Sprzedaż statku

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika genARX, 29 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. genARX

    genARX User

    Witajcie
    Jak w temacie jak można sprzedać statki? Trochę mi się uzbierało a mam ulubione tylko 2?
    Resztę bym sprzedał :)
     
  2. Michers

    Michers User

    Nie polecam.
    Sprzedasz za grosze, a potem wyciągniesz np. z zielonej skrzynki albo podczas weekendu specjalnych nagród we wrotach.
    Jak już je masz ,to dostaniesz rekompensatę.
    Pozdrawiam.
     
  3. nie radze sprzedawać statków bo przykładowo robisz kuipera a masz powiedzmy spearhead, vege pusat, venoma itd. to w zamian tych wymienionych statków masz 200 tyś urki ale to nie jest gwarantowane bo nie zawsze tak jest, dostaniesz tyle co musisz dostać poprostu :)
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    :DWOW nie wiedziałem że statki można sprzedawać! Jakaś nowość?:D

    Jak na razie jesteś skazany na zbieranie ich w hangarze lub jak kto woli kolekcjonowanie.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 grudnia 2019
  5. genARX

    genARX User

    Dzięki za odpowiedzi ale pytałem jak można sprzedać a nie czy się opłaca więc jak wiecie to poproszę o konkrety
     
  6. Lednox1

    Lednox1 User

    nie ma opcji sprzedawania
     
  7. sokół54

    sokół54 User

    Nigdy w grze nie można było sprzedawać statków. :)

    Pozdrawiam,
    Marcin
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.