Opinie serwer testowy - rozszerzenie peta, otwarty do 17.09

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 15 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Około godziny 10:00 otworzymy serwer „Open beta”, aby przetestować nowe rozszerzenia dla PETa. FaQ do eventu znajdziecie tutaj:
    https://board-en.darkorbit.com/threads/p-e-t-expansion-faq.126446/



    Zaloguj się tutaj: https://test2.darkorbit.com/

    Jak tylko zalogujesz się na swoje istniejące konto lub utworzysz nowe konto na serwerze testowym, otrzymasz następującą premię za logowanie:



    • Premium
    • 20,000,000 Uridium
    • 20,000 Seprom
    • 20,000 Promerium
    • 1x G-FS1
    • 1x G-HPL1
    • 1x G-KK1
    • 1x G-MM1
    • 1x G-RT1
    • 17x LF-P01
    • 25x SG3N-P01
    • 20 hours P-EP-B01 Booster
    • 12x AI-AH1 Level 1
    • 1x Venom Ship
    • 1x Diminisher Ship
    • 1x Solaris Ship
    • 1x Keres Ship
    • 1x Mimesis Ship
    • 1x Spearhead Ship
    • 1x Spectrum Ship
    • 1x Solace Ship
    • 1x Sentinel Ship


    Serwer testowy pozostanie otwarty do 17 września do godz. 10.00 (CEST).

    Prosimy o zwrócenie uwagi na:

    • balans nowego systemu
    • balans protokołów, laserów i osłon
     
  2. tomallo99

    tomallo99 User

    Zmiany są super, na to wielu graczy czekało od dawna, ogólnie bardzo na plus
    Tylko jedna uwaga, z obecną ilością rzeczy która jest do aktywowania i używania - wszytkie nowe rakiety,
    teraz mechanizmy w pecie, formacje i w ogóle - trochę marzenie ściętej głowy, ale przydałby się dodatkowy pasek akcji xd
    Zarówno przy koncie premium, jak i bez - żeby były odpowiednio 2 bez premium i 4 z premką
     
    korek185 lubi to.
  3. Fajnie ze sa jakieś nowości , szkoda tylko ze nie uporali sie z bugami do teraz . Konta z powazka jak były tak są i gracze powoli maja dość takiego podejścia mi z klanu juz 4 osoby zrezygnowały gry na stale bądź dłuższa perwa a w przypadku mojego klanu to juz ponad 50% graczy xD Sam już wpadam na grę tylko okazjonalnie podziwiać top tygodnia powazki co to za nowe kwiatki sie tam pojawia i obserwuje ze tego BP chyba nie ruszy bo juz na głównych kontach ludzie to robią a najlepsi są ci co powazke stracili za inne bugi i szybko ja odzyskali . A wracając do zmian w pecie wszystko fajnie super ze mechanizmy mogę przypisać do paska tylko dlaczego jak użyje zlaczeniówki inne mechanizmy tez maja chłodzenie ?>
     
  4. ja bym sie tak nie cieszył bo te nowe dodatki zobacz koszt czy nawet do zdobycia w ewentach Kto ma tyle kasy ? czy wygrywa ewent?
    moim zdaniem znowu cos pod wydawanie kasy zł. i dla bocacych i bugujacych .
    to je moje zdanie dla mnie własnie gra konczy sie . bynajmniej ja zagladac bede ale grac juz nie bede gonił tych nowosci
     
    korek185 lubi to.