Rękawica Plutusa - opinie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 21 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. szcerze zrobilem 9 tych wrot i szkoda ammo za 5k tylko pibu wolabym vertexsy bo tam ammo chociarz lecialo
     
  2. Zgadzam się z przedmówcą, u mnie zrobione wrota już 13 razy i jeden jedyny raz wypadło ammo kk-c z tej 35% "szansy" Swoją drogą ten jackpot 5 mln uri, szansa jest pewnie coś a'la jackpot z wrót na x7: 0,001% xD
     
  3. REVERS

    REVERS User

    To jedna wielka kpina ;) Powodzenia z kolejnymi eventami - może za 10 lat dadzą coś dla graczy, aby zarobili a nie tylko stracili
     
  4. Aster

    Aster User

    Raczej bym się nie łudził że zrobią coś lepszego. Obserwując tą grę stwierdzam wprost - DO idzie na dno. Nie zdziwiłbym się jakby w tym roku w ogóle nie pojawiły się wrota Skolla na zimę. Przecież to zbyt opłacalne!!! Lepiej zrobić jakiś szajs ala Demaner, Hitac itd, żeby nasi autopiloci dorobili sobie troszkę hajsu, bo tacy biedni kurna są. I najlepiej jeszcze nagrody za kubika zmniejszyć o połowę... Bez komentarza...

    Dwa razy zrobiłem te wrota i już mi wystarczy. Serio, oddajcie Vortexa. Kupiłem sobie podwajacza + PET na protokołach i dało się naprawdę nieźle obłowić. A tutaj? Kicha, kicha i jeszcze raz kicha... Założę się że kolejnym eventem będzie albo polowanko na piratów albo Demanery...
     
    Legenda lubi to.
  5. REVERS

    REVERS User

    Boty się obłowią na tych eventach, po 10 mln uri maja to wiesz.. dla nich rarytas :D
    A o kubikach nie wspominaj, były szalone kubikony - jedna z lepszych akcji specjalnych to usunęli, a te śmieszne zdobądź boję czy infiltracja czy jak to się zwie zostało..
    A ten plutus? Porażka na całej linii. Zamiast zrobić pule nagród [ np. 50 - 100 tyś amunicji ABL, 100 tyś RSB, 1000 EMPÓW, designy do dronów, statki np. hekate i cyborg ] to nawalili wszystkiego, że nawet 10 tyś xenomitu się dostaje.... Xenomit to ja mam z galaxy gate.. I jeszcze 35 % szans.. to ciekawe te szanse, przez tyle dni dostać 2 cz 3 razy nagrodę w postaci 10 tyś xenomitu i 15 tys amunicji ABL. A teraz podliczcie sobie sami ile na to wszystko poszło ammo i podkrędki.
     
  6. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    5mln urki tez mozna dostac xD tylko tak pisze albo BP dal te 5mln urki ludziom ktorzy laduja ciagle kase w ta gre bo zwyklemu graczowi ktory nie wrzuca kasy nie dadza takiej nagrody
     
  7. Turok112

    Turok112 User

    To samo z refere.. (piłkarski event) Wszystko dzięki czemu możemy się czegoś dorobić nie płacąc pln-ów zostaje wycofane. LoW(kamyki), szalone kubiki, vortex, refere boty, zniżki w sklepie(nie w dziale płatności), pewnie za kilka miesięcy zniknie też zniżka na wrota.. Będą dawali coraz to mniejszą zniżkę aż dojdzie do 0 i skończy się dorabianie na wrotach. Samo to, że zwiększyli ceny w dziale płatności za premki było ciosem, ale dobili tym, że zmienili kody na premki za sms(lub skasowali). Tak doją z nas polaków, że szkoda gadać.. Oni myślą, że przeciętny gracz zarabia 5 tyś miesięcznie, że może pozwolić sb na te ich śmieszne oferty? 1.2 mln uri za 400 ziko? co to jest te mln uri?! 2 jak nie 1 weekend z wrotami a weź te 400 zł zdobądź.. Oczywiście, zaraz będzie fala cwaniaków(chociaż coraz mniej ich zostaje na grze).. Tak nie muszę tego kupić i nawet nie mam ochoty wchodzić w sklep. A co do plutusa.. Alien słaby, żadne zagrożenie. Nagroda jak na te czasu jest do dokończcie sb sami.
     
    Legenda lubi to.
  8. *ASLAN*

    *ASLAN* User

    No to ostatnie wrota zrobione i w tym evencie na 9 szt wrót wypadło mi : 2 szlachetne dresy do cyborga i hamerka , 40k amunicji KK-C , 1lf4 na hp i około 30k pibu wiec nie narzekam :)
     
  9. moje dzisiejsz wrota
    03.04.2019 - 20:28[​IMG]Otrzymano przedmiot: Amunicja - Infekcyjna amunicja laserowa (6.222)
    [​IMG]
    03.04.2019 - 20:28[​IMG]Otrzymano przedmiot: Laser - LF-4 Paritydrill
    [​IMG]
    03.04.2019 - 20:28[​IMG]Otrzymałeś 5000000 PD
    [​IMG]
    03.04.2019 - 20:28[​IMG]Otrzymałeś 750000 poważania
    [​IMG]
    03.04.2019 - 20:28[​IMG]Twoje osiągnięcie: …tym boleśniej upadają.
    [​IMG]
    03.04.2019 - 20:28[​IMG]Zniszczyłeś statek obcych typu "Plutus".
    i do tego 10k xenenitu
     
  10. [​IMG]
    04.04.2019 - 04:16[​IMG]Otrzymano przedmiot: Amunicja - Infekcyjna amunicja laserowa (4.007)
    [​IMG]
    04.04.2019 - 04:16[​IMG]Otrzymano przedmiot: Portal kubikonów
    [​IMG]
    04.04.2019 - 04:16[​IMG]Otrzymałeś 1275000 poważania
    [​IMG]
    04.04.2019 - 04:16[​IMG]Otrzymałeś 6000000 PD
    [​IMG]
    04.04.2019 - 04:16[​IMG]Zniszczyłeś statek obcych typu "Plutus".
    [​IMG]
    04.04.2019 - 04:16[​IMG]Rękawica Plutusa ukończona.
    [​IMG]
    04.04.2019 - 04:16[​IMG]Twoje osiągnięcie: W mgnieniu oka
    zrobiłem chyba 5 razy i do hamerka dres dostałem a ostatnie i tu niespodzianka :) Portal kubikonów.
     
  11. a gdzie sa nagrody za tego plutusa juz po wydarzeniu a nagrod dalej brak
     
  12. Ankalagon

    Ankalagon User

    Jedne z najstarszych definicji eventów sformułowali Donald Getz i J.J. Goldblatt we wczesnych latach 90-tych XX wieku. Określili oni event, jako coś „specjalnego”, „wyjątkowego”, „unikatowego”, „wykraczającego poza codzienne doświadczenia”, coś odróżniającego dany czas od innych bardziej rutynowych czynności, takich jak np. praca. Goldblatt określił event jako „wyjątkowy moment w czasie, określony poprzez ceremonię i rytuał, zaspokajający czyjeś potrzeby”. - dawniej zaspakajane były potrzeby graczy teraz jak widać sytuacja się zmieniła i zaspakajamy przy eventach potrzeby BP.
     
  13. Zapytam się tak na wszelki wypadek: czy jesteś w Top100 w ilości zdobytych punktów z Plutusa?

    Na stronie głównej wejdź w Ranking, następnie Ranking akcji specjalnej i wybierz opcję "Rękawica Plutusa".
     
  14. REVERS

    REVERS User

    Po zalogowaniu się na mapę wyskakuje Ci okno z nagrodami żeby je odebrać, jeśli nie miałeś to tak jak wyżej napisano, nie znalazłeś się w top100
     
  15. Aster

    Aster User

    To już na dwóch vortexach dorobiłbym się o wiele bardziej. Może i nie dostałbym dresów (które i tak są potrzebne jak umarłemu kadzidło) i laserka, ale w zamian dostałbym ogromną ilość rakietek, dobrej amunicji (RB, UCB) a raz mi nawet indoktrynol wpadł. :) Uridium i kredek też wypadło bardzo dużo (coś około 60.000 uridium za jedne wrota). Były co prawda trudne (te nieszczęsne Uber Siby ;) ), ale jak wziąłeś sobie podwajacz i PET-a z protokołami wydobywczymi, to naprawdę dało się wyjść mocno na plus. No i zawsze był gwarantowany protokół na 4 lvl. A tutaj? Szkoda nawet pisać...
     
  16. Ankalagon

    Ankalagon User

    Jak nagrody mają być identyczne jak w marcu 2019 - to ja podziękował za ten event - czas ograniczyć granie do zbierania fantów z kalendarza i misji dziennych.
     
  17. warrriat

    warrriat User

    Wraca jeden z najlepszych eventów na darkorbit co mnie bardzo cieszy. Szkoda tylko, że potrwa tak krótko bo nie będzie możliwe zrobienie osiągnięć na ilość wrót. Mogliby również dodać jakiś nowy design przykładowo do solace.
     
  18. Cupak

    Cupak User

    Mam nadzieje że sarkazm :rolleyes: Bo ten event rzeczywiście jest najlepszy w marnowaniu sobie czasu i ammunicji.
     
  19. warrriat

    warrriat User

    Nie. W poprzednim evencie zająłem miejsce w top10. Spokojnie byłbym w top5, ale niestety jednego dnia pominąłem wrota.
    Event jest bardzo dobry bo daje pole rywalizacji na innej płaszczyźnie niż PvP co jest ciekawą odskocznią. Przypominam, że sam event ma na celu rywalizację o miejsce w rankingu. Podobnie jak w innych eventach typu rankingowego jak przykładowo: eventy na piraty, event na alieny z map bl, event na statki, dominacja nagrodą jest jedynie nagroda za miesjce w evencie a nie za sam udział w nim.

    Jeśli ten typ eventów ci nie odpowiada masz całe mnóstwo eventów, gdzie nie liczy się miejsce w rankingu. Przykładami takich eventów są: demanery, hitaki, eksperymenty plutusa, wrota halloweneowe, zamarznięty labirynt, galaktyczne zmagania. W tych eventach otrzymujesz nagrodę proporcjonalną do udziału. Natomiast we wcześniej wymienionych eventach rankingowych trzeba coś poświęcić czy to czas czy amunicję w celu osiągnięcia premiowanego miejsca. Sam fakt, że otrzymujesz jakąkolwiek nagrodę za ukończenie wrót jest bardzo pozytywny.

    Problemem nie tylko w tym evencie, ale też w wielu innych jest taki że duża część graczy niestety nie nadąża z rozwojem konta, który wbrew pozorom nie jest taki problematyczny jak im się wydaje. Wielu z nich nie ma pojęcia jak rozwinąć konto i cieszą ich tylko eventy, które są dla nich opłacalne jak wrota hallowenowe, które dla mnie są stratą czasu bo posiadam wystarczające zasoby amunicji. Niestety oni widzą problem wszędzie: w administracji, w lepiej rozwiniętych graczach, w botach, w lagach tylko nie w samych sobie i w swojej niewiedzy. Ci gracze muszą patrzeć też na potrzeby graczy "fulek" którzy muszą mieć jakąś rywalizację czy to grupową czy indywidualną.
     
  20. Cupak

    Cupak User

    :eek:Chyba jasne że cieszą tylko eventy, który pozwalają jako tako wogóle grać z nieuczciwymi zagrywkami producenta gry i nieuczciwymi graczami. o_OJedynym ograniczeniem w tej grze nie są umiejętności czy super zdolności w kupowaniu sprzętu :cool:, ale ilość posiadanego uridium i blokowanie normalnej gry przez multiklany.
     
    small*klanio lubi to.