Solaris plus

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika T·Ħ·Σ¨Σ·П·D™єї¢†GiT†, 18 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam co sądzicie o solarisie plus,warto go robić??
     
  2. Nie testowałem S-Plus na bitkach , ale pewnie kokosy i karkonosze by go rozwaliły w drobny mak , natomiast we wrotach dobrze się spisuje , zbieram kryształki na triskelon , bo to zapowiada się idealna współpraca z mechanizmem G-KK1
     
  3. warnery1

    warnery1 User

    Solaris i solaris plus jest genialny do pve, jak masz go to wrotka spokojnie bez kamyka ciśniesz, Ja bez premki na servie pve już 2 lata pomykam (chyba, ze darmowa od BP jest :)). Generalnie polecam. Co do pvp się nie wypowiadam, bo słaby jestem :)
     
  4. *Baribal*

    *Baribal* User

    Też mam , spoko statek do wrotek no i głównie kupiłem go do misji na protki i kuby - moment ogarnięte , na pvp słaby mimo kompletu modułów dość dobrych ze średnim koksem ciężka sprawa , niebieski Cyborg (Scourge) rządzi