Testy językowe społeczności 2020 - zdobądź 2500 uridium za każdy raport

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 7 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

Witajcie Kosmiczni Piloci!

Pomóżcie nam w usprawnieniu gry!

Oddajemy Wam ten wątek, w którym możecie zgłaszać błędy w tłumaczeniach / błędy językowe w grze.

Jakie informacje są potrzebne przy zgłaszaniu błędu w tłumaczeniu?

1. Tekst zawierający błąd

2. Informację gdzie ten problem występuje i jak możemy go zlokalizować? (w którym przedmiocie/mapie/menu)

3. Zrzut ekranu

Jeżeli macie jakieś własne sugestie dotyczące tłumaczenia, możecie je tutaj także zamieścić.

Po przesłaniu zgłoszenia na forum nasz zespół moderatorów prześle prośbę o naprawienie problemu za pomoca naszych wewnętrznych narzędzi. Z Twoją pomocą spodziewamy się, że takie ulepszenia odbędą się znacznie szybciej!

Dodatkowo, gdy problem z tłumaczeniem zostanie potwierdzony i znaleziony, dodamy do twojego konta 2500 uridium za pomoc, więc podaj swój ID użytkownika w poście, jako podziękowanie za pomoc w ulepszaniu tłumaczenia w naszej grze!
    dziękujemy za współpracę i życzymy dobrej zabawy w grze!

Wasza Ekipa Bigpoint​

2. TL_Eviana.

prosimy o pozostawianie tutaj postów ze wspomnianymi zgłoszeniami błędów językowych. Wszystkie inne będa usuwane.

3. -[ERGO]-

-[ERGO]- User

Za każdy wytknięty błąd w tłumaczeniu przysługuje nagroda 2500 uridium? Bo znam takich błędów około 50. Dostanę za każdy pojedynczy zweryfikowany 2500, czy za wszystkie?

4. TL_Eviana.

za każdy potwierdzony, według wytycznych od BP :) czyli zgłaszasz, przesyłam, jak potwierdzą to wtedy uri zostanie dopisane. Tak, za każdy potwierdzony

5. -[ERGO]-

-[ERGO]- User

Hmm, to tak:
    Montownia, to jakiś jeden wielki cyrk, nie chcę się czepiać o każdy szczegół, no ale tak:

Napis Dissasembly oznacza demontaż. Skoro montownia jest przetłumaczona to demontaż również powinien być (czort z tym że nie działa)
    Napis hardware to też nie polska nazwa, nikt nie wie o co chodzi, możnaby to nazwać inaczej

To powinno się nazywać jakoś powielacz czy extras, a tu jest booster experience and honor, nie każdy zna angielski

Tutaj z kolei jest przetłumaczone za dużo... Na mapach latają "blighted kristallon" czy jakoś tak. Dla osób początkujących, nazwa wyniszczony może być czymś mylącym. Albo tłumaczymy wszystko włącznie z nazwami alienków, albo nie

To napisy czy kredyty w końcu?

To były błędy w tłumaczeniu. Teraz lenistwo bądź niedociągnięcia, takie czepialstwo:

To chyba nie wszyskie możliwe opcje? Sam wiem przynajmniej o wrotach hadesu

Tu fajnie, gdyby gracze wiedzieli skąd go można wziąć

Tu za to wyczerpujący opis co możemy zmontować

Tu również wyczerpujący opis tego na co wydajemy surowce

Chyba nastał koniec montowni, teraz coś innego

Ten angielski opis możemy znaleźć w sklepie, w zakładce modyfikacja

Tu mamy jedyny statek w hangarze bez opisu

Tutaj, w wyborze formacji, opis tej jednej jedynej zajmuje pół ekranu, po co te entery?

A co to ten jackpot, to tu mozna coś wygrać? Nic o tym nie słyszałem, pewnie jakiś błąd.
    Ostatnie to oczywiście żarcik i mrugnięcie okiem do osób które pamiętają bitwę jackpot.

Domyślam się, że połowa to nie błędy w tłumaczeniu, ale moim zdaniem niedociągnięcia, wymagające poprawy i korekty.
    Może później mi się będzie chciało wstawić resztę
    Pozdrawiam

ID konta: 29500495

6. szebest

szebest User

[​IMG] W kilku przedmiotach w montowni zamiast kredytów pojawiają się "napisy"[​IMG] UCB w opisie wydaje się zbędne, bo działa z roznymi amunicjami
    [​IMG] W opisie jest "z Fabryki high-tech" - której w grze juz nie ma[​IMG] Błąd w opisie venoma w sklepie.
    [​IMG] Nie wydaję mi się, zeby to było głowne zastosowanie EMP.
    [​IMG] Dwa rózne opisy tego samego przedmiotu, w sklepie i na mapie. W końcu spowalnia czy zmniejsza celność?[​IMG][​IMG] jeszcze sugestia -"buduj" w ulepszeniach w montowni, moznaby zmienić na ulepsz/ lub coś innego, według mnie bardziej by pasowało
    [​IMG]165603384
    A i jeszcze błąd w tłumaczeniu tego ogłoszenia xD "Z Twoją pomocą spodziewamy się, że takie ulepszenia będziemy znacznie szybciej''

Ostatnie edytowanie: 7 września 2020
  7. -[ERGO]-

-[ERGO]- User

I jak można było się spodziewać, urki nie dostałem żadnej

-mnich500- lubi to.
  8. TL_Eviana.

a ja napisałam, że jak zostanie potwierdzony i dostanę o tym info zwrotne, to zostanie dopisana

-mnich500- lubi to.
  9. Ankalagon

Ankalagon User

Ostatnie edytowanie: 21 września 2020
    TL_Eviana. lubi to.
  10. nie zglaszam bledu bo nie znalazlem, ale mam pytanie do naszego TL dlaczego my mamy byc bardziej poszkodowani i mamy dostawac tylko 2500 uri gdzie na innych serwerach jest znacznie wiecej jako nagroda, tu przykladowo jest tytul tematu z serwera USA (wschód) "Community language testing 2020 – Earn 10,000 Uridium per report!"
    Natomiast tutaj jest screen tego posta o ktorym wspominam
    https://gyazo.com/3a55c25860626c831068b12a883563cf

11. TL_Eviana.

dopytam Community Managera, ale wszystkie państwa otrzymały to samo ogłoszenie z taką samą sumą, jak jest tutaj. Nie odpowiadam za inne państwa i ich publikacje :)

12. blad z tlumaczeniem desigu tyranos cyborg

Zestaw Tyrannos Cyborg

Okryj się imponującą powłoką z designem statku Epion Solace. A wraz z nim 6000 szt. amunicji IDB-125, 100 rakiet SR-5 oraz 100 szt. amunicji K-300M

TL_Eviana. lubi to.
  13. -[ERGO]-

-[ERGO]- User

no już miesiąc dostajesz

-dshh14- lubi to.
  14. TL_Eviana.

no przykro mi, ale nie jest to zależne ode mnie.

15. Ankalagon

Ankalagon User

"Nowy poziom protokołu AI: AI-ECO4
    Protokół przeciw obcym poz. 4: zmniejsza zużycie paliwa do P.E.T.-a o 6%"

Błład: od kiedy protokół przeciw obcym zmniejsza zuzycie paliwa :D i od kiedy ma on oznaczenie AI-ECO :D
    Dotyczy opisu eventu "próba grozy"
    https://board-pl.darkorbit.com/threads/proba-grozy.113805/

podczas próby grozy.
    po zabiciu ostatniego super "C" pojawia się napis/informacja w dzienniku.
    [​IMG]Zniszczyłeś statek obcych typu "".

Ostatnie edytowanie: 17 października 2020

Poleć tę stronę