Sugestie RWA (Regulator Wiązki Aksjonowej)

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika (((Marianek))), 2 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz, aby RWA pojawiło się w misjach codziennych i skrzyniach pirackich?

Ankieta zamknięta 9 stycznia 2020.
  1. Tak!

    87,5%
  2. Nie!

    12,5%
  1. Podzielcie się swoimi opiniami na temat nowych sposobów pozyskiwania RWA ;)
     
  2. genARX

    genARX User

    Moim zdaniem jest zbyt mała dostępność RWA w grze. RWA powinno się dostawać za zrealizowanie misji - co z tego że jest URI na rozbudowę jak nie ma RWA i trzeba kilka miesięcy czekać żeby móc konkretnie coś rozbudować
     
  3. Stanleyek

    Stanleyek User

    Jestem przeciwny, dlaczego inni mają dostawać za pół darmo to na co ja musiałem ciężko pracować ?
     
  4. *ice*.

    *ice*. User

    No właśnie, dlaczego ? A i tak za kasę można czasami dokupić ... zresztą PD też ... ehhh
     
  5. wszystko wszystkim za darmo trzeba dać
     
  6. Stanleyek

    Stanleyek User

    Pozyskanie RWA to jeszcze pół biedy, można je zdobywać choćby za ukończenie
    Wrót Kronosa, można je nabyć w miesięcznym pakiecie luksusowym, ale dla mnie dużym kłopotem jest zdobywanie akceletorów indokrynolu, Zdobyć je można tylko we Wrotach Wieczności, a tam co chwile lagi i zaczynaj je od początku. Zdobycie 500 fragmentów wieczności,aby zbudować procesor wieczności w pojedynkę też nie jest łatwe, dlatego jestem bardzo za tym aby we Wrotach Wieczności były co najmniej 2 życia. Może o tym podyskutujmy.
     
  7. Raghveir

    Raghveir User

    Pomysł chyba już nieaktualny, jako że RWA ( a nawet indoktrynol ) mogą pojawić się jako nagroda w wyprawach odzyskiwaczy ( tych za uridium ) i to w niemałych ilościach - wyprawa za 2k uri może dać kilkanaście RWA, co jest parokrotnie więcej niż nagroda z wrót zeta ;)