Opinie Szczelina Agatusa

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 6 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Z wielkim szacunkiem dla pani moderator bo albo pani usunie wiadomości albo da punkty karne tak jak ze statkiem HOLO jak nie wie się co odpisać to lepiej zamknąć - usunąć posty i straszyć punktami karnymi dalej idąc proszę o wskazanie gdzie mam sobie kupić
    P.E.T.G-HLP01 (HP-Link)110,000 odłamków agatuJednorazowo
    w montowni nie widzę nie ma go .

    Szanowna Pani moderator niech pani nie usuwa mojego postu niech pani napisze gdzie ja mam kupić za odłamki agatu.
    Dziękuję za odpowiedz.
     
  2. Montownia-filtr-pet, musi być zaznaczony , Projekt G-HPL1 z odłamkami agatu, jest dostępny do zmontowania jak najbardziej.
    Popatrz dokładnie.
     
    **Perun** lubi to.
  3. Przepraszam moja wina to jest sprzęt złączeniowy nie wiedziałem że nazwa się to projekt G-HPL1 to już mam./ Ale rura ze mnie hehe /
     
    **Perun** lubi to.
  4. Zeus_33

    Zeus_33 User

    A ja mam takie pytanie ;) ile jeszcze w tym evencie będzie ciagle to samo do zdobycia ?? Nwm jest jakiś problem na pomysły ekipy z narni? ja chyba muszę odpocząć od tego forum trochę :p:p
     
  5. bomba1902

    bomba1902 User

    też się zastanawiam, mogli by dać coś nowego, bo to co aktualnie jest już każdy ma, nie mówię że wszystko, ale chociaż jakąś dodatkową rzecz, przez którą opłacało by się bić ten event.
     
  6. -OMEN-

    -OMEN- User

    Już dawno o tym pisałem.
     
  7. Lednox1

    Lednox1 User

    być moze taki zamysł, ze event daje to samo, w haloween też można kupić jedynie nietoperza z formacji a nie np formacje dyni czy cos xd
     
  8. Lednox1

    Lednox1 User

    Nareszcie jakis fajny moduł dla tartarusa plus :) dziękujemy BP :]
     
  9. Stanleyek

    Stanleyek User

    Ciągle to samo, dla mnie nic co mogłoby się przydać , same śmieci.
     
  10. Jαηεк

    Jαηεк User

    Szkoda słów na tę grę w ostatnim czasie :) jeśli napiszesz, że rzeczy które dają od 5 lat już nikomu się nie przydają oleją to.. Jeśli napiszesz, że logować się nie da to każą napisać do pomocy, jeśli napiszesz do pomocy to "problem jest znany" i nic z tym nie robią, koło się zamyka i za przeproszeniem gracze są w dupie.. Tak, wiem Eviana, że na to zareagujesz a na problemy w grze nie :)
     
  11. Stanleyek

    Stanleyek User

    Nie narzekaj bo dostaniesz bana, tylko to umieją robić w obsłudze tej gry. Lagi, kilkusekundowe opóźnienia gry czy częste zerwania łączności z serwerem to poza ich możliwościami. Przecież to wynika tylko z ataków hakerów.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 grudnia 2023