Rekompensaty

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -[ERGO]-, 16 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. A co w przypadku gdy dzisiaj odbierałbym nagrodę za 25 dzień? Dodatkowa lf-4 piechotą nie chodzi, szczególnie na słabym koncie. Żałuję, że postanowiłem w ogóle to premium kupić. Dno i kilometr mułu.
     
    -OLO-☠ lubi to.
  2. za czasow Roberta tego by niebylo co teraz support wyczynia. obecnie support zastrasza banuje i ma w powazaniu graczy i woli zamiatac wszysto pod dywan u sasiada bo ten co maja to juz pod sufitem jest.teraz jedynie potrafia zamknac tiketa i uwazaja ze jest ok i nic nierobia. zal pisac do nich i maltretowac klawiature. ci co kupuja premki i rabaty niech dalej pompuja w coraz wieksze lagi przeciazenia i inne ustrojstwa co sa niepotrzebne w grze. a jak gra pada to tylko nazekacie. dobrze wam tak pchajcie wiecej kasy i nazekajcie dalej. niemam zamiaru pchac kasy w cos co i tak jest juz lajnem i smerdzi na pol swiata. gra padla kilka lat temu
     
    -OLO-☠ lubi to.
  3. Wspomniałeś o Robercie, ziomalu z mojego miasta, achhh, było inaczej, lepiej...



    Dlatego w tej grze póki nie zrobią porządku z kodem gry to nie pozbędą się "samodzielnych pilotów", bo nikt normalny w takiej sytuacji gdzie jest ogrom błędów i niedoróbek a gra jest przeładowana nic nie znaczącymi "duperelami" - nie będzie inwestował swojego czasu jak i środków.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2020
  4. Być może jakiś MOD by się wypowiedział w tym temacie odnośnie utracenia konta premium ? przez wielu graczy tak jak to miało miejsce na forum eng " https://board-en.darkorbit.com/threads/lost-premium.126240/ " gdzie MOD zebrał ID kont i przekazał sprawę z tym problemem wyżej aby rozwiązać problem ?
     
  5. milo wspominam Roberta z tego powodu ze jak napisalem tiketa to On zajmowal sie tym co trza. wyjasnic tez potrafil pozadnie. zawsze jak pisalem tiketa to odrazu w naglowku byl wpis Rrobert lub do Roberta. Jedyny czlowiek co ma do tej pory szacun odemnie za poswiecony czas grze i za odpisywanie oraz zajmowaniem sie nie kiedy blachostkami :D
    kolejszy szajs maja zamiar wprowadzic i bardziej obciazyc i tak ledwo zipiace serwery. polikwidowac dresy wizualne, przywrocic dresy jak dawniej bylo a nie jak teraz dres statek. wizualne dresy dronow co nic niedajapo co to komu? smietnik z gry zrobiony. my swoje a administracja i tak ma nas w powazaniu i tak zrobi co im sie podoba bez wzgledu na kosenkwecje. jasnie panstwo Bogowie zacznijcie patrzec sie na ludzi i sluchac nas a nie swojego widzimi sie
     
  6. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    adrianixus1
    Proszę o zachowanie odpowiedniego tonu wypowiedzi podczas przebywania na forum.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  7. słuszna uwaga

    PS: Miker priv :DD
     
  8. -[ERGO]-

    -[ERGO]- User

    Skoro panowie oczywiście przelecieli offtopem całą stronę, to przywołam swoje pytanie
    Jak rozumiem skoro administracja milczy jak grób, zapewne nie zostanie mi zwrócony dzień premki który mi zabrali? Poprzednio rabat miał być zwrócony, oczywiście nie był. Wiecie coś na temat jakiś sensownych rekompensat?
    Nie róbcie jakiś bzdurnych nadzieji, jeśli wiecie że ich nie będzie to napiszcie to wprost proszę.
     
  9. przedluzyli ci premium o 3dni wiec nie placz
     
  10. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    premium było dopisywane skryptem
     
  11. Tak jak myślałem, lf4 nie dostałem, a support twierdzi że łamie regulamin/owh, pozdrawiam.
     
  12. *BANDZIOR*

    *BANDZIOR* User

    Ja rowniez nie dostalem lf4-ek. Czekalem na nie jak na zbawienie, 25 dni sie czlowiek loguje i gra, wywala jakas tam kase na te gre a tu nie dostaje tego co powinien.
     
  13. 3 razy pisałem do supportu, w końcu się zlitowali :p Za drugim razem nawet zostałem osądzony o postępowanie niezgodne z regulaminem/OWH (sic!)
     
  14. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    napisz do pomocy technicznej
     
  15. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Ancymon

    2.8. Trollowanie

    Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub wywołania sporu. Każdy przejaw takiego zachowania będzie karany.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS