Skradzione konto

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika SUB-ZERO-01, 7 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dnia dzisiejszego o godzinie 7:30 rano skradziono mi konto. Określę w jaki sposób to się działo. Loguje się wchodzę w skylab sepro doszło uszlachetniam sobie rakietki bo zabrakło nie mija kilka sekund połączenie zerwane!mysle pewnie błąd jak zwykle a tu strona główna też zostałem wylogowany hmm pewnie znów błąd. Loguje się ponowie i co widzę zmiana nazwy gracza 1.7 mil urki znikło profil zresetowany i wszystko po turecku! Więc wpisze do szanownej pomocy czekam i czekam i wreszcie odp. Na Pana/Pani konto zostało się zalogowane normalnie. No tak normalnie bo się rano zalogowałem i było Oki po chwili logout. Więc wchodzę o zakładkę zmianę nazwę gracza a tu w ciągu 48 nie można zmienić nazwy ok. Więc wchodzę w zmianę hasła wpisuje nowe czekam na linka aby potwierdzić nie ma przez 3 h więc jeszcze raz. Przychodzi odp proszę pisać tylko jedna wiadomość. I wreszcie pisze macie moje id email to jest wlascilem. A oni bp nie ponosi odpowiedzialności. Jak widać że dane nie są tak bezpieczne.
     
  2. majkiski13

    majkiski13 User

    po IP powinni sprawe ogarnac, naprawiac błedy, wyrownac strate i gitarra ale to zdanie naocznego swiadka...

    ps. na co wydali uri:? co taki oszust zrobil z kontem pokasowal co lepsze czy jak?

    ...a ja przy okazji zapytam, czy konto mozna zamrozic? zeby takich sytuacji nie bylo? czekaja mnie 2-3 lata odsiadki i na 2 lata bym zamrozil konto, to jest mozliwe?
     
  3.  
  4. Wiesz ile kosztuje reset profilu 1024000
     
  5. Co lepsze że mi 5 promyków brakowało tylko bo też miałem 1.5 roku przerwy
     
  6. Adiuuuu

    Adiuuuu User

    Zapomnij że Cokolwiek odzyskasz
     
  7. majkiski13

    majkiski13 User

    a ja ponowie jezcze raz pytanie do TL, o oni to powinni chociaz wiedziec...

    moge konto zalokowac? ze przez 2-3 lata gwarancja jest, ze adresu, hasla, IP nie zmienie?
    //ze gry sa [ciach]warte to wiem ale mimo wszystko jakas opcja by sie przydała na zabokowanie zmiany na x czasu. To moga wprowadzic poza aktualizacjami wlasnego bota...

    mam 2k200 H przegranych w gre, 5h dziennie od zalozenia konta wyszlo i co?, wszytko bez bocenia, full dmg mam i co dalej bedzie nie wiem do konca

    Edycja Eviana: usunięcie wulgaryzmu
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 stycznia 2021
  8. memil

    memil User

    Ty Emeryt a nie zmieniles sobie czaasem serwerka :eek:
     
  9. majkiski13

    majkiski13 User

    a na podjecie teamu to nuta how much is th fish sootera : D
    ta nuta zawze zajebista bedzie na podejcie teamu z ta wyjebka
     
    Ostatnie edytowanie: 7 stycznia 2021
  10. majkiski13

    majkiski13 User

    a
    aczkolwiek cos w tym moze byc ze zmienili bez zadnego info

    ja gralalem na int6 a wyladowalem na ga2



    jak bym sie nie zapytal to bym sie nie dowiedzial
     
  11. Mi właśnie konto ukradli na int6 byłego global america 4.moj nick to był Seba.
     
  12. Piszę z drugie konta
     
  13. majkiski13

    majkiski13 User

    to Seba to tam caly czas jest, wczoraj jak pialem priva to nie odpisales o_O
     
  14. majkiski13

    majkiski13 User

    to penie za te free palladium... takie free nie wyszlo :O
     
  15. majkiski13

    majkiski13 User

    swoja droga mogliby zmienic czas logowania, bo w pracy zbieralem palladium tylko z tym,ze kilkanascie statkow wysylalem tam przed praca.... by pozniej aby zmianiac :D
    teraz jest ile 5 min? 15 min wczesniej bardziej mi pasowalo....
     
  16. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    majkiski13, otrzymujesz bana za wulgaryzm. Nie piszemy również postu pod postem.

    odpowiedź na ten temat udzieliłam już tutaj.

    zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.