Test wyposażenia w oknie gry - opinie

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_STRONG, 15 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tak, czekałem od wczoraj na otwarcie i znowu lipa, nie można się zalogować ...
     
  2. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    no ja juz teraz tez nie moge ale fajnie bylo popatrzec na takie tlumy na bazie :d czesc pisala na czacie ze dalej konfy zmienic nie moga przy biciu no i ze zmiana formacji to nowe hp ale wiem ze nie to jest celem testow tylko hangar. brakuje hangaru na glownej ekstraksy beda uciekac jak ktos bedzie musial leciec/skakac do bazy zeby cos w wypo zmienic
     
  3. no ja nawet nie moge sie do gry zalogowac
     
  4. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Nie zapominajcie ze server testowy ma ograniczone miejsca ;)


    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  5. Chodzi o to że można się zalogować na test2, ale nie można wejść na mapę gwiezdną, o 12:35 było wszystko ok a chwilę później wyrzuciło z mapy i nie da się już wejść
     
  6. jest nadal kiepsko zrobcie tak zeby mozna bylo zmieniac konfy z 1 na 2 i bedzie ok + za ulepszanie przedmiotow - za brak konf
     
  7. Danveld

    Danveld User

    Jaki kochany BP . Segregują teraz przedmioty według lvl ulepszeń :D
     
  8. Znow nie ma testowego?
     
  9. Z tego co dziś zauważyłem do peta można włożyć tylko 1 protokół danego typu.
    Gdy usuwa się konfiguracje, jest jedena masakryczna ścina.

    -Nowy system upgrade jak najbardziej na +, bardzo mi się to spodobało
    -Trzeba popracować nad optymalizacją nowego okna.
    -Kombinacja shift + lpm potem ctrl + lpm na np. lasery nie działa. Zaznaczać zaznacza, jednak nie wrzuca itemów na statek czy gdziekolwiek chcemy.
     
  10. Heiken

    Heiken User

    to ma byc serwer testowy?? mial byc otwarty do jutra rana i co nie ma ledwo sie zalogowalem i mnie wylogowalo a start mi przez 30 minut nie chcial wejsc niech wrzuca ponownie serwer testowy na caal sobote i cala niedziele
     
  11. Ja niestety jedynie co zrobiłem to wszedłem, zmieniłem design i ulepszyłem parę lf3 i bo2 i wywaliło o 18. Jest szansa że jutro też zostanie otwarty?
     
  12. Heiken

    Heiken User

    mial byc otwarty dzisiaj od godz 12 w poludnie do jutra rana
     
    †Rafcio†™ lubi to.
  13. Pojawiło się więcej problemów z serwerem i postanowili go zamknąć. Po naprawieniu tych błędów gdy serwer będzie stabilniejszy otworzą go na nowo. - z niemieckiego forum
     
  14. Heiken

    Heiken User

    to napisz im tam na forum zeby wrzucili go jutro wieczorem na caly weeken i niech w tym samym czasie na innych serwerach niech wrzuca prezenty :p
     
  15. wolę tak jak jest.
     
  16. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Zostawcie wyposażenie na stronie


    A ammo można było sprzedawać
     
  17. Ogólne wrażenia:

    Fajnie to wygląda ale... Jest niepraktyczne.
    Nikt z nas raczej pedantem nie jest żeby oczekiwać wodotrysków i rozbłysków na skalę hollywood.

    Może być jak jest na testowym ale powinni dodać zapisy hangarów aby można było 1 kliknięciem po wylogowaniu zmienić całkowicie swoje konfy tak jak zostały one zapisane lub pozostawić gdzieś na stronie może w zakładce sklep podzakładkę Hangar aby nie odbierać praktyczności. To samo zrobili z misjami które teraz są w NYX i nie powiem jest to uciążliwe dalej.

    Inna opcja aby zmiana hangaru była możliwa na bazie firmy na bazie klanu i na portalach swojej firmy w strefie ochronnej. Inaczej średnio widzę ten pomysł z utrudnianiem gry.

    Tego nie pisał flax,
    Pozdrowienia, ale jak to wejdzie w takim wydaniu to Dowidzenia
     
  18. Jak dla mnie to bedzie beznadzieja jak bedzie mozn azmieniac wypozenie tylko na bazie firmy... totalne dno... juz sam fakt e nie bedzie mozna zmieniac po wylogowaniu (jak sie jest na grze leca boostery itd) jak dla mnie pomysl nie dopracowany....
     
  19. Dla mnie to całkiem dobre rozwiązanie ze zmianą wypo na bazie :p zmienia to nieco rozgrywkę :cool:
     
  20. Heiken

    Heiken User

    jest testowy czy nie ma?? bo chcialem wcvzoraj zobaczyc zalogowalem sie start mi 30minut wchodzil i nie wszedl i mnie wyrzucilo