SKYLAB

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika robertb16, 3 października 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. robertb16

    robertb16 User

    Witam juz od xxxxx czasu nie dzila skylab,czy ktos sie wogole tym zajmie nic nie moge wyslac ;/,jak mam grac jak kamykow nie moge przeslac, a nie stac mnie jeszcze zeby w montowni sobie robic;/Bład 404
     
    Ostatnie edytowanie: 3 października 2024
  2. S3nd3r

    S3nd3r User

    Tutaj poradnik był jak to naprawić, musisz zaakceptować wszystkie ciasteczka:

    https://board-pl.darkorbit.com/threads/problem-z-wysylka.115094/#post-1028867

    "Jak się zaakceptuje ciasteczka to wysyłka działa.
    Problem polega na tym, że po odrzuceniu ciasteczek, nie jest łatwo decyzje zmienić i Sam Bigpoint się do tego przyczynił. Korzysta z wynalazku Pod tytułem QT WebBrowser.
    Kroki do naprawienia problemu na własną rękę.
    1. Odinstaluj apkę, usuń wszystko co zostało w folderze instalacji i sam folder z miejsca które wskazałeś w instalacji
    2. Usuń zawartość katalogu: C:\Users\<NazwaUżytkownika>\AppData\Local\cache
    3. Usuń katalog Bigpoint GmbH z lokalizacji: C:\Users\<NazwaUżytkownika>\AppData\Local wraz z zawartością
    4. Zainstaluj ponownie apkę
    5. Zaakceptuj ciasteczka
    6. Sprawdź czy działa wysyłka"
     
  3. Temat wałkowany już spokojnie ponad pół roku i opisany w 15-tu innych wątkach - wystarczyło użyć wyszukiwajki i wpisać "błąd" lub "skylab"
     
  4. Stanleyek

    Stanleyek User

    sek gru nie bądź taki do przodu, nie wszyscy są takie ,,inteligenty'' jak ty.
     
  5. ... i nie wszyscy bawią się w te dziecinne nabijanie postów w "spamerskich działach"
    kumam :D
     
    Cygan84 lubi to.