Rękawica Plutusa - opinie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 21 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zeus_33

    Zeus_33 User

    nawet jak i są to masz hp link... który to ułatwia... orcus to samo :)
     
  2. wiem kolego, tylko z alienami wychodzi 35min. a bez 18min a czas to punkty
     
  3. izi932

    izi932 User

    ale po co komu bic te alieny jak wystarczy samego bosa ubic i wychodzi duzo szybciej niz te twoje 18 min
     
  4. a widzisz, tego nie wiedziałem do wczoraj ze nie trzeba ich bić tylko zgasić lampy i bić bosa a reszta sama pęka wraz z nim
     
  5. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Akcja specjalna została zakończona.

    W związku z powyższym, wątek zamykam

    BA_Chmurka
     
  6. witam
    mam pytanie czy nadal mozna dostac za bossa 5.000.000 uridium czy juz nie?
     
  7. nei dziala event nie zalicza szkod do celow i nei ma wrot brawo BP
     
  8. -dshh14-

    -dshh14- User

    Wejdź do wrót Rękawicy Plutusa od 15 lipca od godziny 10:00 (LST) do 29 lipca do godziny 23:59 (LST) i walcz z falami trudnych NPC.
    u mnie smiga ale jest 12:00 a nie 09:35
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lipca 2021
    Nathersis lubi to.
  9. Nathersis

    Nathersis User

    Według FAQ nadal jest taka możliwość
     
  10. Cupak

    Cupak User

    100 x lepszy eventem był Eksperyment Plutusa niż ten
     
  11. Nathersis

    Nathersis User

    Ranking będzie ustalany na podstawie wyniku łącznego z 5 najszybszych przejść wrót, czy tylko z tego jednego najlepszego?
     
  12. Raghveir

    Raghveir User

    Wydaje mi się że skoro w okienku eventowym Plutusa liczona jest suma 5 najszybszych, to chyba ta wartość będzie brana pod uwagę w rankingu.
     
  13. Cupak

    Cupak User

    Ten Pasek Postępu to jest jeszcze w tym evencie czy został zastąpiony licencja bojową ?
     
  14. Raghveir

    Raghveir User

    Nie ma już paska - wykonujesz cele eventowe. Oprócz tego są nagrody za ranking ( 5 najszybszych ukończeń plutusa na normalu )
     
    Cupak lubi to.
  15. Cupak

    Cupak User

    Dziś dostałem 50 000 ammo x 7 czy to może być właśnie za szybkie wykonanie ?
     
  16. Raghveir

    Raghveir User

    Nagrody za ranking będą przyznawane na końcu akcji ( i dają więcej nagród niż tylko ammo ) więc to raczej nie to ( a to tam szybkość ma znaczenie ) .

    Pytanie: czy tę nagrodę dostałeś ze skrzynek które zostają po jednym z alienów w danej fali ? czy to była nagroda po przejściu wrót, po ubiciu Plutusa?

    Po ilości i rodzaju raczej skłaniam sie ku drugiej opcji. Nie jestem pewien czy jest to uzależnione od szybkości ukończenia wrót ( nie powinno być, własnie to nagradza ranking ) - bardziej wydaje mi sie to wartością losową. O ile 50 RWA , 5k uri, exp , kredyty i poważanie dostaję za każdym razem, to amunicja jest losowa, zarówno w rodzaju jak i ilości.

    Wygląda na to że miałeś konkretne szczęście z tym 50k :) ja raczej dostaję rząd wielkości mniej.
     
  17. Cupak

    Cupak User

    dostałem na koniec :D za ukończenie wrót, dziś po raz drugi

    Kod:
     rud typu Regulator wiązki aksjonowej.
    Otrzymałeś 50.000 amunicji laserowej typu RCB-140.
    Otrzymałeś 4.648 amunicji laserowej typu PIB-100.
    Otrzymałeś 5.000.000 punktów doświadczenia.
    Dopisano 648.000 punktów poważania.
    Otrzymałeś 5.000.000 kredytów.
    Otrzymałeś 5.000 uridium.
    Otrzymałeś 25 szt. rud typu Akcelerator indoktrynolu.
    Rękawica Plutusa (normalna) zakończona.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2021
    Nathersis lubi to.
  18. Raghveir

    Raghveir User

    A jaki masz czas jeśli można wiedzieć?
    Widzę że ja dostaję jakieś ochłapy chyba, dzisiaj nawet RWA nie było tylko trochę ammo PIB-100 :/
    Ale ja mam ok 35 minut więc nie ma się czym chwalić ;) ( o ile ma to wpływ )
     
  19. Cupak

    Cupak User

    mój najlepszy to 31 min, a drugi 35 min
     
  20. Stanleyek

    Stanleyek User

    A JA nie mogę zejść poniżej 190 minut i tylko mogę Wam zazdrościc