To co udało mi się zebrać o historii Dark Orbit

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Hejtar, 21 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .r.t. z PL1 też raz wygrał z tego co pamiętam
     
  2. kris0211.

    kris0211. User

    To pewnie inny kris bo ja nigdy moderatorem nie byłem ;)
     
  3. PROKSI|89|

    PROKSI|89| User

  4. Konto mam od 2010 roku i sporo rzeczy wypisanych przez Ciebie pamiętam :D Fajnie sobie to przypomnieć i mieć takie "grałem w tych czasach!" ;)
     
  5. Historia Darkorbit została nawet zapisana na hieroglifach, podsyłam link który poprawi humor
     
  6. Hahah widziałem kiedyś to :D Nadal śmieszne i fajnie było sobie to przypomnieć ;)
     

  7. Zawsze, gdy oglądam ten film to aż łezka w oku się kręci :oops:
    Jak chcecie sobie powspominać to na tym kanale pierwsze filmiki pokazują stare DarkOrbit. Pamiętam czasy jak za dzieciaka zaczynałem grać na PL2 tylko po to żeby na mapach znaleźć Lucky'ego :D:p:)
     
  8. RedCat313

    RedCat313 User

    zaczołem grać w 2016 ale chętnie zagrałbym w takie darkorbit
    alieny robią wrażenie
    a teraz taki cubikon nie wygląda dobrze...
     
  9. Kurcze tyle czasu minęło, a Ci co grają nadal takie same flaxy jak na filmie :D
     
  10. Mało kto gra regularnie. Tylko sami wyjadacze :)
     
  11. kadrianow

    kadrianow User

    Haha dobre, pewnie to dzieci DO zrobiły ten filmik i pewnie do dzisiaj myślą że ptaki to protegity, a drzewa to cubikony :D a fidget spinner to sibelonity :D:D:D
     
  12. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,
    Pozwoliłem sobie usunąć posty niezwiązane z tematem.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS