straszne spadki fps po 15 min

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Seek, 19 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Seek

    Seek User

    hej mam spadki fps straszne jak troche po gram z max 15 minut i ram duzo zje i strasznie lekko scina tez tak macie? i jeszcze czasami jak cos robie w montowni to gre mi zawiesza calkowicie i musze wylaczyc klienta i od nowa wlaczyc?
    ram 16 giga gtx 1650 intel core tm i5-10400F cpu @ 2.90 ghz dysk 500 giga za slaby komp?
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lipca 2022
  2. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Myślę ze to problem z grą moim zdaniem, tez jak najadę kursorem myszki na montownie to tez mam z tym problem, ale nie zawiesza mi całkowicie gry tylko fps'y mi spadają, ogólnie tez grajac w gre i bijac moby nawet jak nie jet ich duzo tez mam lekkie spadki fpsów ale nie takie duze, no mam nadzieje ze to naprawią chyba ze ten BugPoint nie wie jak to cóż xD
     
  3. Seek

    Seek User

    nie wiadomo czy komp slaby a wydalem 4 tysi czy to wina gry
     
  4. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Wina gry, optymalizacja w tej grze nie istnieje, BugPoint nawet naprawić tego nie umie :)
     
  5. *ice*.

    *ice*. User

    komp kompem, kwestia sieci ważniejsza i karty, montownia dość często wiesza grę, tego nie zmienisz nawet na najlepszym sprzęcie ;)
     
  6. Seek

    Seek User

    no internet 600 mb swiatlowod to chbyba nie iwna internetu a karta t ota gtx 1650
     
  7. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    No właśnie, ja mam nowy komp, nowy internet i grało się już w miarę komfortowo, ale dzisiaj , czyli 25 sierpnia lagi że nie da się grać, sprawdzam połączenie i komputer, wszystko ok.
    Zalogować się ciężko, przy lataniu lagi na kilkadziesiąt sekund że grać się nie da.
    Sprawdzam jeszcze na starszym komputerze i Internecie mobilnym, to samo.
    Nie wiem, takie programy ludzie mają czy BP się sypie?
     
  8. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Problemy z gra zostały wczoraj zgłoszone
     
  9. Stanleyek

    Stanleyek User

    U mnie calkowity brak możliwości polączenia sie z serwerem gry,
    503 Service Temporarily Unavailable
     
  10. Wladimir50

    Wladimir50 User


    U mnie też to jest, wczoraj to samo było, gra jest mało grywalna przez takie ścinki :p
     
  11. Stanleyek

    Stanleyek User

    U MNIE JEST JUŻ OK OD 14..00
     
  12. ViperΔ

    ViperΔ User

    zalecam zrobic sobie przerwe co 14 minut
     
  13. -.Grucha.-

    -.Grucha.- User

    lagow by nie bylo jak by nie pociagi na mapach