Strategia PETa

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika DEII, 3 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
  1. DEII

    DEII User

    Cześć,
    - stara FE + 4x LF4
    - Premium na 3 tygodnie, później nie wiem
    - staram się wydawać jak najmniej Uridium jak się da
    Otworzyłem złote skrzynki i dostałem części pod PETa, więc go złożyłem. Gram sam, głównie PvE, obecnie głównie na Uberach jestem, ale już mam pierwszą misję na piraty (16 lvl). Co byście proponowali pod kątem PETa? Rozumiem, że mechanizmy i protokoły można tylko za Uridium kupić w sklepie, zgadza się? Z tego co czytałem są 3 poziomy kamikadze, więc pierwsza strategia to PET na 8 lvl i kamikadze na 3 dopóki jest Premium. Druga strategia to tryb zbierania cargo i skrzynek, bo może się zwróci uri. Chyba są 4 lvl, więc PET być może na 20 lvl. Co o tym myślicie i co sami polecacie? Z góry dzięki
     
  2. S3nd3r

    S3nd3r User

    Polecam lokalizator wrogów, najlepiej 3X, bardzo ułatwia robienie misji szczególnie na 4-5, zbieracza skrzynek wiadomo i kamikadze, a z protokołów, to najlepiej z eventu halloween, protokół cargo (powiększa ładownie) i radarowe (zwiększają lokalizator) po 12 sztuk. Inne to już zależy od stylu grania, jak będziesz miał złączke z agatusa i rozwiniętego peta, to protokoły HP są przydatne.

    Edit. I jeszcze na początek nie wkładaj do peta laserów, będzie bił słabo, a szkoda amo, a później to już jak chcesz.
     
  3. Jak chcesz pozostać "eco playerem" i nie inwestować w DO to naucz się grać bez peta. Przede wszystkim PET posysa paliwo - im wyższy jego lvl i im więcej śmieci na niego wrzucisz tym więcej paliwa zasysa. Kupno slotów na lasery / osłony / mechanizmy / protokoły to też studnia bez dna i lepiej wydać uri na kolejne wrota niż na sloty. Na start to wklep peta na lvl 8 i kup mechanizm handlowy 3 - przydaje się raz do zarabiania kredek na sprzedaży syfu bez latania na bazę, a dwa do misji dziennych typu - sprzedaj 5000 prometium ... też nie trzeba latać w kółko x-3/4 -> baza -> x-3/4 i tak w kółko. Zbieracz surowców to tylko na palladium, ale tutaj ilość zebranej przez peta palki równoważy koszt paliwa, więc to taki średni biznes (ja nie używam), bonus boxy -> to to się opłaca tylko jak są eventy i tylko przy założeniu że masz profil pilota ustawiony typowo pod boxy. Kamikaze - no kamyk bez premki to samobójstwo z uwagi na koszt napraw.
    Poza wymienionymi rzeczami przydatne zostaje jeszcze "namierzanie alienów" ale to tylko na 4-5 i tylko do konkretynych misji, bo jak nie szukasz niczego do misji to i tak klepiesz WSZYSTKO co podleci pod laser.

    ... aaa i nie przesadzaj z modułami radarowymi - widziałem wieeele filmików na temat ich bugowania się - powyżej 4-6 sztuk przestają "powiększać" obszar działania mechanizmów. Na starym pl1 mam komplet 12, na globalu 4 i serio nie widzę żadnej różnicy w działaniu