Ogłoszenie Rozwiązanie problemów z Profilem Pilota

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 19 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  W ciągu ostatnich tygodni nasz team poczynił istotne postępy w próbie wyczyszczenie kodu gry, a tym samym poprawy jej wydajności.

  W trakcie przepisywania niektórych części kodu zorientowaliśmy się, że Kalibracja nie działa tak jak wynika to z opisu. Zamiast zwiększania prawdopodobieństwa celnych strzałów laserami o 2,5% na poziom faktycznie zmiana ta wynosiła 5% na poziom. Wynikało to z bardzo niejasnej metody obliczeń, którą zastosowano.

  Oczywiście, gdy dokonywano przepisywania kodu programiści powrócili do oryginalnej koncepcji. Z tego względu każdy kto posiada ową umiejętność w Profilu Pilota odczuwał jakby mniejszy wpływ owej zdolności.

  By rozwiązać ten problem i przywrócić pierwotne warunki podwoiliśmy bonus do takiej wartości do jakiej byliście przyzwyczajeni, a także dostosowaliśmy opis.

  Pomimo tego, że zmiana ta nie była w pierwotnym zamyśle projektanta gry jej wprowadzenie wiąże się z Waszymi oczekiwaniami.

  Oznacza to więc, że obliczenia są teraz znacznie szybsze, zaś dana umiejętność będzie dawała efekt do jakiego byliście przyzwyczajeni. Ponadto zmiana ta będzie także korzystna w związku z przeciwstawną umiejętnością, która pomaga odpierać ataki przeciwnika. Tak więc każdy kto ma chociaż kilka PP w tej umiejętności będzie mieć nieco większą szansę uniknięcia ataków przeciwnika.


  Wasza ekipa Darkorbit
   
  Andromeda5 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę