Opinie Rozszerzenie zawartości: system zmiany niestabilnych modułów

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chmurka, 23 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Od 24 marca wprowadzimy nowy system zmiany niestabilnych modułów po przeprowadzeniu porannej przerwy technicznej (przerwa techniczna odbędzie się około godziny 10:00 i trwać będzie około pół godziny).

    Użyj nowego systemu przetwarzania w Montowni jako szansę na poprawienie swojego niestabilnego modułu w aktualizacji przetwarzania niestabilnych modułów w DarkOrbit. Przetwarzanie niestabilnych modułów dla nowych modyfikatorów statystyk przy jednoczesnym zachowaniu statków, na których moduł może być zainstalowany!


    Więcej informacji można znaleźć w naszym FAQ: https://board-pl.darkorbit.com/threads/faq-system-zmiany-niestabilnych-modulow.114118/

    Oficjalne ogłoszenie: https://board-pl.darkorbit.com/thre...i-system-zmiany-niestabilnych-modulow.114201/

    Wasza Ekipa DarkOrbit
     
  2. Zeus_33

    Zeus_33 User

    no rzesz masakra jednym słowem xd xd wszystkie moje moduły dostały po pupie ;D ;D żadnego plusowego efektu, wszystkie statystyki pozmieniały się na inne to jest bez sensu nie polecam tej wymiany xd

    - myślałem że będzie można modyfikować te parametry które moduł posiada i że wtedy można trafić na gorsze lub lepsze statystyki... Masakra xd a nie że moduł dostanie całkowicie inne parametry :)
     
  3. -OMEN-

    -OMEN- User

    Mówiłem Ci. Trenowałem to już na serwerze testowym.
     
  4. Adiuuuu

    Adiuuuu User

    *BP* hhh.. Tfu . Piękny Update
    Miłego grania xD
     
  5. -OMEN-

    -OMEN- User

    Na dodatek nie wiadomo tak naprawdę, który moduł rozebrać, bo nie wiadomo, który jakie będzie miał statystyki po restabilizacji.
     
  6. Nathersis

    Nathersis User

    Przecież z czerwonego modułu nie dostaniesz na osłony. Te wartości chyba zostają zachowane, czyli czerwony DMG, ale dodatkowo wpadają inne bonusy.
     
  7. Zeus_33

    Zeus_33 User

    Widzę że ta aktualizacja to w ogóle nie przemyślana z 30-stu modułów zostały mi 3 xd xd żaden nie ulepszył się na coś fajnego.... pozostało chyba tylko zbierać i zaśmiecać cały ekwipunek w późniejszej fazie znowu wyczyścić xd
     
  8. xAlokin

    xAlokin User

    Mi sie trafił po zmianie żólty moduł 14% przebicia osłony, co na orcusie daje 28% to nie ma na co narzekać chyba :D
     
  9. no mi też sie nie ulepszył a chciałem mieć tylko 15% więcej dmg w laserach i zostało mi 7% dmg na rakiety więc akcja z wymianą modułów na lepsze stało sie porażką
     
  10. -OMEN-

    -OMEN- User

    No tak ,jak masz moduł DMG to będzie DMG. ale wartości nie zostają zachowane, wszystkie wartości są losowane od nowa. Cały czas tłumaczę, że możesz dostać gorsze statystyki niż miałeś. Moduł miał np. 12%, a będzie 10%. Mogą też wpaść jakieś ujemne statystyki.

    Sam pomysł, żeby można było coś zrobić z tymi modułami jest dobry, ale wykonanie kiepskie.
     
  11. Nathersis

    Nathersis User

    No tak, ale np. w modułach XT10 masz pewność, że dostaniesz co najmniej 10% bonus, więc jak masz moduł powiedzmy 12/13% albo gorszy, to szanse, że dostaniesz lepszy są raczej spore.
     
  12. Zeus_33

    Zeus_33 User

    szanse masz jakieś 20% xd że dostaniesz dobry moduł :D wymieniłem moduły na części i postanowiłem sprawdzić ile zyskam :D i w sumie nie zyskałem nic :D :D do tego 2 razy tylko można wymienić to też limit nie daje nam manewrów... wymiana powinna polegać na tych samych parametrach modułu wtedy wymienisz dostajesz gorsze ale masz te parametry co miałeś a nie że dostajesz jakieś celność, rakiety, czy cokolwiek xd xd czyli masz 20% dmg,5% speed,5%hp to wymienia ci te parametry na gorsze czy lepsze xd :D a zmienia ci całkowicie wszystko dla mnie to jest bez sensu loteria :D na 2 zmiany masz strasznie małe szanse by coś wyciągnąć :D wiec lepiej zmieniać badziewiane moduły xd
     
  13. -OMEN-

    -OMEN- User

    Jasne, miałeś 12% DMG, a po rematerializacji dostaniesz 10% DMG od rakiet.
     
  14. .amator.

    .amator. User

    Dokładnie ja tak miałem było 15% DMG a po zmianie 12% od rakiet porażka szkoda modułu
     
  15. Zeus_33

    Zeus_33 User

    Najlepiej wymieniać tylko badziewiane moduły wtedy chociaż nie jest go szkoda xd ale jest szansa ze dostaniesz taki sam z eventu xd z tego co wiem mówi się ze lepiej ich nie sprzedawać bo tak to będą się trafiać takie które miales, oczywiście przed wejściem tej wymiany ;)
     
  16. .amator.

    .amator. User

    Miałem na statku i pomyliłem go z innym myślałem że jak na statku są to są nie do ruszenia:(
     
  17. Zeus_33

    Zeus_33 User

    a tak w ogóle to chciałem zapytać dlaczego żaden moduł nie posiada Statystyki która "zwiększa pochłanianie twojej osłony" jak bronić się przed Penetracją osłon ??...

    nie mówię tutaj źle o penetracji ale bez jaj to już nie ma nawet chwili walki w tej grze.. bo 1-2 sekundy masz 1 mln hp i cię nie ma xd xd...
    nieważne ile osłon będziesz miał w takim przypadku one nic nie dają... to po co w tej grze osłony xd xd czy inne statki... przed modułami każdy statek był wykorzystywany do walki teraz zostały wprowadzone i latają same orcusy z penetracją i gdzie tutaj jest sens podjęcia jakiej kolwiek walki skoro nie obronisz się przed tym xd xd
     
    **Perun** i Loopas lubią to.
  18. Ale możesz iść w innym kierunku i PvP schodzi na drugi plan. Po za tym bić się trzeba umieć a umiejętności i głowa na karku jest najważniejsze.
    Props ! Czekam na unity i grafaaa UP ! ( strzelam ) Xdd
     
  19. Zeus_33

    Zeus_33 User

    W kierunku czego można iść ?? Gram w ta grę 13 lat... i wchodzę tylko walczyć czyli przez jakieś 11 walczę tylko pvp... wiec nie mów mi tutaj o umiejętności walczenia;) bo zapewne jesteś jednym z tych który walczy z penetracja na statku hah :) i tam nie trzeba żadnych umiejętności kolego...
     
  20. -OMEN-

    -OMEN- User

    Dla mnie w ogóle nie powinno być modułów penetracji, ani formacji ćmy.
     
    **Perun** lubi to.