skąd wziąć link

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika GalargaS, 2 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. GalargaS

    GalargaS User

    Teraz pytanie do naszej ukochanej TL jak i osob ktore zajmuja sie ticketami, pisalem tickety po 28 grudnia na osoby podkladajace sobie statki itd, za kazdym razem dostalem ta sama wiadomosc "prosimy o podanie linków do profili tych graczy". To teraz wytlumaczcie mi skad *ciach* ja mam wziac link do profilu skoro na przegladarce po wejsciu w profil pilota i wklejeniu nicku tej osoby wyskakuje mi przekierowanie do sciagniecia klienta, albo wyskakuje strona do logownia i error 99.

    Takze wytlumaczcie mi skad brac wam te linki (no bo oczywiscie na kliencie nie ma linkow), albo zmiencie ta bezsensowna automatyczna wiadomosc

    Edytowano przez MOD_ZERO
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 stycznia 2021
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    Dołączam się do pytania - jak sprawdzić gracza- nawet jeśli użyjemy przeglądarki profil pilota/ twój profil pilota/ wyszukiwanie profili innych graczy/ (podajemy nazwę gracza) odsyła nas na stronę do pobrania klienta.
     
  3. sokół54

    sokół54 User

    Haha, nawet otwarcie profilu pilota przerzuca na stronę pobierania klienta :D

    Zajrzyj do >>>TEGO<<< tematu, mój post z czwartku (#24). Po dokonaniu opisanych czynności twoją przeglądarkę (mam nadzieję, że korzystasz z chrome lub innej przeglądarki z silnikiem chrome'a) będzie rozpoznawało jako klienta, a co za tym idzie nie będzie przekierowywało do strony pobierania klienta.

    Eviana, ten problem wypadałoby podesłać wyżej, bo w sposób znaczący utrudnia zgłaszanie graczy

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"
     
    -dshh14- lubi to.
  4. HOME ---->Pilot--->Wpisz nick do wyszukania---->skopiuj link------->wyślij do supportu :D
    oczywiście grając na kliencie
     
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    jo już działa - tylko u mnie akurat mało czytelne, grafika spoko ale czcionki brak :)
     
  6. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    GalargaS
    2.2. Język forum
    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.