Reklamy

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika RedCat313, 24 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RedCat313

    RedCat313 User

    Niewiem czy zauwazyliście ale ostatnimi czasy na forum zaczeły sie pojawiać reklamy a to oznacza iż znowu dla reklamodawców DO zaczeło być atrakcyjne a skoro tak to może bp coś zrobi by usunąć lagi i przyciągnąć jeszcze więcej graczy..
    A co wy o tym myślicie lub macie jakieś teorie?:D:rolleyes::D
     
  2. gigamen

    gigamen User

    Mi się nic nie wyświetla, trzeba by spytać MODków czy coś o tym wiedzą. Przeskanuj sobie kompa na wszelki wielki, nie zaszkodzi:rolleyes:
    Może ci Cupak coś podesłał:D
     
    Cupak lubi to.
  3. wloczykij

    wloczykij User

    Też mi się wyświetla reklama , ale mi to nie przeszkadza , może administracja chce pozyskać pare złotych i przeznaczyć na jakiś zbożny cel.
     
  4. poland102

    poland102 User

    zgadzam się po za wyrazem zbożny:)
    a reklama faktycznie wisi od paru dni
     
  5. ViperΔ

    ViperΔ User

    Reklama? xD ja nic nie widze ale to może przez adblocka.
     
  6. Cupak

    Cupak User

    wyłączyłem adblocka i są reklamy :D ciekawe czy BP teraz będzie reklamował gry ze swojej konkurencji :D haha Moderatorzy zbanują całe forum albo BP :D
     
    kris0211. i gigamen lubią to.
  7. poland102

    poland102 User

    na głównej stronie forum
    to my nie możemy nic reklamować...bp moze co chce:)