Opinie Serwer testowy ponownie otwarty! od 3 czerwca od godziny 12:00, do 5 czerwca do godziny 12:00.

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 3 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. czarnyjon

    czarnyjon User

    Może będą jakieś misje eventowe i za darmo będą rozdawać klucze do x7. Co do kosztu statku i dresu do solace to ciut za drogo zobacz że otwierałem zielone skrzynie aż nie zrobiłem apisa i zeusa i dalej nie mam jak cyborga złożyć + olej na ulepszenie idzie
     
  2. Lednox1

    Lednox1 User

    zrobienie 1000 wró x7 jest według mnie nierealne
     
  3. Kotecek^^

    Kotecek^^ User

    Właśnie o to mi chodziło, że nie każdego będzie stać na zakup nowego statku ze względu na ilość potrzebnych rzeczy do złożenia go, bo większość osób po prostu zbiera klucze na dany cel, np na apisa czy zeusa i później przestaje zbierać klucze i skrzynki, bo rozwija konto w inną stronę, np klucze wykorzystuje na zbudowanie prometeuszy na statek, co innego jeśli gracz już ma doskonale rozwinięte konto i nie ma co robić ze zdobytymi kluczami. Spójrzmy na sam koszt zakupienia tych dodatków do zrobienia statku - 20 szt. procesorów x 40tys uri + 15 szt. mt x 40 tys uri + 30 szt. nco x 20 tys uri = 2 mln uri, uzbieraj jeszcze 500 szt oleju, nie jest to takie hop siup nie mając np dużego klanu, gdzie jedne wrota na x7 zrobi się w dosłownie 5 min.

    Nie będę się powtarzać co do pierwszej części wypowiedzi (możesz przeczytać wyżej), każdy człowiek interpretuje wypowiedzi inaczej, nie jestem w twojej głowie i nie wiem co masz na myśli, wyjaśniłam o co mi chodzi, dla mnie przesada co do dodatków, które trzeba mieć do zbudowania statku, ale zdobycie 500 szt oleju też nie jest prościzną dla osoby nie mającej np klanu, która olej zdobywa tylko z celów czy też kalendarza. Nie każdy lata w ogromnym klanie.

    Co do reszty zgodzę się, umiejętność przeskoku faktycznie ma zbyt mały zasięg, może kiedyś będzie wprowadzony moduł do niego na dmg, nie znamy planów bp.

    Cel na 500 czy 1000 immunizerów to jakiś żart, przegięcie, nie wyobrażam sobie zbierać tyle stopu hybrydowego (zapewne boty będą szybciej zaznaczać alieny i będzie problem ze złapaniem wolnego aliena), a potem robić tyle razy te wrota na x7, ten event musiałby trwać z dobry miesiąc żeby zrobić te wrota tyle razy powiedzmy w 3-4 osoby grając 1-2h dziennie.
     
  4. czarnyjon

    czarnyjon User

    Chyba że zrobią respawn npc na każdej mapie z poziomem trudności npc odpowiednim do mapy + misje jakies specjalne na zdobycie klucza do x7
     
  5. Jaki jest sens dawania modułu na dmg 15% do laserów dla zwykłego Venoma? Przecież teraz Venom będzie lepszy od Cyborga, który jest nieporównywalnie droższy i trudniejszy do zdobycia. Trochę śmieszne.
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  6. warrriat

    warrriat User

    Większość ludzi mających full ulepszeń(46 laserów + 42 osłony) ma znaczenie więcej zrobionych x7 niż 1000.
     
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    Co do samego venoma
    Jeśli zostanie moduł 15% ( 15% do wszystkiego na NPC i graczy ), venom będzie lepszy od cyborga a tym samym od innych statków . Gdy zostanie wartość zmieniona na 10% będzie nieznacznie słabszy pod względem zadawanych obrażeń ale znikną dysproporcje pomiędzy venomem a golcami w walkach PvP. Jak by nie patrzeć wszystko dąży do stanu sprzed używania modułów na dmg.

    Obecna ilość zasobów potrzebna na zmontowanie Keresa jest nieuzasadnienie wysoka. W obecnej formie ten statek oprócz wyglądu raczej nic szczególnego nie ma. Jego umiejętności bardzo łatwo kontrować w starciach bezpośrednich. Natomiast tak jak już wcześniej ja i inni zauważyli, gdyby doskok był co najmniej dwa razy taki statek stałby się może dobrym uzupełnianiem np. w walkach grupowych. Aczkolwiek "kariery" jaką zrobił cyborg lub solace i venom, Keres nie zrobi, dlatego przy obecnym stanie powinien to być statek ogólnie dostępny podczas eventu z łatwą możliwością zdobycia jak np. berserker, rozprasacz czy zefir.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 czerwca 2020
  8. ismiech

    ismiech User

    Z tym że tutaj mowa o ilości wrót potrzebnych do wykonania celów eventowych, aczkolwiek wierzę że znajdą się zapaleńcy, dla których taka ilość jest wykonalna w czasie trwania eventu :)
     
  9. myha

    myha User

    Błąd: więcej niż 8 graczy w Strefie Kwarantanny – naprawione i ważne: Zaproszenie grupowe dla strefy kwarantanny zostanie wyłączone, gdy będziesz w niej! Więc nie będzie możliwości robić x7 np w 30 osób lub więcej tak jak było to wcześniej możliwe . Sam event spoko nie ma rankingu , nikt pkt nie zbuguje , co do statku to będzie miał on swoje zastosowanie tak jak każdy inny statek w tej grze . Wiadomo teraz Solace najlepszy , i raczej mało kto będzie chciał zrobić cel na 500 czy 1000 x7 bo nie ma za to żadnej ciekawej nagrody . A jedyna możliwość by zrobić te dwa cele to bot i 8 osobowa grupa na x7 i licząc że w ciągu 1 godziny zrobią 4/5 wrót to jest niecałe 100 wrót na dobę więc dla botów to jakies 10/11 dni po 24h pracy i dla zwykłego gracza będzie to nieopłacalne . . Dla uczciwych graczy jest to niewykonalne .
     
    Legenda i rrr-roger500-rrr lubią to.
  10. Kotecek^^

    Kotecek^^ User

    Czyżby po raz kolejny wkradła się literówka pani TL, że serwer testowy miał być aktywny w dniach 03-05.06, a mamy dzień 04.06 i serwera testowego już nie ma? Bardzo rzetelna praca i informacje skoro nie pokrywa się to z faktycznym stanem rzeczy...
     
  11. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    serwer testowy dalej jest. to, że ci sie nie pojawia, to znaczy, że osiągnął limit graczy. odświeżaj sobie stronke i sprawdzaj co jakis czas
     
  12. Lednox1

    Lednox1 User

    zgadza sie, tylko ze eventy trwają tylko 2 tyg, wiec to niewiele czasu :(
     
  13. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    zalecam najpierw się zorientować w temacie, potem zostawiać wpis:)
     
  14. Nemezis

    Nemezis User

    kiedy będzie następny testowy ?
     
  15. czarnyjon

    czarnyjon User

    tego nikt nie wie
     
  16. warrriat

    warrriat User

    Wtedy kiedy centrala uzna za stosowne przetestowanie czegoś.
     
  17. wiadomo kiedy to wydarzenie bd sie zaczynac czy nic na ten temat niwiadomo
     
    silnyJon lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.