Opinie Serwer testowy ponownie otwarty! od 3 czerwca od godziny 12:00, do 5 czerwca do godziny 12:00.

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 3 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Serwer testowy będzie otwarty . Zaloguj się tutaj: https://test2.darkorbit.com/
    Każdy kto zaloguje się na istniejące lub nowe konto otrzyma:

    • Premium
    • 20,000,000 Uridium
    • 20,000 Seprom
    • 20,000 Promerium
    • SPC-SPD02 ship upgrade module
    • DMG-VEN01 ship upgrade module
    • SHD-SK01 ship upgrade module
    • 5,000 PIR-100 amunicji
    • 5,000 SR-5
    • 10 Immunizer CPU
    • 1x Keres Ship
    • 1x Venom Ship
    • 1x Disruptor Ship
    • 1x Diminisher Ship
    • 1x Mimesis Ship
    • 1x Spearhead Ship
    • 1x Spectrum Ship
    • 1x Solace Ship
    • 1x Sentinel Ship
    Serwer będzie otwarty od 3 czerwca od godziny 12:00, do 5 czerwca do godziny 12:00.

    Na co zwrócić uwagę:
    • Zwróć uwagę na balans statku Keres i nowych modułów ulepszania statku
    • Zwróć uwagę na zwiększoną liczbę pojawiania się NPC Blighted - czy nie jest zbyt duża
    • Zwróć uwagę na nagrody Gygerim Overlord


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. Czy Keres nie miał mieć przypadkiem trzech umiejętności?
     
  3. warrriat

    warrriat User

    Nie
     
  4. Czy ten modul do Venoma dający 15% dmg laserow to zwieksza ogolny dmg strzelajac laserkami czy zwieksza dmg tylko laserom na statku ?
     
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    Keres :
    Mocka doskoku - za mały zasięg.
    Mocka powodująca uszkodzenia przy poruszaniu się celu - jest ok.
    Statek przypomina mi Hacate - ogólnie nie dla mnie.
    Venom - 15% z ulepszenia + 5% z właściwości statku - mocno bije i jest ok.

    Tylko taka mała uwaga. Wszystkie statki dostają ulepszenia na dmg - co to tak naprawdę zmienia z czasów kiedy modułów nie było?
     
  6. Widać, że nie czytasz zagranicznych forum. Idź tam zajrzyj i edytuj odp w razie czego
     
  7. Zeus_33

    Zeus_33 User

    heh jak zapewne wartość tego modułu poprawią jeszcze z 2 razy i będzie dawał 5 % :D:D ale to dopiero będzie wiadomo gdy wyjdzie event xd :D

    no chyba dużo zmienia skoro dostajesz do venoma 15% :d a bazowe ma 5% to masz 20% czystego bicia + teraz dlb z uberów i chłosta...
    to samo jak zrobisz bastiona i enforcera z modułami a umiesz grać i walczyć to żaden statek cię nie dojedzie w solo nawet sentinel wymięka :)
     
  8. warrriat

    warrriat User

    Jeśli masz na myśli "Special Slots" w zagranicznym FAQ to dotyczy ono miejsc na dodatki.
     
  9. czarnyjon

    czarnyjon User

    Moim zdaniem evencik zapowiada się spoko czekam z niecierpliwością tylko trochę drogie zbudowanie tego statku jest
     
  10. Ankalagon

    Ankalagon User

    tzn? Bo nie zwróciłem na to uwagi. Wiem że z celi był zielony dres do sentinela, a ten drugi gdzie był dostępny i za ile?
     
  11. warrriat

    warrriat User

    Statek kosztuje tylko 500 oleju. Zakładając, że chcesz wykonać wszystkie cele eventowe musisz zrobić 1000 wrót z x7.
     
  12. chyba że ktoś już ma uzbierany olej to nie musi robic x7 na ten nowy statek :D
     
  13. warrriat

    warrriat User

    Co nie zmienia faktu że jak ktoś chce zrobić cele to musi.
     
  14. ale 1000x7 to troszke do przesady jestchocirz powinno byc polowa
     
  15. *DED*ALL*1

    *DED*ALL*1 User

  16. Kotecek^^

    Kotecek^^ User

    Chyba nie zauważyliście, że potrzeba jeszcze 15 szt. mikro-tranzystorów, 20 procesorów hybrydowych i 30 nano-kondensatorów, a nie tylko 500 oleju
     
  17. warrriat

    warrriat User

    Mam każdego powyżej 150 więc nawet nie uznałem ich za jakkolwiek ważny surowiec
     
  18. Kotecek^^

    Kotecek^^ User

    Ale nie każdy musi posiadać tego aż tyle, więc nie wprowadzajcie w błąd pisząc na forum, że tylko olej jest potrzebny
     
  19. warrriat

    warrriat User

    Prawdopodobnie bardzo błędnie zinterpretowałeś moją wypowiedź. Partykuły tylko, użyłem w celu podkreślenia, że potrzebna ilość oleju jest mała. Ty natomiast błędnie zrozumiałeś, że informuję, że jest to jedyny niezbędny surowiec.

    Co do samego eventu to ceny modułów, statków i designów są ok.

    Sam statek niestety jest trochę niedopracowany. Umiejętność przeskoku do innego gracza działa zdecydowanie na zbyt krótką odległość. Statek nie ma modułu na dmg więc jest gorszy od hecate(porównuję je ze względu na tą samą liczbę laserów i generatorów). Moduł na 3% prędkości tylko zwiększa przewagę hecate.

    Nowe rakiety do wyrzutni wydają się być całkiem użyteczne, jednak ze względu na ich stosunkowo małe ilości możliwe do zdobycia nie będą raczej zbyt często używane.

    Moduł na dmg do venoma jak najbardziej w porządku, póki nie ma on innych modułów dających mu większą przewagę.

    Cele eventowe są dość proste, może pomijając użycie 1000 immunizerów, ale same nagrody za ten konkretny cel nie są go warte.
     
  20. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Panowie, spokojnie:) Prosimy o opinię odnosnie tego co jest na testowym, trzeba to wysłać do BP:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.