Opinie statki plus

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 2 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    witam, jaki najlepszy statek "plus" pod moby (PvE) ? :) modułów nie mam zadnych ,ale moze ktos sie wypowie i pomoze, na ta chwile latam cyborgiem lub venomem :D
     
  2. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Trudne pytanie, szczerze mówiąc sam nie wiem, zależy ile surowców w postaci Diametrion posiadasz i akceleratora indoktrynolu posiadasz, i czy tez zalezy ci na jak najszybszym zrobieniu go, jezeli tak, to moze być Liberator plus, spoko statek z autoregeneracją, natomiast jesli zdecydujesz sie na cos innego to polecam Solace Plus, mozesz sobie przywrocic 50% Hp no i tez calkiem spoko moduly sa do niego np. na NPC ktore daje dodakowe 15% uszkodzeń
     
    -PŁONER- lubi to.
  3. Liberatora bym ci nie polecił ale Solace Plus nawet zwykly Solace na początek jest dobry bo są 2 moduły w montowni pasujące i na plusa i na zwykłego 15 % DMG i 5% speeda oba chyba mozna zrobic podczas eventu agatusa.
     
    -PŁONER- lubi to.
  4. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    to moduly na statki plus pasuja tez do normalnych i odwrotnie?? np modul mam do solarisa i kupie solaris plusa i wloze go tam?
     
  5. Nie musisz mieć moduł do danego statku jak jest tylko do plusa to tylko do niego włożysz
     
    -PŁONER- lubi to.
  6. Jedynie stabilne moduły z poprzednich wersji pasują na pluszaki , a niestabilne to musisz zmontować na warsztacie albo zdobyć w evencie .