Synchronizacja 20.06.2024

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika «°SEC˘GRU°»[}G{], 20 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Jestem ciekaw czy występuje to tylko u mnie, czy to problem globalny - po synchronizacji 20.06.2024 i aktywacji nowego eventu zauważyłem implementację zmian graficznych, która dotyczy wyświetlania obrażeń nad mobami oraz nad statkiem. Pojawiające się cyfry przypominają teraz graficznie obrażenia zadane laserami odyseusz (obrażenia krytyczne). Problem w tym że teraz KAŻDE cyferki wyglądają jak "kryt", mało tego atakującym nas alienom również zmieniono wyświetlanie obrażeń jakby i one strzelały krytykami. Czy ta zmiana jest zamierzona? ... jeśli tak to jak teraz odróżnić obrażenia zwykłe od krytycznych (jak zweryfikować poprawność działania laserów odyseusz?)
     
  2. mnie nie może zalogować
    pokazuje ze następuje lądowanie ale nie może wejść do gry
     
  3. Cygan84

    Cygan84 User

    No i chyba boty gdzieś wywiało :D
     
  4. Aż głupio tak jakoś - istne GHOST TOWN
    .... oddajcie boty bo na mapach jest za mało alienów i aż się nie chce latać i szukać (tak - ilość alienów zależy od ilości statków na mapie ... niezależnie "kto" nimi steruje)