Rękawica Plutusa - opinie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 21 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. czyżby ? przeczytaj własny post


    ponad 2 h zajęło mi z x3 na złocie dojść do plutusa(który zabrał mi ostatnie życie) przejście łącznie z wieżami. Ogólnie 2 raz nie wskakuje. Statek to golec 12 promków brak zeusa reszta lf4.
     
  2. wloczykij

    wloczykij User

    Rakietki to jeszcze nic na ostatniej fali , oprócz tego warhead leciał w moją stronę , zatrzymałem żeby się wybronić a wokół mnie zaczęły się pojawiać nowe miny i coraz więcej ich było , ruchy już miałem tak ograniczone , no i buuum ... teraz to już nie wiem jak się za to zabrać.
     
  3. Moja opinia po 1. wrotach . Dobry pomysł , że tym razem są to indywidualne wrota , to jest jedyny plus ( jak na razie ) a co do minusów to na bosterku 100% zebrałem 10 tys pkt , a wiec żeby odebrać 5 nagrodę trzeba zrobić 5 wrót ( w poprzedniej edycji zajmowało to 2-3 godz.) czas robienia wrót 23 min , szkoda ze nie widać rankingu tzn. kto ile ma pkt..
     
  4. *ASLAN*

    *ASLAN* User

    czemu tylko dostałem nagrode za plutusa ? leciałem do tp co po nim sie pojawił i wywaliło mnie na 1-8 i zadnej nagrody za ukonczenie ;/
     
  5. Szansa na otrzymanie nagrody wynosi 35% nie każdy i za każdym razem dostaje , ja też nie dostałem
     
  6. szkoda czasu na te wrota gram 8 lat a takiej [CENZURA] to nigdy jeszcze niebylo pozdrawiam

    Pozdrawiam,
    MOD_Moth
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  7. event dla mnie fantastyczny zawsze to odskocznia od bicia alienów. Jednakże to nie na moje wyposażenie
     
  8. REVERS

    REVERS User

    Wrota same w sobie bardzo ubogie, nagrody też + brak misji specjalnych = dno
     
  9. kempes™

    kempes™ User

    Zgadzam się w zupełności
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2019
  10. oddajcie vortexa bo przy tych alienkach z bojek przy platusie to sie nie da tego zrobic normalne
     
  11. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    jak wyklepać pluta que? bo te miny pękają no i rakiety latają no i mam fes trudno, no
    no włacha
     
  12. Turok112

    Turok112 User

    Pewien błąd w pisowni jest odnośnie 2 nagrody
    Czytałem i co to zmieni? są średnie dla sfe czyli mnie ;)
     
  13. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    turok kurok hle hle :eek:
     
  14. Turok112

    Turok112 User

    Ciekawi mnie jak mamy w te kilkanaście dni ubić 30 plutusów do osiągnięcia.. 1 boss dziennie to zbyt mało. Może będzie ciąg dalszy tych wrót po jakimś czasie?

    Co tam sępie chciwy na seprom?
     
  15. kubana94

    kubana94 User

    Vortex jest owiele lepszy! oddajcie Vortexa a ten szajs zostawcie dla topki.
    Zgadzam sie z internautami.
     
  16. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    karakany, zrozumcie, że vortex to przeszłość.
    wszystko co darmowe i dochodowe dla gracza zostanie ucięte!

    macie wyciągnąc swoje chude portfele i zrobić przelew, a nie że dostaniecie za nic tony darmowej ammo x2x3x4

    koniec z tym! skonczylo sie!

    robic plutusa a jak nie to do książek!
     
    Aster i Cupak lubią to.
  17. wloczykij

    wloczykij User

    Ten event jest skazany na porażkę , no niestety , ale został stworzony dla elity a nie zwykłych graczy , za piątym razem udało mi się przejść te wrota , w skali od 1 do 6 wystawiam ocenę mierną ... niech pan tuk tuk o tym pomyśli na przyszłość.
     
  18. 6-KAWTOTKA

    6-KAWTOTKA User

    yyyy jak ubic straznika platusa ktory leje we mnie 500000 dmg normalnie zalpl z tym eventem
     
  19. MOD_Moth

    MOD_Moth User

    @.-T_H_O_R-.


    2.2. Język forum
    Na forum obowiązuje standardowy język polski. W przypadkach szczególnych (sygnatura, podpis) dopuszczalne jest użycie języka obcego pod warunkiem zamieszczenia polskiego tłumaczenia.
    Wyjątek stanowią nicki (o ile nie naruszają żadnego z pozostałych punktów Regulaminu) oraz terminologia ściśle związana z grą (np. item, event, news, etc.).

    Brak kultury: 11



    Pozdrawiam,
    MOD_Moth
     
  20. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    @*kozaczek1*
    2.2. Język forum
    Na forum obowiązuje standardowy język polski. W przypadkach szczególnych (sygnatura, podpis) dopuszczalne jest użycie języka obcego pod warunkiem zamieszczenia polskiego tłumaczenia.
    Wyjątek stanowią nicki (o ile nie naruszają żadnego z pozostałych punktów Regulaminu) oraz terminologia ściśle związana z grą (np. item, event, news, etc.).

    Pozdrawiam
    MOD_M4
     
    MOD_Moth lubi to.