Opinie Szczelina Agatusa

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 6 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zeus_33

    Zeus_33 User

    no super event... nie dość że skłapie po 160-280 to jeszcze trzeba dmg wybić na tak małej ilości hp :D a jeszcze do tego te szybkie boty :D co biją bossa... w mordę brakło mi 300 tylko do modułu ehhh... jak tu nabić jak cały dzień bicia na jedną rzecz a co dopiero na wszystkie trzy hahahahaha no nieźle :)
     
    =†Fдjд†= lubi to.


  2. Widzisz.Ktoś tam się chwalił,że w 3 godziny nazbierał tyle agatu ile trzeba na zmontowanie złączeniówki ,modułu i czegoś jeszcze .Widać można. :D Pozdrawiam.[
     
  3. Zeus_33

    Zeus_33 User

    tak z pewnością w 3 h :):) chyba że na pustym serwie :D xd na jeden moduł no to ok ale nie na trzy :D nwm ja od 18 do 00;00 nie zebrałem na jeden xd
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    czekamy na więcej opinii, abyśmy mogli ją przesłać. Dzięki:)
     
  5. W jeden dzień zebrałam 16 tysięcy odłamków, jak dla mnie nie trzeba niczego poprawiać.
     
  6. Nathersis

    Nathersis User

    Nie rozumiem do końca dlaczego statkiem, który będzie miał najwięcej penetracji osłony ma być akurat Diminisher - statek który w zasadzie skupia się na tym by właśnie jak najszybciej tę osłonę zdjąć, a nie ominąć...
    W każdym bądź razie dodatkowe 5% dmg zawsze spoko, no i do wrót będzie można nim śmigać na ćmie.
     
  7. To tak:
    -modułów nie widzę w montowni
    - zniżka w sklepie wyświetla się na zakładce, ale jest nienaliczana
     
  8. warrriat

    warrriat User

    Wielce szanowny kolego. Zniżka w sklepie w dziale drony dotyczy tylko drona typu irys, natomiast w zakładce pet/mechanizmy samego peta. Jeśli posiadasz maksymalną liczbę przedmiotów(8 w wypadku drona irys, 1 w wypadku peta) to nie będziesz w stanie z tej zniżki skorzystać.
     
  9. -OMEN-

    -OMEN- User

    Możesz napisać w jaki sposób ?
     
  10. normalny no life gra cały event to zbiera ;)
     
  11. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    posty nie na temat zostają usunięte, oskarżenia proszę wysyłać do pt, nie na forum.
     
  12. Błędnie przydzielone projekty eventowe, powinny być
    Design statkuTyrannos Centurion Design115,000 odłamków agatu1 na event
    ExtrasHP-S0116,000 odłamków agatuwieloktrotnie
    ExtrasSPC-DIM0118,000 odłamków agatuwielokrotnie

    a są

    P.E.T.G-HLP01 (HP-Link)110 000 odłamków agatuRaz na akcję specjalną
    DodatkiSPC-SPD0116 000 odłamków agatuWielokrotnie
    DodatkiSHD-BACH0118 000 odłamków agatuWielokrotnie
     
  13. @TL_Eviana. czy problem jest zgłoszony że w montowni są stare projekty z poprzedniej edycji?
    niektórzy maja farta ze maja trzecią szanse zdobyć złączeniówke
     
  14. Czy ktokolwiek z BP interesuje się opiniami graczy? W poprzedniej edycji znaczna większość komentarzy była negatywna, teraz otrzymujemy ten sam beznadziejny event w niezmienionej formie.
     
  15. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    wstawiłam to co otrzymaliśmy, przesłałam informacje do Community managera, ale jest na urlopie
    opinie przesyłamy po każdym evencie
     
  16. Według mnie jedyne co trzeba poprawić w tym evencie to ilość HP Agatusa na taką, aby chociaż dało radę do niego dolecieć. Ewentualnie zmniejszyć ilość Spineli potrzebną do spawnu Agatusa...

    Ogromnym plusem jest to, że odłamki Agatu zostają na następną edycję.
     
  17. moim zdaniem powinno byc wiecej hp i powinny 2 bosy na mapie sie pojawiac i skrzynka powinna byc dla kazdego gracza a nie tylko dla 3 graczy
     
  18. może od razu niech wam te przedmioty dopiszą do ekwipunku bo jesteście zbyt nieporadni i słabi by dmg zrobić XD
     
  19. Znowu żadnego przedmiotu nie ma w montownii i po co grać?
     
  20. SλώczγK

    SλώczγK User

    właśnie ja nie wiem zbieram te odłamki patrze a tu żadnego projektu nie ma...