Opinie statek PvE

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 20 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    witam, jaki obecnie statek jest najlepszy pod PvE? gram akurat na takim serwerze i zastanawiam sie nad dmg mocniejszym... wypo mniej wiecej: venom, 7promków, szkoleniowa ,PP 35 pod pve. co moglbym zmienic /ulepszyc by mocniej tłuc?? wiadomo że promki ,ale co polecacie? jestem troche w tyle z nowosciami/statkami itp.. na ta chwile DMG na sepro z x1 to ok 16-18k. dzieki za pomoc z góry ;)
     
  2. majkiski13

    majkiski13 User

    orcus, centurion , da rade x1 +/- 25-30k , no i co kilka sekund 50-60k hit...
     
  3. Michers

    Michers User

    W wersji podstawowej, bez ekstrasow to nadal chyba Cyborg - 16 laserów, + 10 DMG + umka.
    orcus , centurion są najlepsze z modułami
     
  4. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    a skad te statki ogarne? pewnie bez modulow sa slabsze, nie? czyli statek + moduly musze...
     
  5. Raghveir

    Raghveir User


    Cyborg i centurion są do zrobienia w montowni - ale koszt pewnie Ci się nie spodoba.

    Orcus jest za $$ w sklepie. Do tej pory był 2 razy za klucze z licencji - jak sie pojawił, i kilka miesięcy temu, więc znając życie nieprędko będzie.

    Jak robisz cele na bieżącym evencie, rozważ kupienie licencji bojowej i wymiany kluczy na moduły - moze trafi Ci się coś ciekawego.
    Moduły XT10 mają większe szanse na orcusa/centuriona, ale możesz wylosować każdy statek.
     
  6. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    Do centuriona brakuje mi tylko 14k pozostalosci black, do cyborga wszystkiego po troszke tylko mam (połowa paska na montowni)
    wiec teraz musze sie zastanowic... co zlozyc, bo kasy łożyć nie będę na orcusa pewnie z 200pln kosztuje (20pln mogłbym dac :D) no i te moduły... teraz celów wlasnie zadnego nie robiłem, zawsze uwazalem to za bezcelowe, ale chyba w koncu bede musial miec na uwadze te cele jak sie rozpoczynaja. centurion 16laserow ma, jak cyborg ,orcus 15 jak venom... nie majac modulow zadnych lepszy centurion...
     
  7. Ja na servie PVE obecnie latam Solace z modułem (DMG-NPC01) dającym 15% na obrażenia NPC i też daje radę ;)
     
    -PŁONER- lubi to.
  8. Raghveir

    Raghveir User

    Centurion do działania potrzebuje jeszcze design Tyrranos ale jest względnie tańczy niż cyborg ( bo olej potrzebny jest do ulepszeń i trudniej go zdobyć ) . Jest wtedy szybszy niż cyborg, dostaje 10% obrażeń, ale traci slot lasera więc kwestia preferencji.

    Za to łatwiej zdobyć moduły do centka, bo XT10 faworyzuja go i orcusa.

    To niedobrze że nie robisz celów - główne źródło modułów to eventy, chyba że chcesz farmić surowce na te z montowni ( czyli behy etc ) . A cele zawsze mają jakieś małe nagrody dodatkowe :) Fakt że trzeba mieć 200k urki na licencję ... ale coś za coś :)

    Solace jest dobry na każdym serwerze - moduł na dmg vs NPC no i 5% szybkości juz stawia go na podium statków do farmienia, póki sie nie nazbiera na najlepsze. ( odpuszczamy wtedy PVP)
     
  9. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    kurde i nie wiem co zrobic... napewno zaczne robic cele, te kolejne bo te juz sa pewnie sie zaraz koncza to nie zdaze... latam chyba dalej tym venomem nic nie kombinuje ,potem sie zobaczy :D
    Solace tez ok, modul skad na obrazenia?? venom ma 10% sam w sobie na dmg i niemoc tez spoko, latam od 12lvl venomem a mam 20 :D
     
  10. Raghveir

    Raghveir User

    Event jest do 3 stycznia , czyli ponad tydzień masz jeszcze - sporo czasu :)

    A moduł jest do złożenia w montowni z odłamków agatusa - który tez właśnie trwa, do 29 grudnia. Nie wiem czy ten na szybkość jest, nie zawsze sie pojawiają. A design Tyrranos tez jest z odłamków, ale w tym miesiacu go nie ma w montowni.
     
    -PŁONER- lubi to.
  11. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    a kolejny kiedy bedzie? to cykliczne?? do 3 bede akurat malo grał ale potem wiecej czasu bedzie ;) agatusy tłuke ;)
     
  12. majkiski13

    majkiski13 User

    co roku przynajmniej od 3 lat
     
  13. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    kurde kiedys byly cele i do venoma mojego byl moduł na dmg... ciekawe kiedy on sie pojawi ,przydalby sie. a Cele tylko raz w roku sa?? niemozliwe
     
  14. Raghveir

    Raghveir User

    Koledze chyba chodziło o Labirynt - który patrząc na forum jest faktycznie co roku. Ale eventy z celami są częściej, tak co 1,5 - 2 miesiące wychodzi. Przejrzyj sobie FAQ akcji specjalnych to zobaczysz jakie eventy i co ile mniej więcej się pojawiają.

    Natomiast agatus jest cyklicznie, co miesiąc - podobnie jak chrominowa gorączka.
     
    -dshh14- lubi to.
  15. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    a znajde gdzies info kiedy bedzie moduł na dmg do venoma??
     
  16. Raghveir

    Raghveir User

    https://board-pl.darkorbit.com/threads/faq-moduly-ulepszania-statku.112798/

    tu masz wszystkie stabilne moduły jakie się do tej pory pojawiły. Do venoma jest jeden moduł na dmg, ale nie widziałem ani jego, ani eventu na którym dało się go zdobyć , od poczatku tego roku. Więc nie nastawiałbym się, poza tym venom jest przejściowym statkiem.
     
    -PŁONER- lubi to.
  17. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    dzieki... trzeba czekac na zmutowana zaraze... narazie promki porobie zeby mocniej bic, statku chyba nie bede zmienial.. sam juz nie wiem
     
  18. majkiski13

    majkiski13 User

    najszybsza opcja na pve to solace i chyba spectrum + modul +15% dmg npc
     
  19. jak wejsc na serwer pve? to jakis oddzielny serwer?
     
  20. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    solace mam.. spectruma chyba tez... a moduly skad nabrac? venom ma +10% dmg z tego co wiem.. z modułem do solace 5% wiecej :D