
     
  19. kube

    kube User

    ja robie srednio 35 minut hahahhahaah

    cos takiego mnie dzisiaj wyskoczyło
    04.08.2020 - 09:31[​IMG](11)
    [​IMG]
    04.08.2020 - 09:31[​IMG](11)
    [​IMG]
    04.08.2020 - 09:31[​IMG](11)
     
  20. po gratulować takich wyników ::))) ale 38 modułów DMG nost i 28 modułów SHD sentinel to bajka