Blad Start gry + stacjonarny klient dakorbit

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Gazdi, 3 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Gazdi

    Gazdi User

    Witam. Mam małe pytanko, czy ktoś ma taki problem, że po zalogowaniu się do gry nie wyświetla mu się pasek "START", a wczoraj jak grałem o 1 wszystko było git, a przed chwilą chciałem sobie pograć, a tu taki kłopot :( Nic nie widziałem jakiegoś postu, że są jakieś problemy techniczne czy coś, więc zgłaszam się do was i mam nadzieje, że ktoś pomoże to naprawić :)

    Plus tego gram na przeglądarce, ponieważ mam problem z uruchomieniem stacjonarnego klienta darkobit. Pobrać się pobiera, ale na tym się kończy zabawa wyskakuje mi jakiś błąd i nie chciało mi się z tym bawić znowu, tak samo z zabezpieczenia "Captcha" kiedy chciałem postawić kredyty na aukcje wyskakiwało mi, żeby zweryfikować czy jestem robotem, okej rozumiem zdarza się, ale nic z tym i tak nie mogłem zrobić, ponieważ nic mi nie wyskakiwało, żebym wpisał jakieś znaki czy zaznaczył obrazki jakieś, ale po jakimś czasie to się samo naprawiło.
     
  2. Cupak

    Cupak User

  3. Norbert122

    Norbert122 User

    mam to samo
     
  4. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,

    Wątek poruszany tutaj, temat zamykam.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.