Ogłoszenie Stacjonarny klient gry w wersji beta z kalendarzem premiowym adaptatora+

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 6 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Wielu z was pobrało już klienta w wersji beta, gdy uruchomiliśmy wczesny dostęp. Dziękujemy wam za wszystkie opinie, które przesłaliście na temat jego pierwszej odsłony!
  Niezmiernie się cieszymy, ponieważ możemy oficjalnie ogłosić uruchomienie stacjonarnego klienta w wersji beta (dzisiaj o 16:00). Chcemy zachęcić was wszystkich do pobrania klienta gry i zagrania w DarkOrbit. Zdajemy sobie sprawę, że to duża zmiana, i pragniemy podziękować wszystkim za wsparcie podczas jej wdrażania. Dla każdego, kto zagra za pośrednictwem klienta w wersji beta (dostępnego od 6 sierpnia do 18 września 2020 r.), przygotowaliśmy wyjątkowy bonus za logowanie.
  Ważne: Jeśli pobrałeś już klienta w momencie rozpoczęcia wczesnego dostępu, pobierz go ponownie (po godzinie 16:00), aby uzyskać najnowszą wersję z pewnymi ulepszeniami.
  Tutaj znajdziecie krótkie FAQ, które zawiera wszystkie informacje potrzebne do pobrania klienta: https://board-pl.darkorbit.com/threads/klient-beta.113433/
  Bądź jednym z pierwszych adaptatorów stacjonarnego klienta DarkOrbit i przez 30 dni otrzymuj wyjątkowe nagrody, w tym piękny i nowy design P.E.T.-a Ace Berserker!


  Wasza Ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę