Rękawica Plutusa - opinie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 21 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. poland102

    poland102 User

    dokładnie ale dopóki nie naprawia tobie tego okienka to możesz sobie pomarzyć o resecie;)
     
  2. Zeus_33

    Zeus_33 User

    a dlaczego nie widać rankingu graczy?? w ciemno trzeba się zmagać ? po co mam np latać tam sokoro mogę być ostatni czy w top50 :D:p hahaha chyba lepiej zobaczyć jak się stoi z punktami według innych graczy :D
     
  3. dlaczego jak ukonczylem wrota w krotszym czasie niz 60 minut dlacego nie pokazuje tych punktow
     
  4. Turok112

    Turok112 User

    Haha dobre :D
    Nic takiego nie ma na ten moment, tak samo jak misji.

    Ta też tak mam.. A nawet dziś jak robiłem wrota to mi plutus znikł ale bił normalnie(jakiś bug, po relogu pojawił się)

    Są spore błędy w tym evencie.. Na ten czas nic nie naprawiają. Sam jestem ciekaw ile zdobywam pkt, bo w dzienniku mi pokazywało, że dostaję tyle i tyle za ukończenie wrót a teraz żadnego takiego wpisu nie było(możliwe, że nawet przez błędy nie dodało) a dodam, że ukończyłem w mniej niż 1h.
     
  5. kempes™

    kempes™ User

    Robiłem rano i też mi punktów nie dodało
     
  6. Złoty

    Złoty User

    No raczej dobrze ze zobaczysz swoje zmagania i innych graczy juz po fakcie jak dla mnie bajka:)
     
  7. Zeus_33

    Zeus_33 User

    no dla mnie nie bajka bo nie będę specjalnie marnował ammo chodź zacząłem 2 dni później jak mi się wydaje :D
     
  8. REVERS

    REVERS User

    Hah, a to Ci nasypali :D xD Parodia westernu ten event normalnie xDDD
     
  9. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    Slabe jest to ze ten event jest polaczony z poprzednim. Niby wrota i kazdy jest sam event moznaby powiedziec indywidualny ale jednak nie bo jak ktos nie nazbieral ammo na poprzednim gdzie liczylo sie to kto nalerzy do wiekszej grupy to teraz tak naprawde jest kontynuacja tego. Pod tym wzgledem event slaby. mogli dac oddzielne ammo do nabycia czy cos tak zeby w jakis sposob wyrownac szanse tym ktorzy wola grac solo niz w wielkich grupach
     
  10. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    tu przyznam ciracje
    na poprzednim evencie latal klan na pl1,2i3 ktorych gracze latali 24/7 zapewne kilka osoba gralo na 1 koncie tak mi sie wydaje ale mniejsza z tym bardziej chodzi o to ze jak latali w dzien to bili normalnie po 300k z RB w alieny a w nocy latali po 3/5 a hity wchodzili po 1mln po 3mln jednej nocy widzialem hity aliena ktory mial ponad 100mln hp i oslon zjezdzali w 15 sekund a BP nic z tym nie zrobil a niby astral latal i pilnowal
    zamiast tych wrot co teraz sa dali by vortexy albo jak kiedys byly pety do bicia szlo sie na tym ladnie urki dorobic nawet
    a teraz co to za event skoro ludzie pobugowali sobie sepromu od groma ammo np KK-C narobili od poprzedniego eventu i teraz bija na czas wrota a BP patrzy tylko pierw jak zabrac ammo slabszym graczom ( piszac slabszym mam na mysli tych graczy nie z TOPki )
    a TOPowe konta teraz sie smieja i sie ciesza ze kilku graczy bedzie mialo 1 miejsce w rankingu i dostana po 2.5mln urki i znajac zycie nie raz dostana 5mln urki z tego PLUTUSa bo ta gra juz od dawna jest PAY TO WIN
     
  11. warrriat

    warrriat User

    Jeśli mówisz o behemocie to jak jeszcze działały bostery rozdzielające to 1mln było małym hitem



    Co do eventu, w końcu coś ciekawego będącego wyzwaniem. Rakiety bijące po 500k czyli każdy może paść nawet full konta. Narzekacie, że nagrody słabe, ale w rzeczywistości są znacznie lepsze. Na vortex of terror dostawaliście rakietki do wyrzytni, białkę(30 tysięcy xD), albo ELITARNE desingi do dronów, tutaj można dostać amunicję KK-C. Event trochę niedopracowany, ale zdecydowanie na plus.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2019
  12. Turok112

    Turok112 User

    Człowieku.. TROCHĘ? ludzie masakra.. KK-C raz na 20 wrót i to tylko 50k? Nawet nie ma porównania do VoT, tam przez 1 event wrót można zdobyć, ZDOBYĆ a nie stracić ammo. Niby 5 mln uri.. Nie ma szans nawet tego trafić skoro normalna nagroda ma 35% i trafia się raz na ileś wrót.. Ostatnio co dostałem to x1 ammo tak jak kolega wyżej. Nagrody jak z boxów tfu.
     
  13. Cupak

    Cupak User

    tylko grać i nie umierać :D event dla autopilotowców którzy nie mają co robić z uri, ale i im się też nie chce pewnie :cool:
     
  14. Niby jest te 35% na coś fajnego lecz ja już 5 raz je zrobiłem i nic nie mam.
     
    STRADIVARI71 lubi to.
  15. No to witaj w klubie, jakieś oszukane to.
     
    STRADIVARI71 lubi to.
  16. ile jest szans na te 5mln uri
     
  17. wloczykij

    wloczykij User

    Ten balans może trochę odmieni poziom wrót , pożyjemy zobaczymy
     
  18. Turok112

    Turok112 User

    Tyle negatywnych opinii o tym evencie a nic się nie zmienia.. Misji nie ma, rankingu nie ma, chęci do robienia nast nie ma.

    No coś pewnie koło no może się mylę ale pewnie gdzieś między 0 a zero.. Nie masz żadnych szans na trafienie tak wielkiej nagrody od BP.
     
  19. Kemot81

    Kemot81 User

    Już 3 raz nie dostałem żadnej nagrody dalej widzę same błędy
     
  20. C-I-E-Ń

    C-I-E-Ń User

    Dokładnie mam to samo nie wypadają żadne nagrody:(