Rekompensata za błędy w grze, oraz brak możliwości grania

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika MOJACYTADELA14, 30 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy należy się nam rekompensata?

Ankieta zamknięta 9 kwietnia 2024.
  1. Tak.

    20 głos(ów)
    33,9%
  2. Nie.

    2 głos(ów)
    3,4%
  3. 150k uridium, darmowe wrota, 2 tygodnie premium i 100000 UCB-100

    37 głos(ów)
    62,7%
  1. Ostatnimi czasy jest sporo problemów technicznych w grze, dużo błędów które nie są poprawiane. Dziś mało kto może zalogować się na mapę. Pewno pojawi się rekompensata, ale co nam z śmiesznego cdd czy innych niepotrzebnych rzeczy które możemy zdobyć w grze w ciągu 10 minut? Czy uważacie, że należy nam się spora rekompensata? Osobiście posiadam konto premium i przez jeden dzień nie grania tracę jeden dzień premium. Tak samo tracę miedzy 50 tyś a 200tyś uri bo tyle średni dziennie zarabiam. Dziś podwójny dzień kronosa i nie moge robić wrót. Może w końcu ktoś da nam rekompensatę w postaci konkretnego zasobu uridium, jakichś wrót i konta premium przynajmniej na tydzień/dwa. Kto jest za? Proszę głoswoać w ankiecie, może ktoś w końcu uszanuje graczy którzy utrzymują tą gre
     
    Pepuś lubi to.
  2. Wladimir50

    Wladimir50 User

    xDD taka rekompensata? Mokre sny graczy DO, predzej dadza wczesniej ten kod co ma byc w kwietniu niż jakies cudawianki :D
     
    MOJACYTADELA14 lubi to.
  3. Pepuś

    Pepuś User

    znajac podejscie BP do walki z botami oraz problemami maja nas w poszanowaniu
     
    MOJACYTADELA14 lubi to.
  4. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Chomik im chyba uciekł bo nie ma kto napedzac serwera
     
    Pepuś i MOJACYTADELA14 lubią to.
  5. chomik zdechł [*] nie kupili mu karmy
     
    Pepuś lubi to.
  6. maly2222mm

    maly2222mm User

    xd gra sie popsula
     
  7. Jeszcze Helix-e 400% zrobili XD kup uri, a potem moze ci sie uda zalogowac XD
     
  8. jedyną słuszną rekompensatą jest wymiana silnika gry na nowszy, a nie pokroju Fiata 126p... nie no serio, tej grze należy się przynajmniej od... no nie wiem... może Passata B5/B6?
     
    MOJACYTADELA14 lubi to.
  9. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Juz wszystko jasne, liczne ataki DDoS xD zamiast zajmowac sie wazniejszymi rzeczami to syf wciskaja, typowe BP.
     
    MOJACYTADELA14 lubi to.
  10. i tak nici z rekompensaty, moje konto wisi na 1-7 od 4 godzin, co najlepsze, nadal aktywne i pet ubija małe kryśki, jeszcze lepsze jest to, że nie mam tam osłon i statek nadal jest aktywny o_O
     
  11. AMCOR$

    AMCOR$ User

    Ja proponuje rekompensata po banowac bociarzy przez ktorych nie moge rangi zrobic
     
  12. skąd takie info ?
     
  13. moje we wrotach utknęło, i moje bosterki uciekają..
     
  14. Wladimir50

    Wladimir50 User


    Info na discordzie
     
  15. Co lepsze złotą vegą da sie wejsc na mape wiec wątpie ze ataki DDOS Xd
     
  16. Stanleyek

    Stanleyek User

    Rekompensata ????? Znowu szkłem dupę wytrą.
     
  17. Cygan84

    Cygan84 User

    a tak się chwalili, że mają dobrą ochronę przed atakami XD
     
  18. elkube

    elkube User

    dzisiaj dalej kiszka
     
  19. Squit

    Squit User

    Dalej lipa. Na Niemieckich forach też się niecierpliwią, też narzekają na BP. A byłem przekonany, że o "swoich" gra/twórcy bardziej się troszczy. A jednak nie. Szkoda. Gra naprawdę od początku miała i ma potencjał. Wróciłem po kilku ładnych latach i nic się nie zmieniało. Dalej narzekania na BP, botów z którymi twórcy nic nie robią bo kasa... masakra ;/.

    Co do rekompensaty to jak ktoś wspomniał, dostaniemy wielkie niepotrzebne nic :/
     
  20. Sweet

    Sweet User

    Jakich swoich. Darkorbit jak i cały bigpoint juz nie jest niemiecki.