Opinie Serwer testowy otwarty od 6 października od godziny 10:00, do 8 października do godziny 10:00.

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 6 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Serwer testowy będzie otwarty . Zaloguj się tutaj: https://test2.darkorbit.com/
    Każdy kto zaloguje się na istniejące lub nowe konto otrzyma:


    • Premium
    • 20,000,000 Uridium
    • 20,000 Seprom
    • 20,000 Promerium
    • DMG-KD01
    • SPC-VP01
    • 5,000 SP-100X
    • 200,000 UCB-100
    • 200,000 SBL-100
    • 100 Anti-Mine Transmitter
    • 1x Pusat Ship
    • 1x Citadel Ship
    • 1x Cyborg Ship
    • 1x Berserker Ship
    • 1x Mimesis Ship
    • 1x Solace Ship
    • 1x Sentinel Ship
    • 1x Disruptor Ship
    • 1x Retiarus Ship
    • 5,000 Indoctrine Oil
    • 20,000 ABR
    • 20,000 Chromin
    • 20,000 Isochronate
    • 50,000 Rinusk
    • 1,000,000 Candy Corn
    • 1000 Golden Candy Corn

    Serwer będzie otwarty od 6 października od godziny 10:00, do 8 października do godziny 10:00.

    Na co zwrócić uwagę: Event Trial of Terror i:
    • zwróćcie uwagę na balans eventu Trial of Terrors i na Frightful Curcubitor
    • czy podobają się Wam nowe nagrody i:
      • Fuel Protocol X Level 4
      • Combat Beacon P.E.T. Gear
      • HP Beacon P.E.T. Gear
      • Mini Phantasm Curcubitor P.E.T.
      • Anti-Mine Transmitter
      • SBL-100


    FAQ ang: https://board-en.darkorbit.com/threads/trial-of-terror-faq.126496/
    poradnik w wersji pl pojawi się niebawem


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. Nie da sie zalogowac
     
  3. ehh chciałem zalogować się na testowy i teraz w ogóle nie mogę zalogować się na konto...Brawo ekipa
     
  4. montownia wogle nie dziala nic nie da sie zrobic na serwerze testowym
     
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    dokładnie montownia działa mozna zrobić ale nie mozna odebrać przedmiotów.
    Przy każdym przeskoku na inną mapke poziom HEAT spada do zera.
    cieszę się że nie ma takich fal z uber sibami jak w wersji standardowej jest ok.
    Zarobek marny.
    Protokołów HEAT nie mozna wstawić do slotów HEAT - wyskakuje błąd że nieprawidłowa lokalizacja.
    Przydałoby się na starcik z 50k tej nowej amunicji na uber siby w normalej grze.
    Słabe nagrody z licencji pilota.
     
  6. Lednox1

    Lednox1 User

    protokoły heat wstawia sie chyba w miejsce zwykłych protokołów, a sloty heat są na lasery i (osłony?) :) w innym wypadku bez sensu byłyby te sloty heat.
    Co do montowni to juz podczas ostatniego serwera testowego nie dało się odebrać wytworzonych przedmiotów z montowni ;(
     
  7. _ORBITEX_

    _ORBITEX_ User

    nie mogę się zalogować, coś nie tak
     
    orbitex10, doncik oraz *ice*. lubią to.
  8. wcześniej szło urki zarobić na wrotach ale w tym votexie to mało urki się zarabia co to jest 20 tyś urki? tyle to na kubikach idzie szybko zarobić niż na tych wrotach po prostu te wrota są słabe
     
  9. *ice*.

    *ice*. User

    ja też nie mogę wejść na testowy, czy aby na pewno on jeszcze działa ?
     
    orbitex10 i doncik lubią to.
  10. warrriat

    warrriat User

    Serwer testowy ma ograniczoną liczbę użytkowników w jednym momencie. Jeśli nie wyświetla Ci się on na liście dostępnych serwerów to znaczy, że jest przepełniony.
     
  11. Hymm, serwer nie był dostępny na liscie w pierwszy dzień. Po drugie nie dało się odbierać z montowni przedmiotów, problem niby znany ale nie rozwiązany. Z tego co zauważyłem, system ulepszeń w montowni również nie działał, a raczej czasami zadziałał. Kolejnym problemem jest to, że gdy skończę wrota nie dostaje kryształów rozdzielenia. Nie wiem czy ta bojka peta ma tak działać, że raz naładuje 20k hp i ma 5 minut stać w miejscu i imitować tą zieloną "falę" która powinna naprawiać- cos jak w aegisie. Żeby zmienic konfiguracje w hangarze trzeba się naklikać bo często wyskakuje błąd, że slot niby pełny a tak naprawde jest pusty
     
  12. zgadzam sie z Toba . dodam wrota o wiele słabsze od ostatnich i nagrody słabsze a i rakietki R-310 to juz smiech
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.