Strzelanie z sepromu i promerium

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Rafael128, 14 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Rafael128

    Rafael128 User

    Nie wiem jak inni to odbiorą, ale moim zdaniem fajnie byłoby wprowadzenie opcji możliwości strzelania z uszlachetnionymi laserami lub nie, bo po co marnować seprom czy promerium na słabsze alieny. Na przykład jak był ostatnio event na luminium to ja nie zbierałem bo szkoda było mi sepromu. Skoro został ograniczony limit do 1mln to taka opcja byłaby fajna, gracz mógłby sobie wybrać czy chce strzelać z spromu/ promerium czy też bez. A jeszcze lepiej byłoby na wprowadzenie trzech opcji:
    1. Strzelanie z seprom do 1mln,
    2. Strzelanie z promerium np. do 2mln,
    3. Bez uszlachetnionych laserów.
     
    xDILEITx lubi to.
  2. xDILEITx

    xDILEITx User

    Jak dla mnie, pomysł jak najbardziej na Tak.
    Rozważyłbym także możliwość włączania/ wyłączania boosterków.
    Załóżmy że jest event na skrzynki i chcialbys je pozbierac lub ktos moze chciec pozbierac palladium ale ma te kilka godzin boosterków i chcialby je zostawic na jakies wrota itp ale musi wybierać pomiędzy jednym a drugim.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2024
    Rafael128 lubi to.
  3. Przydałoby się, jednak temat wałkowany chyba od czasu powstania skylabu ... nadal czekamy.
    Też ciekawa opcja, ale BP robi dokładnie odwrotnie - masz jak najwięcej kupować i maja się jak najszybciej kończyć ... żebyś mógł więcej kupować.
     
  4. **Magik**

    **Magik** User

    jestem za. pomysl fajny. do tego mozna by bylo podpiac podsypka pod napedy i oslony. po co ma sie zuzywac jak nielata sie po mapie
     
  5. To już zostało "zmodernizowane" i to w dokładnie przeciwną stronę - kiedyś nie było limitu na czas podkrętki generatorów (na starym koncie miałem ponad 15 LAT :D), a teraz jest max 999,999 minut. Prędzej bym obstawił, że to jeszcze bardziej znerfią do 99,999 min.