Rękawica Plutusa - opinie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 21 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zrobione wrota juz 3 razy zawsze mieszczę sie w 60 minutach a mimo to poza podstawową nagroda za alienka i punktami nic nie dropi event "EXTRA" oddajcie VoT , Szalone kubiki i Refereboty
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  2. Aster

    Aster User

    Aż boję się pomyśleć, jakie ''atrakcje'' przygotują nam za rok... Opinie graczy mówią same za siebie. Wszystko co opłacalne poszło w diabli, został tylko najgorszy badziew dla oszustów i multiklanów.
    Serio, kiedyś jeszcze miałem jakąś motywację by popykać w tą grę. Teraz z przykrością stwierdzam że czas już zwijać manatki i brać sprawy w swoje ręce (Cupak wie o co chodzi :D ;) ).

    No cóż, jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie...
     
  3. za 4 razem dostałem 20 k ammo a koszt przejcia to 100k x2 i z 5 -6 k białki i z 6 k x3
    ale rebalans jest ok warhead na shoot-a i gwarantowane ammo od jutra :)
     
  4. poland102

    poland102 User

    na 3 razy, raz dostałem 20k a-bl czy cóś:)
     
  5. szczerze nie oplaca sie tego robic za takie marne nagrody poeinni dac kazdemu po 5mln uri i wtedy by ludzie zaczeli grac i robic te smieszne wrota
     
  6. REVERS

    REVERS User

    I co z tego, że wyrażamy tutaj swoją opinię skoro oni i tak tego pod uwagę nie biorą.. Gdyby to respektowali to po tylu negatywnych komentarzach zmieniliby cokolwiek w tym śmiesznym evencie
     
  7. Przecież zmieniają rakiety war oraz dodatkowo zawsze dostajesz ammo
     
  8. C-I-E-Ń

    C-I-E-Ń User

    Nie zawsze trzy pod rząd puste żadnych nagród za przejście
     
  9. arino12

    arino12 User

    cztery puste a w piątych 10k xenomitu ,smiech -.-
     
  10. oj nie wyszła im ta synchronizacia war bez zmian
    za to pojawiły się błedy w przesuwaniu ammo i surowców w slotach
     
  11. Turok112

    Turok112 User

    Dokładnie.. Wrota zrobiłem i to samo co wczoraj.. Nic nie dali nic nie ulepszyli..
     
  12. przez te bledy mi statki resetuje na 10k masakra 1 relog i o 100 mniej to jakas kpina
     
  13. poland102

    poland102 User

    bo za wcześnie robiłeś...restart był o 11:40 dostałem laser hyperpl. i 5k pib100
    natomiast nadal nie wyświetla się: czas wrót, miejsce w rankingu...
     
  14. Złoty

    Złoty User

    bo nie bedzie do konca eventu pokazywalo zeby byla niespodzianka xd

    teraz powinni puscic skrypt zeby podopisywalo pib za wczesniej zrobione wrota pozdro :)
     
    REVERS lubi to.
  15. REVERS

    REVERS User

    Dokładnie. Jednak mogliby dać więcej punktów postępu za te aliney a nie 4-5 za te śmieszne fioletowe
     
  16. *ASLAN*

    *ASLAN* User

    Otrzymano przedmiot: Osłona awaryjna 2
    [​IMG]
    26.03.2019 - 16:50[​IMG]Otrzymano przedmiot: Wysadzenie NPC (2)
    [​IMG]
    26.03.2019 - 16:49[​IMG]Rękawica Plutusa ukończona.
    [​IMG]
    26.03.2019 - 16:48[​IMG]Otrzymano przedmiot: Design statku - Szlachetny Cyborg
    [​IMG]
    26.03.2019 - 16:48[​IMG]Otrzymano przedmiot: Amunicja - Infekcyjna amunicja laserowa (4.448)
    [​IMG]
    26.03.2019 - 16:48[​IMG]Otrzymałeś 5000000 PD
    [​IMG]
    26.03.2019 - 16:48[​IMG]Otrzymałeś 648000 poważania
    [​IMG]
    26.03.2019 - 16:48[​IMG]Zniszczyłeś statek obcych typu "Plutus".

    2 wrota i los się uśmiechnął z dresikiem ^^
     
  17. wnerw mnie ogarnia ostatni event setki razy i brak hecate teraz tez kilka i nic tylko raz amo
     
  18. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    rankingu nie ma aby kilku graczy nie mialo 1 miejsca
    tak jak to gracze robili przy evencie na piraty
     
  19. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    ty chyba nie masz pojecia co piszesz

    RANKINGU NIE MA ZEBY GRACZE MYSLELI ZE MAJA SZANSE NA TOP1 I ZEBY CALY CZAS ROBILI TE WROTA TRACAC wszystko
     
    Cupak lubi to.
  20. ziomek ja dzisiaj to samo dostałem hehe