The Stinger czy to statek widmo?

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Stanleyek, 22 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Stanleyek

    Stanleyek User

    Witam,chciałem zapolować na The Stingera, wszedłem na mapę 5-4 i po dwóch godzinach latania w funkcji Peta lokalizacja wroga pokazał się The Stinger. Zacząłem go szukać po mapie, niestety po kilkuminutowych wysiłkach zlokalizować się go nie udało a The Stinger znikł z okienka Peta.Powtórzyła się ta sytuacja trzykrotnie za każdym razem z tym samym skutkiem. W związku z tym mam pytanie jak namierzyć i mieć możliwość powalczyć z tym przeciwnikiem, czy to jest aktualnie możliwe. Proszę o podpowiedzi i sugestie tak graczy i i modelatorów.
     
  2. maly2222mm

    maly2222mm User

    zawsze jest po lewej stronie mapy posroku i taczej juz czekaja gracze na niego
     
  3. Stanleyek

    Stanleyek User

    Latałem po wszystkich rejonach mapy, nie spotkałem ani The Stingera, a i graczy też nie spotykałem. Jeszcze spróbuję.
     
  4. Stanleyek

    Stanleyek User

    Za czwartym razem trafiłem, ale mafia zaraz mnie ubiła. Dzięki mały za podpowiedź.
     
  5. maly2222mm

    maly2222mm User

    spoko luzik