Stronicze zachowanie CM

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika DOOM-201, 30 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. DOOM-201

    DOOM-201 User

    Witam chciałbym poruszyć kwestie ze jeden z CM dokładnie Chmurka lata z klanem C gwiazdka z osobami ktore zrobily cały ten syf z poważką .Juz nie raz bylo poruszane ze CM chmurka lata z nimi i zachowuje sie stroniczo chodzby na czacie osoba ktore obrazaja wyzywaja daje bana na 10 min za co normany gracz dostałby bana na 30 dni to juz chyba jest przesada
     
  2. Ty to widzisz ja to widzę wielu to widzi ale temat i tak będzie zamknięty i zbagatelizowany bo to nie miejsce na skargi na CMa a jak nie jest to miejsce na skargi to ekipa robi to co potrafi najlepiej czyli wycisza temat udając ze problemu nie ma . Ekipa gry składająca się z graczy była jest i będzie problemem DO.
     
    korek185 lubi to.
  3. DOOM-201

    DOOM-201 User

    Pozatym gracz Sebus pl1 grozil mi an szeptach ze dzieki kludynce wlamie mi sie na konto
     
  4. Korporacja BP powinna sromotnie obciążyć ludzi którzy nie dość że pozbawiają ich zysku (za co są odpowiednie paragrafy bo to tak jakby ich okradali), to jeszcze sieja ferment, zamęt i doprowadzają grę do upadku. A są ludzie którzy chcieli by normalnie pograć bez tego delikatnie mówiąc ordynarnego bałaganu.
    Pozdrawiam.
     
    korek185 i -OLO-☠ lubią to.
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    skargi, wraz z dowodami wysyłamy do Pomocy technicznej.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.