Serwer testowy - test wyposażenia w oknie gry

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_STRONG, 15 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_STRONG

  TL_STRONG Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Przenosimy ekran hangaru i wyposażenia do klienta. Dzisiaj rozpoczynamy testy nowej funkcjonalności.

  Jest to pierwsza wersja, dlatego chcemy, abyście ją przetestowali i dali znać, co sądzicie w temacie do dyskusji: klik

  FAQ zostanie opublikowane po przejrzeniu Waszych komentarzy i odczuć, a sama funkcja jest bliżej pojawienia się na wszystkich serwerach (mniej więcej w styczniu 2016).

  Do tego czasu chcielibyśmy wiedzieć, jak wygodna jest ta funkcja oraz jak łatwo się do niej przystosować.

  Proszę zauważyć, że pojawiają się błędy z aktualizacją zmian konfiguracji w czasie rzeczywistym. Niektóre bonusy liczone są od razu, niektóre nie. Nie wprowadziliśmy żadnych zmian w balansie gry.

  Testy zaplanowane są od godziny 15 CET dziś, aż do godziny 11 CET dnia jutrzejszego.

  Jeżeli coś się stanie w ciągu nocy (serwer wyłączy się), możemy nie mieć możliwości ponownego otwarcia, lecz pozwoli nam to zgromadzić dane.

  Wasza ekipa DarkOrbit
   
 2. TL_STRONG

  TL_STRONG Guest

  Witajcie Beta Testerzy,

  Test obciążenia serwera testowego, ujawnił błąd po stronie serwera. Odkryliśmy to dzięki wielu graczom zalogowanym w tym samym czasie. Z tego powodu jesteśmy zmuszeni do zamknięcia serwera testowego. Po rozwiązaniu problemu wrócimy do testów.


  Dziękujemy Wszystkim za pomoc. Będziemy Was informowali na bieżąco.

  Wasza ekipa DarkOrbit
   
 3. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Zamierzamy ponownie uruchomić serwer testowy, oczywiście mając nadzieję, iż tym razem wszystko będzie jak należy, tak by każdy mógł pomóc nam przetestować nową funkcjonalność zmiany wyposażenia w kliencie gry. Pragniemy Was także zapewnić, iż zapoznaliśmy się z obawami dotyczącymi utraty czasu na aktywnych boosterach. Dokładnie ją analizujemy.

  Po wprowadzeniu niezbędnych poprawek w działaniu serwera testowego chcemy Was zaprosić do kolejnych testów. Serwer testowy zostanie uruchomiony 17.12.2015 około południa. Chcemy by była to godzina 12.00, jednak może wystąpić drobny poślizg. Zamknięcie serwera testowego przewidziano na piątkowy poranek.

  Jednocześnie pragniemy Was uczulić, iż zapewne doświadczycie tam pewnych problemów. które pojawiają się przy zbyt dużej liczbie osób zalogowanych na niego w danym momencie.


  Wasza ekipa DarkOrbit
   
 4. TL_STRONG

  TL_STRONG Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Uruchomiliśmy serwer testowy gdzie sprawdzić będziemy opcję wyposażenia w oknie gry działa porwanie i czy udało nam się rozwiać poprzedni problem.

  Stabilność gry jest dla nas priorytetem dlatego zachęcamy do testowania nowej funkcjonalności oraz podzielania się z nami opiniami w tym wątku.

  Serwet testowy dostępny jest od teraz do godziny 15:00 CET (może troszeczkę dłużej.

  Dziękuję bardzo za pomoc w testowaniu nowego klienta gry!

  Wasza ekipa DarkOrbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.