Rękawica Plutusa - opinie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 21 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ice*.

    *ice*. User

    może użyj mocniejszej amunicji i lepszych rakiet ?
     
  2. nagrody są losowe ja robie plutusy w 11 min i nie dostaje takich larytasów
     
  3. Cupak

    Cupak User

    żeby zrobić w 31 min musiałem bić cały czas na maksa (x4 / RSB) na dwóch bosterach(20% DMG) i jeszcze strzeliłem sobie mine infekcyjną (10%DMG) :rolleyes:

    chyba własnie tak
     
  4. A mi, A-BL i EMP-01 wpadły;)


    Otrzymałeś 50.000 amunicji laserowej typu A-BL.
    Otrzymałeś 5.653 amunicji laserowej typu PIB-100.
    Otrzymałeś impulsy EMP-01 (20 szt.)
    Otrzymałeś 5.000.000 punktów doświadczenia.
    Dopisano 763.125 punktów poważania.
    Otrzymałeś 5.000.000 kredytów.
    Otrzymałeś 5.000 uridium.
    Rękawica Plutusa (normalna) zakończona.
     
    Nathersis i Cupak lubią to.
  5. Zeus_33

    Zeus_33 User

    Ja nie mogę po niżej 14min nwm chore ze ktoś robi w 11 xd
     
  6. kube

    kube User

    ogólnie rzecz biorąc nie zszedłem poniżej 41 minut a tak między innymi gdzie można zobaczyc ogólny ranking plutusa ?
     
  7. Raghveir

    Raghveir User

    Mi się udało do 26 minut zejść, ale na specjalnej ammo cały czas ( KK-D, KK-C ).

    Ranking Plutusa powinien być w zakładce rankingu -> ranking akcji specjalnej, ale jak na razie w zakładce Plutusa mam pusto.
     
  8. Zeus_33

    Zeus_33 User

    Ogólnie robię to ciagle amunicja KK-C z rsb + nuke npc w odpowiedniej fali a i tak nie schodzę poniżej 14 min xd xd 14:30,14:20,14:40, i te nieszczęsne 15:30 xd
     
  9. Raghveir

    Raghveir User

    Gdzie mogę sprawdzić ranking Rękawicy Plutusa? Obecnie sprawdzam w grze i ten ranking jest pusty...
    Chciałbym się dowiedzieć w której setce się znalazłem ;)
     
  10. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem zgłoszony do programistów
     
    Raghveir lubi to.
  11. jazon161

    jazon161 User

    Problem byl zawsze Rekawica Plutusa i nigdy nie byl na bierzaco
     
  12. izi932

    izi932 User

    W tej grze nie ma problemów z działem płatności. A jak już jakieś się pojawia to są bardzo szybko naprawiane. A do reszty to trzeba się przyzwyczaić chcąc grać w to dalej. Nic nie pomoże pisanie na forum, pisanie do pomocy technicznej. Bo oni tylko odpisza ze problem jest im znany i pracują nad jego rozwiązaniem. ( nad kontami ze zbugowana powazka pracują już 1,5 roku i nadal brak rozwiązania )
     
  13. brak wrot i nie zalicza celow
     
  14. kube

    kube User

    w sumie nie ma określonej godziny więc maja wyjscie z sytuacji
     
  15. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Jest problem ze startem eventu, naprawiają
     
  16. Cupak

    Cupak User

    przydałaby się rekompensata za ten falstart :rolleyes: 100 000 urki ? :D
     
    -dshh14- lubi to.
  17. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    wątpliwe : P
     
  18. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    sa ubicie plutusa w latwych daja klucz licencji ?? bo w dzienniku mam po ubiciu i nie wiem czy to klucz za ukonczenie celu czy za plutusa
     
  19. Raghveir

    Raghveir User

    Zobacz swoje cele czy Ci zaliczyło ubicie Plutusa ( powinno ). Klucz dostałeś za zrobienie jakiegoś celu - jak zjedziesz na dół to zobaczysz.

    Nie ma klucza za ubicie Plutusa - jest za ukończenie celu gdzie trzeba ich ubić 4, 8 i 12 bodajrze.
     
    -PŁONER- lubi to.
  20. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    Wiele w tej grze już widziałem i przeżyłem ale to dziś, przynajmniej dla mnie, przebiło wszystko inne. Stoję na x-8, próbuję wejść do Plutusa, kręci, kręci i zawiesza grę, niby we wrotach sie kręci ale nadal nie wpuszcza a cała gra stoi i nagle po ok 10 min -pyk- ekran ciemnieje i wyskakuje komunikat- "Zostałeś zniszczony przez "Melter", a ja nadal byłem na x-8, próbowałem jeszcze raz i to samo, stojąc przy wrotach do Plutusa na x-8 zostaję zniszczony przez statek z wrót Plutusa. Ot ciekawostka.
    Edit- żeby sprawdzić, po naprawie statku polatałem trochę po mapach, zrobiłem kilka misji codziennych -niby wszystko jest tak jak trzeba, zatem dodatkowo złożyłem wrota Alfa i próbowałem w nie wejść i ZONK to samo j/w.
    Cóż poszedł ticket do PT, chyba jakiś poważniejszy problem
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2022