Rękawica Plutusa - opinie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 21 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kpt.Pirce

    Kpt.Pirce User

    Może ktoś konkretnie opisać co się tam dzieje jak się boiki i miny pojawiają? Te rakiety spokojnie rozwalają nawet na stabilnej osłonie. Te boje trzeba rozwalać jak wieże? Ile tych rakiet po 500k jest? Dobra już wiem - filmik obejrzałem. Trzeba przy bojkach poczekać aż czas minie i same się rozwalają :).
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2019
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  2. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    a jak już bojki popękają to miny przestają sie pojawiać?
     
  3. gdzie ten filmik?,bo słabo u mnie z pomysłami na to wrrr obejrzałem hmm ciekawe ile osłony trzeba XD
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    Dla tych co jeszcze nie wiedzą co i jak.
    Jak ubijesz te "coś co puszcza rakiety" w narożnikach, pojawiają się strefy - wlatujesz w jedną strefę odczekujesz 5 s i lecisz do kolejnej ( międzyczasie uważając na rakiety szczególnie te większe co biją po 500k w hp ( neutralizujesz je poprzez zestrzelenie ) )

    Jak znikną wszystkie strefy możesz zacząć ubijać Plutka uważając na rakiety i jakieś badziewie które wypuszcza co jakiś czas.

    link do filmiku BA_Astral na YT


    Ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi ?
    ( Bostery, seprom )
    Wczoraj z białki bijąc po 140k zajęło mi to 40 minut ( formację na alieny standardowe ćma na nowe szkoleniowa ) - cyborgiem
    Dzisiaj bijąc z x2 ( po 50 k ) zajęło mi to tyle samo czasu ( tylko formacja szkoleniowa ) - hamerkiem. i mniej amunicji straciłem niż wczoraj.
    Jutro polecę Vegą i będę klepać z x1 może będzie jeszcze bardziej opłacalne.

    Pytanie do samych punktów - są one sumowane z każdego "pozytywnego" przejścia wrót czy są to punkty z najlepszego czasu przejścia ?
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2019
  5. Zbyt trudne dla przeciętnego gracza dla fulek z biaką rsb i boosterami do zrobienia. ammo x2(złoto) z lf4 zajscie do bojek około 3h - nie do wykonania. Jezeli ktoś twierdzi inaczej niech pokaze filmik jak robi bez boosterów sepromu i na zwykłych laserach
     
  6. Turok112

    Turok112 User

    Trafiłeś na słabsze fale(łatwa droga do plutusa)
     
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    Bez bosterów na samym sepromie tylko białka bez RSB, Lasery full LF4 na alieny , cyborg, prędkość na statku 410 na szkoleniowej - da radę zrobić w czasie 50 minut - pierwsze moje podejście - co prawda nieudane bo nie wiedziałem o co chodzi z tymi strefami i dostałem w palnik.

    Jednak jest jak napisałeś - bez odpowiedniego sprzętu to lipka - jedynie klepanie z x1 dla samej urki na zakończenie przy czasie grania przekraczającym nawet i 3 godzinki.

    Jak dla mnie poziom trudności tych wrotek powinien być jakoś zbalansowany - np w kategorii sprzętu z jakim się wlatuje w te wrotka.

    i powtórzę pytanie co do punktów

    - są one sumowane z każdego "pozytywnego" przejścia wrót czy są to punkty z najlepszego czasu przejścia ?
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2019
  8. JW-69

    JW-69 User

    to może ktoś da jakieś rady dotyczące ustawień i wyposażenia
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2019
  9. Kpt.Pirce

    Kpt.Pirce User

    Tu jest link do filmiku, gdzie na początku dają opis sprzętu (trochę wypasiony wg. mnie). Od 4:35 jest fala z Plutusem (lepiej spowolnić filmik w ustawieniach do 0,25).

     
  10. ATB

    ATB User

    Mógłbyś doprecyzować? bo ja jakoś sobie tego nie wyobrażam jak by to miało wyglądać,system miałby spontanicznie weryfikować z jakim wypo wlatujesz i spontanicznie dobierać fale czy z góry powinno być nam narzucone z jakim wypo mamy tam wskakiwać? czyli na przykład masz na statku full lf-3 dostajesz wyznaczone fale,full stare lf-4 wyznaczone fale etc.Chyba prościej byłoby zrobić tak jak z urodzinowymi easy/hard i każdy może spróbować jednych i drugich bez względu na wypo lvl.
     
  11. kube

    kube User

    kiszka ten event jak zwykle zresztą
     
  12. Turok112

    Turok112 User

    No to znając błędy gry event wygra admin, bo rozwala wszystko na hit.



    Ile mamy czekać na ten ranking i misje(głównie ranking)??! Event już 2 dzień a nic dalej nie ma.. Tyle lat a ciągle stoicie w miejscu gdy nadchodzi jakiś event.
     
  13. poland102

    poland102 User

    nie tylko stoją ale czasami się cofają:)
     
  14. kempes™

    kempes™ User

    O co chodzi z tymi złotymi okręgami, co to jest? (na filmie 5.48 min)
     
  15. REVERS

    REVERS User

    Punkty postępu za alieny śmieszne - 16, 18 ... przynajmniej 200-500 za alieny...
     
  16. Turok112

    Turok112 User

    To te nowe wynalazki BP.. To chyba odbiera po 30k/s ale tylko wtem gdy jesteś blisko tego.


    No słabo.. Kiedyś zdobywało się o wiele więcej dziennie.
     
    kempes™ lubi to.
  17. Złoty

    Złoty User

    chyba jakaś kpina Otrzymano przedmiot: Amunicja - LCB-10 (20)
     
  18. Czy da się jakoś sprawdzić ranking wydarzenia, bo w eventach nic się nie wyświetla :(
     
  19. JasteR

    JasteR User

    A gdzie można zresetować ten postęp do kolejnych nagród za punkty? Bo w FAQ jest napisane, że za 15K uri można zresetować. Druga sprawa, że u mnie coś się to okienko popsuło, w którym się wyświetla czas robienia wrót. Zamiast czasu mam wyświetlone zawsze 0 i jakąś nazwę zmiennej z klienta.
     
  20. kempes™

    kempes™ User

    Jak pasek postępu dojdzie do końca to zamiast "zbierz" wyświetli się "zresetuj".