Świąteczny event

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika iGoodStuff, 9 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. iGoodStuff

    iGoodStuff User

    Cześć,
    na podstawie ostatnich lat kiedy można spodziewać się eventu świątecznego(paczek prezentów itp)?
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  3. izi932

    izi932 User

    Czyli mamy rozumieć ze twoje wczorajsze ogłoszenie
    https://board-pl.darkorbit.com/threads/14-urodziny-darkorbit.113948/
    nie jest niczym konkretnym i wyssałas to sobie z palca ??
    Bo piszesz że nie znasz daty eventów światecznych i paczek a wczoraj ogłoszenie sama opublikowałaśw na forum. Wiec która wersja jest prawdziwa ??
     
    -dshh14- i sokół54 lubią to.
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    publikowałam ogłoszenie o 14 urodzinach, poradnika i ogłoszenia odnośnie eventu zimowego na pl nie ma. Jest na testowym, więc poczytaj ogłoszenia :)
     
  5. izi932

    izi932 User

    Nie no faktycznie masz racje. W tym ogłoszeniu nie ma rozpiski na cały miesiac . I napewno nie ma kiedy beda paczki itp
     
    TL_Eviana. lubi to.
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Dziękuję Danielu za Twoją wnikliwość, ale odpowiadałam Graczowi odnośnie eventu świątecznego, który jest na testowym, więc jeśli coś chcesz na przyszłość dodać od siebie, to dodaj od siebie a nie wcinaj się w moje wypowiedzi, bo ja wiem co mam na myśli i co chcę napisać. Z góry dziękuję :)
    Odpowiedź udzieliłam już wyżej.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.