To co udało mi się zebrać o historii Dark Orbit

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Hejtar, 21 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MikserPL

    MikserPL User

    A pamięta ktoś takie klany z pl1? http://scr.hu/2mt2/nqqlu

    Szkoda, że ta gra tak upadła, że nie ma już 4000 graczy na serwie wieczorami, że nie ma zbiórek po 200 osób :/
    Sam grałem w latach 2009-2013 i najlepsze czasy jakie wspominam to te starego klienta 2009-2010. Gra miała wtedy swój klimat i jakoś chciało się wejść i grać, a teraz....

    Dobrze, że na yt jest jeszcze mnóstwo nagrań z tamtych czasów
     
  2. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Oczywiście i niektóre nadal latają a przynajmniej osoby z tych klanów :) Ale zabrakło mi tu jednego klanu z PL1 też dość starego a dokładniej PLUŚ :p

    Pozdrawiam
    MOD_Matroz
     
    olek123 lubi to.
  3. Mikser

    Mikser User

    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2016
  4. dokładnie klan PLUŚ na pl1 to były czasy
     
  5. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    I jakieś 2 lata spędzone przeze mnie w tym klanie ;) Jak dla mnie najlepszy okres gry ;)
     
  6. powiedz mi jak wtedy gra wyglądała :D jestem meega ciekaw, było ammo x3 ? statki te same wartości miał, jakie serwery istniały na starcie i czy szybko ludzi przybyło do gry
     
  7. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Serwerów było mało, x3 było na początku, później doszło x4. Statki były inne:
    Phoenix, Yamato, LENOV, Defcom, Liberator, Piranha, Nostromo, VEGA, BigBoy, GOLIATH
    Od początku do końca: 4k hp, 8k hp, 64k, 16k, 32k, i tu nie pamiętam... Vega na pewno 160k, Goliath 256k, BigBoy 128k. Tak mi się wydaje... Lasery 1,2, 6, 3, 4, 5, 6, 10, 7, 15, ładownia 100*ilość laserów, jeszcze była pojemność laserów i rakiet.
    Generatory podobnie jak lasery, BigBoy miał tylko 15. Ludzi było mnóstwo, jakbyś zebrał wszystkie Polskie serwery w jedno miejsce to i tak nie byłoby tyle ludzi jak wtedy na jednej zbiórce.
     
  8. ja pamiętam darkorbit dopiero od 2008 :D
     
  9. Ach jak ja pamiętam 2008 rok, wszystko z tego okresu pamiętam:). Potem miałem 1 przerwę i w 2009 albo 2010 czy 2012 wróciłem do gry. Potem była 2 przerwa :confused: i w 2014 wróciłem:), jednak na krótko:(. To już była 3 przerwa:eek:. I w listopadzie czy w grudniu 2015 wróciłem:), zobaczyłem moje konto i okazuje się, że jeszcze się trzyma od 2014 roku ! Przyjrzałem się zmianom w DO i sobie pomyślałem : "No nieźle się wszystko zmieniło i BP jakoś postarało". Postanowiłem, że rozwinę konto i rzeczywiście się udaje:D. Teraz to mamy 2016 rok i życzę dobrych wspomnień z tejże gry:). PS : Ta moja historia i wspomnienia są jak pokręcony makaron:p.
    Pozdrawiam Sentinel007
     
  10. JeeZa$™

    JeeZa$™ User

    ...Masakra wlasnie mi uswiadomiliscie ,ze 8 lat juz gram w DO :) ))) Czuje sie jakbym ogladal jakiegos Dzieciaka sasiada (Dark Orbit) od malucha az poprzez okres dojrzewania itd. itp. hehe od Prostej ,Poteznie Miodnej strzelanki az do Tak rozbudowanej jak jest teraz :) Wszystko Pamietam hehe Klimat jest dalej jesli sie go potrafi stworzyc :) ja sie dalej bawie wysmienicie na DO od starego klienta po nowego :) nawet robienie gammy na raty dwudniowe mialo jakis urok hehe i moze to i tylko gra ale wspomnienia sa Wysmienite :) z Niektorymi to na TS juz tyle lat ,ze Hohoh Pozdrawiam Ich :)
     
  11. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Dawny złoty Goliath:
    [​IMG]
    Teraźniejszy:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    kris0211. lubi to.
  12. Zdjęcie typu "takich chwil się nie zapomina! czyli wojna z DM!ka", a na zdjęciu w doskonałej pozie darek12 :)
    [​IMG]
     
    kris0211. lubi to.
  13. kris0211.

    kris0211. User

    Robiłem sobie porządki na dysku i znalazłem ciekawy pik txt związany z DO.

    Przemowa Morgusa Pettersona:

    Może nie mówię tego zbyt często, ale jestem niezmiernie dumny z przynależności do MMO!

    Pracuję ciężko, dobrze zarabiam, odpoczywam w wolne dni i należę do społeczności, w której rządzi równość.
    Nie muszę kłaniać się snobom z EIC, oceniającym ludzi po ubiorze. Nie muszę również brać udziału w odrażających eksperymentach przeprowadzanych na obcych przez VRU ani tak jak oni oddawać dzieci do sterylnych ośrodków wychowawczych.
    Pomóżcie nam pokazać całemu wszechświatu lepszą drogę: drogę MMO!

    Rozpoczęliśmy walkę o wpływy. Pomogą nam one w odbudowaniu zaufania społecznego, werbowaniu oddziałów i przyciąganiu nowych popleczników.
    Naszymi naturalnymi sprzymierzeńcami są piraci, banici, górnicy, niezależni koloniści i wszelkiej maści awanturnicy. Dołączą do MMO, gdy tylko zdobędziemy odpowiednie wpływy.

    Być może pewnego dnia zjednoczymy całą ludzkość tak, jak niegdyś Willem Cuper zjednoczył Marsjan!

    Jeśli ktoś pamięta przy jakiej okazji to było to niech napisze :)


    EDIT: Event "Walka o wpływy", tylko nie pamiętam kiedy.

    EDIT 2: Jakby się okazało że ktoś ma przemówienie przywódców innych firm to niech doda:)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2017
  14. Ja mam nagranie na komputerze z ostrej narady na TSie (DM, VT, HKS, 4V itp) z 2009 roku wszystkich klanów VRU, poszło wtedy o gracza PREDI 69, to chyba po tej wojnie VRU zaczęło sypać się. Tylko nie mam pojęcia jak to wrzucić, nagranie ponad godzinne.
     
  15. kris0211.

    kris0211. User

    YouTube? Soundcloud? Inna strona tego typu?
     
  16. po godzinie prób załadowania go na youtube (w różnych formatach obsługiwanych przez yt) rezygnuję z tej funkcji, teraz spróbuje Soundcloud.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2017
  17. ViperΔ

    ViperΔ User

    Ja tam pamiętam tylko starą muzyczkę i interfejs w grze :D