Serwer testowy od 27 lipca od godziny 12:00, do 29 lipca do godziny 12:00.

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 27 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Serwer testowy będzie otwarty . Zaloguj się tutaj: https://test2.darkorbit.com/
    Każdy kto zaloguje się na istniejące lub nowe konto otrzyma:

      • Premium
      • 20,000,000 Uridium
      • 20,000 Seprom
      • 20,000 Promerium
      • SPC-DIM01 moduł ulepszenia statku
      • SHD-BACH01 moduł ulepszenia statku
      • 20,000 CC-C amunicji
      • 5,000 SR-5
      • 1x Statek Venom
      • 1x Statek Diminisher
      • 1x Statek Mimesis
      • 1x Statek Spearhead
      • 1x Statek Spectrum
      • 1x Statek Solace
      • 1x Statek Sentinel
    Serwer będzie otwarty od 27 lipca od godziny 12:00, do 29 lipca do godziny 12:00.

    Na co zwrócić uwagę na event Agatus Breach i kilka napraw błędów, których dokonaliśmy:
    • prosimy o zwrócenie uwagi na balans nowych modułów ulepszeń statków
    • błędy:
      • NPC we wrotach nie pojawiają się ponownie jeśli gracz się wyloguje lub zaloguje w innym oknie
      • buffy z materiałów działają po zmianie mapy
      • bossy we wrotach pozostawiają drop

    FAQ: https://board-en.darkorbit.com/threads/agatus-breach-faq.126253/


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. ALE sciema z tymi nagrodami, ja myslalem ze tylko u nasz w R.P klamnia na potęge ale B.P przebił wszystkich . Mam to ze za zalogowanie stracila mi sie premka !!! brawo??!!
     
  3. -OLO-☠

    -OLO-☠ User

    wy lepiej premkę na PL oddajcie zamiast kolejne wynalazki wprowadzać , uporządkujcie stare sprawy bo ludzie tracą na tym realne pieniądze
     
  4. Widzę ,że w montowni pojawił się mechanizm złączeniowy do peta.Koszt 10k odłamku agatu.:D Jeżeli te alieny zostaną na stałe i odłamki nie będą zawalać ładowni,to jest to długo oczekiwane przez wielu którzy nie mieli okazji zdobyć tegoż mechanizmu do peta. ;)Mały plusik. Edit doczytałem,że odłamki nie zginą wraz z eventem.:) Przynajmiej tyle.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2020
  5. BakajOko

    BakajOko User

    Jest możliwość na następnym serwerze testowym o dodanie 45 prometheuszy 10 spartanów i żeby był 24 lvl (Brak tego wyposażenia utrudnia w testowaniu nie których eventów itp.)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.