Ogłoszenie Start Eventu "Wrota Kuipera" - rekompensata

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 26 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Uruchomiliśmy skrypt, który automatycznie przedłuży pakiet Premium (nie dotyczy zakupów pakietów Premium powyżej 1 miesiąca) oraz Pakiet Korzyści Podwajacz XL, które zostały zakupione 19 lub 20 listopada 2015 ze względu na ruszający w podanym terminie Event. Subskrypcja zostanie odnowiona na dokładnie taki sam okres czasu na jaki została zakupiona. W praktyce oznacza to, iż za zakup w tym terminie 1 miesiąca korzyści Premium otrzymacie 1 miesiąc konta Premium gratis.


  Jednocześnie prosimy o potraktowanie tego jako rekompensaty za skorygowaną ilość energii do wrót międzygalaktycznych dostępnej w boxach eventowych ze względu na komunikowane wcześniej przyczyny. Wierzymy, że taki obrót sprawy będzie dla Was satysfakcjonujący!

  Szczegółową datę subskrypcji zobaczycie w odpowiedniej zakładce na stronie gry zaraz jak tylko zostanie ona zaksięgowana na Waszym koncie. Pragniemy Was także uczulić, iż proces ten może potrwać kilka godzin.


  Pozdrawiamy
  Wasza ekipa Darkorbit
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 listopada 2015
  BARTEZ lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.