Rękawica Plutusa - opinie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 21 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Cupak

    Cupak User

    No bo to jest dla tych co latają na autopilocie i teraz biedni nie wiedzieli co mają zrobić z tym uri co je 24/7/52 nazbierali :D Dostali więc rozwiązanie :)
     
  2. Aster

    Aster User

    Doszedłem dziś do ciekawego wniosku. Wiecie do jakiego? A takiego, że BP szykuje się powoli do zwinięcia interesu. :D Serio, nawet mnie zbrzydła już ta gra, a jestem tu od 2010 roku. Z roku na rok coraz mniej dawania, coraz więcej brania. Każdy event na którym gracze mogliby zbić porządny kapitał odchodzą w zapomnienie, a na ich miejsce wchodzi coraz większy badziew. Na mapach z 3/4 statków to boty, które na domiar złego od razu uciekają (a szkoda, bo nabiło by się troszku misji na statki). Oszuści się bogacą, a normalni gracze mają figę z makiem. Tym co robią te eventy albo już rozum odjęło, albo robią to celowo. Szkoda czasu ludziska. Chyba czas uciekać z tego bajzlu. Skoro BP ma nas w nosie, tak my nie pozostańmy im dłużni. Ciao!
     
    Legenda i Konstytucja lubią to.
  3. BZYK07

    BZYK07 User

    do niczego te wrota, jak by nie lagowało serwera to nie trudne tylko nagroda słabiutka
     
  4. przy twoim wypo tak, ale ja piszę w kontekście innych graczy, większośći tego serwera co najwyżej ma 10 prom z misji. Myślisz że taki gracz jest w stanie przejść te wrota bez ponoszenia dużej straty amunicji/hi tech itp?

    #Vortex
     
  5. gram_121

    gram_121 User

    mam 11 prometeuszy i 3 lf4 na alieny, zrobilem te wrota w godzine i 20 minut bijac aegisem z x3
     
  6. ATB

    ATB User

    Konto mam takie sobie jak na dzisiejsze realia DO ale całkiem sprawnie poszło,byłem ciekaw tych nowych npc i ogólnie samych wrót więc zabrałem się do roboty natomiast po dotarciu do fali finałowej odnoszę wrażenie że oni tam chyba palili wąsa kiedy tworzyli ten etap...gałgany...
     
  7. Turok112

    Turok112 User

    TAK. Jestem tego w 100% pewien. Te wrota można spokojnie zrobić na starych lf4, fakt 10 k ammo więcej.. Ale to aż tak wielka raczej nie jest strata, tu jak i indziej liczą się umiejętności grania. Zbyt ciężko? zawsze możesz lecieć na aegisie i klepać się.. Będzie wolniej ale bezpieczniej niż na statku bez repek. Co do nagrody.. No tutaj to słabo, bo 35% szansy to mało, bardzo mało... Coś jak trafić w dawnych czasach havoka.
     
  8. tomasvip

    tomasvip User

    Pytanie dla BA lub TL, jeśli jest 35% szans na otrzymanie pakietu nagród to ile jest procent w pakiecie na otrzymanie np design noblis? Czy 100% z 35 jest rozdzielone po równo na każdą z nagród z pakietu czy np na amunicję jest 60 % a to co cenniejsze to ciężej trafić
     
  9. Wujasekxd

    Wujasekxd User

    Będą jakieś misje czy nie ??? ...
     
  10. Tragedia !!! Już nie mogli gorszych wymyśleć.
     
  11. Ankalagon

    Ankalagon User

    Wrota spokojnie do przejścia - trochę spokoju i leci szybko jak i amunicja - a lagi to są po to by utrudnić niewtajemniczonym walkę o nagrody ?
    Dzisiaj ostatni raz robiłem to na białce. Od jutra na luzaku klepie sobie z x1 i w wielkim poważaniu mam te nagrody - Oddajcie Vortexy.
     
  12. REVERS

    REVERS User

    Chociaż mogli większa nagrodę dać za te śmieszne wrota i pewną białkę np. 20 tyś.....
     
  13. Legenda

    Legenda User


    co do ewentu to żenada szkoda czasu ammo i busterkow, co do samej gry DO to fakt BP próbuje wyciągnąć od graczy ile wlezie bo w 2020 r gra padnie
     
  14. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Nie mam pytań i nie komentuję -ja to poprostu [CENZURA].
     
  15. Turok112

    Turok112 User

    Heh ;)

    No oby to nie była jakaś zamiana za Vortexy.. Wolałem te 1-2 h bić w ToT ale nagrody były lepsze. Najlepszy ten jackpot.. 5 baniek uri ale mamy pewnie 0,000000000000000000000001% szansy na trafienie.
     
  16. Pewnie Masz racje , robiłem juz 6 razy te wrota ( 3 konta po 2 razy ) i na żadnym nic nie dostałem . Mi na ten event brakuje słów , a jeszcze wczoraj po 1 wrotach zapowiadało sie obiecująco. Brawo BP psujcie ta gre dalej :)
     
  17. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    najlepszy event w historii tej gry
     
    warrriat lubi to.
  18. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    kto tu wymaga pomocy :eek:
    BP przelicza wasze zapomogi a ci wariują grając na 10 kont o_O
     
  19. wrota dno
    liczą się tylko ci co mają amunicje typu KK-C plus RSB
     
  20. a po tych wieżyczkach jak już bojki miny stawiają to Plutusa walić? Bo kilka minut kręciłem dookoła niego i waliłem i mam wrazenie że nawet osłony mu nie zeszło prawie nic.