Trwa łączenie

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika krystianq1q11, 17 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Gdy wchodzę do gry ciągle trwa łączenie. Sprawdzałem na innym komputerze w domu i na innym koncie jednak dalej nic. Lecz na internecie w szkole działa normalnie. Ktoś wie co trzeba zrobić ?
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    czyli coś z netem, a nie masz zablokowanych portów? ( 80, 5555, 22222, 5001, 8084, 6667, 8000, 3389, 5631)
     
  3. Legenda

    Legenda User

    kur zapiał głośno , że zalogować na mapę się nie da , zróbta coś z tym dziennego nie można odebrać :D
     
  4. u mnie to samo do godz 10 grałem normalnie a teraz cały dzien nie moge sie połaczyc
     
  5. W tej chwili ten sam problem... na inne serwery dark orbit normalnie mogę się zalogować na pl3 lipa....
     
  6. mm70_9

    mm70_9 User

    Nie dotyczy wszystkich map i portów... np na 5-2 nie mogę się zalogować, na 1-1 słabo ale za 3 razem się udaje, na 1-5 bez problemu. Najgorszy skok przez port z 1-5 na 4-5 statek zablokowało mi na długoooo, po godzinie pozwoliło mi zmienić statek na inny.
     
  7. BP pracuje z darkorbit albo sprawdza nowy silnik lub synchronizuje albo z lagami może się wzioł do pracy itd. albo może bp zamyka grę powoli :D
     
  8. masakra, na czacie od godzin ludzie o tym piszą, nawet do supportu napisałem, ale zapewne odpowiedzą jak zwykle, że za następne wiadomości dodadzą mnie na czarną liste XD
     
  9. Jak by pozbyli się Tych BOT'ów to na pewno te serwery nie były tak zawalone i nie było by lagow
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  10. HAhaha TL_Eviana kogo się nie spytałem to nikt nie może się połączyć na grę a Ty pytasz o porty... Robienie ludzi w mambuko to Wasza praca na to wygląda :D
     
  11. a wrota x2 uciekają....
     
  12. Cpt_milus

    Cpt_milus User

    taaaa nagle tysiac ludzi ma porty po blokowane mhmn
     
  13. No widzisz ale im można tak tłumaczyć non stop :DDD
     
  14. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Panie Drogi, kłania się czytanie. Odnosisz się do wpisu z poniedziałku. Problemy występują w ten weekend ;)
     
  15. Witam problem z zalogowaniem na mapę dalej nie został naprawiony? czyli i ewent i wrotka dziś można zapomnieć?
    :(
     
  16. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie, nadal nie został naprawiony i nie mamy informacji zwrotnej.
     
  17. problem jest w tym ze ekipa DO nie widzi żadnego problemu i nie informuje co się dzieje ze nie można pograć a w zamian serwuje ofertę razy 400% żeby wyciągnąć kasę...
     
  18. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    przykro mi z tego powodu, oczywiście Waszą negatywną opinię wyślemy do centrali
     
  19. TL_Eviana a wiadomo czy będą jakieś rekompensaty za te problemy? ewent leci, wrota stoją.
     
  20. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie mam pojęcia :( jak dostaniemy oficjalną informację, to pojawi się ogłoszenie